Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kokania

zakupy w internecie

Polecane posty

Gość gość
Jeśli chodzi o buty, to polecam zajrzeć do sklepu Clarksonline.pl - autoryzowanego sklepu Clarks. Mają świetne ceny i olbrzymi wybór :) Kupujemy tam całą rodziną... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy przez internet to obecnie najlepsza opcja zakupów bezpieczna i nie trzeba stać w kolejkach, ja ostatnio kupiłam prezent mojemu chłopakowi w tym sklepie www.alkapask.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość, że wygodna jest forma takich zakupów to i transport nie trzeba się martwić. A my ostatnio szukaliśmy opon do wózka widłowego i wreszcie dotarliśmy do oferty firmy Prestige Tyres Oferta zadowoliła męża, więc ja spokojnie mogę szukać parowaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio przekonalam sie do kupowania bielizny przez internet.. znam swoj rozmiar bylam u braffiterki wiec raczej problemu nie mam :D raz tylko zdarzylo mi się wymienic biustonosz. Czesto kupuje w tym sklepie www.sklep-biustonosze.pl tanio tam jak fiks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko takie drobne rzeczy zmawiacie, czy jakieś większe inwestycje tez przez neta robicie? Ja mam dobre doświadczenia tez z większymi zakupami, kupowałam wyposażenie do salonu fryzjerskiego na http://www.pietranera.pl/ i jestem zadowolona z transakcji, bardzo dobry sprzęt i bez biegania po sklepach i problemów z przewozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winogronooo
Zakupy internetowe są bardzo wygodne. Ja dodatkowo sprawdzam sobie regularnie tą stronkę: http://www.tablicaokazji.pl/ Czasami można znaleźć naprawdę coś fajnego, a wiadomo - po co przepłacać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli prezenty to tylko tutaj kupuję www.innaja.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze lepiej jest iść do sklepu i przymierzyć, ale czasami i ja daję się ponieść emocjom i zamawiam coś przez neta, np spodnie dresowe 4F ze sklepu www.dip24.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei zamawiam właśnie w sklepach internetowych i jestem bardzo zadowolona,po co stać w kolejce i jeszcze przepłacać za daną rzecz? Np za kosmetyki? Przecież taniej kupimy je online na stronie GrotaBryza.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynka3
często korzystam z tablicaokazji.pl fajne promocje tam znajduję. wszystko zawsze jest jasno i zrozumiale napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza2
Zgadzam się sklepy internetowe sprawdzają się prawie w każdej sytuacji można tam kupić odzież, meble, książki ja tylko butów nie kupuje w sklepie internetowym. Mąż nawet regały metalowe http://e-regaly.pl/ do naszego sklepu kupował online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek po prostu Marek
Zajrzyjcie tutaj , a z pewnością kupicie coś rozsądnego.Ja kupiłem mojej bieliznę erotyczną a dokładnie Bodystocking do tego kabaretki i szlafroczek.Ceny niskie ,więc się opłaca.Sprawdźcie samihttp://allegro.pl/Shop.php/Show?id=34194945&a mp ;a mp ;order=bd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do bielizny jak i gadżetów erotycznych,to te zamawiam na Frywolnie.pl mam do nich duże zaufanie,zapewniają mi także dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepadam robić zakupów przez internet, nie powiem czasem się zdarzy ale wolę iść do galerii. Można zobaczyć, dotknąć, przymierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez internet zamawiam głównie zabawki i artykuły dla dziecka ze strony KrolZabawek.pl miła obsługa i ekspresowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na stronę : www.mrugala.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu warto zagłądać www.styl-sklep24.sstore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że całkiem fajnym sklepem jest Eobuwie. Buty, torebki, portfele. Każdy znajdzie coś dla siebie. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodaj
Ja jestem jedną z tych osób, które biegają za promocjami i to zarówno w tradycyjnych marketach, jak i w sieci :D Większość moich zakładek w przeglądarce to sklepy internetowe i serwisy aukcyjne, a moim ostatnim wykopaliskiem jest serwis https://blua.pl/ - jestem zadziwiona, że ceny są tak niskie w porównaniu do podobnych tego typu stron, a przecież dopiero się rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawą odzież oraz dodatki znajdziesz za zitolo.com . Jest to platforma zrzeszająca zdolnych i kreatywnych miłośników rękodzieła. Biżuteria, torby, ubrania są wykonane ręcznie co czyni Cię nabywcą niepowtarzalnego przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek1
dużo kupuję na aukcjach internetowych, ale jesli chodzi o zakup telefonu to wole jakies sprawdzone źródło, gdzie wiem ze nikt mnie nie oszuka, a telefon będzie sprawny i oryginalny. Już nie raz kupowałem dla siebie czy dla bliskich smartphony ze strony Okey GSM, bo nie dosć, że sprawdozny dostawca to jeszcze wszystkie modele są o wiele tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×