Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kokania

zakupy w internecie

Polecane posty

Gość Elwira z butiqu za rogiem
Ja muszę się pochwalić ostatnio zaszlałam tutaj i jestem mega zadowolona chociażby z tej peruki na Andrzejkihttp://allegro.pl/peruka-andrzejki-sylwester-impreza-panienskie-i5788567155.html dodatkowo dobrałam sobie też tą keckę jest Megahttp://allegro.pl/sukienka-andrzejki-sylwester-karnawal-sexy-latex-i5788568773.html a do tego zaszalam i wziołam Body z kajdankamihttp://allegro.pl/zestaw-body-stringi-kajdanki-paski-na-prezent-i5788568288.html Sprawdzcie same szybka realizacja i dobrej jakości towar i przede wszystkim rewelacyjne ceny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zestawik całkiem całkiem.Może i sama na coś podobnego się skuszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zdecydowanie robię zakupy w necie coraz częściej. Nie odważyłam się jeszcze chociażby zrobić zakupów spożywczych. Jednak, co zobaczę i dotknę to moje :p. Muszę się Wam pochwalić, że ostatnio potrzebowałam obrusu na świąteczny obiad z okazji 11 listopada, a że mieszkam w pipidówie to zaczęłam przeszukiwać neta i znalazłam bardzo fajną stronę. Mega fajne obrusy i wysokiej jakości. Jak ktoś jest zainteresowany to spokojnie mogę polecić Krainę Obrusów. Nie podaję Wam strony, żeby nie było, że SPAMuje, czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz częściej robię zakupy w sklepach internetowych, porostu jest to wygodne;) Najczęściej kupuje sobie ciuszki. Polecam sklep LEJDI mają tam duży wybór pięknych sukienek w dużych rozmiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletta74
bardzo często kupuję w internecie ze względu na wygodę po prostu ;) często na allegro, zakupy spożywcze zamawiam z tesco, kosmetyki najchętniej zamawiam na www.topdrogeria.pl zarówno kolorowe jak i te do pielęgnacji. super że teraz wszystko można kupić bez wychodzenia z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka2134
kupuję online większe rzeczy tzn. agd, jakiś sprzęt do domu, jest większy wybór i można coś taniej ustrzelić ostatnio kupowałam w taki sposób stół okrągły do salonu http://www.salonmeblowy.net.pl/stoly-okragle.ehtml. Codzienne zakupy, jedzenie, kosmetyki w marketach i drogeriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cizzzia5
Ostatnio kupiłam sukienkę w większym rozmiarze (52), ze sklepu internetowego www.stylija.pl . Strasznie się namęczyłam, poszukując tej idealnej, i to właśnie u nich kupiłam. Nie było problemu ze skontaktowaniem się ze sprzedawcą polecam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często robię zakupy w sklepach internetowych,ostatnio jest to odzież sportowa ze stronki NaFitness.pl to uczciwa i godna zaufania firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaitylkoja
Ostatnio znalazłem sklep okazjonarium.pl Ogromny wybór. Dosyć tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo często kupuję w internecie ale tylko i wyłącznie do kwoty 1000 PLN, resztę wolę najpierw wymacać :P a przez net najczęściej ciuchy, tani sprzęt i inne pierdółki. z fajnych sklepów mogę podać www.cosmosmoda.pl a mój mąż krzyczy www.elmet.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pateuszka
Ja od jakiegoś czasu zaczęłam oszczędzać pieniądze robiąc zakupy, dlatego często zaglądam na stronę tablicaokazji.pl czasami naprawdę można dorwać fajne rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam siostrze masażer, i koncentrat antycellulitowy.Dostałam linka że jest promocja przedświąteczna z dostawą gratis. tutaj http://zadbajocialo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już nie sprzedaje ani nie kupuje na allegro wolę www.odkupuj.pl super przedmioty, sprzedaż bez prowizji, sprawdzeni sprzedawcy i niska cena, powiedzcie znajomym!!! wielkie przenosiny na www.odkupuj.pl z allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamma
Ja jestem maniaczką wszelkiego rodzaju okazji, także jak dla mnie moim faworytem są stronki, gdzie mogę po prostu dostać coś po atrakcyjnej cenie, dlatego zaglądam co jakiś czas na tablicaokazji.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lała
Ja zawsze wyszukuje wszelkie rabaty i kupony zniżkowe, dlatego jakiś czas temu zainteresowałam się stroną tablicaokazji.pl Bardzo pożyteczna stronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto kupować w internecie, teraz znalazłem fajną stronę z tanimi smartfonami - www.taniekomy.pl super strona z tanimi telefonami, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez internet kupiłam dla siebie soczewki kontaktowe,jestem z nich bardzo zadowolona a fachowej porady udzielono mi na Optilux.pl polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dużo kupuję w sieci. Najczęściej są to ciuchy. Mam parę sprawdzonych sklepów np. http://www.krolowa-shoppingu.pl/. Ciuchy tanie ale bardzo fajne. Martwiłam się o jakość, ale nie potrzebnie. Wszystko super.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×