Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kokania

zakupy w internecie

Polecane posty

Gość gość

Dobrej jakości materiały do malarstwa, diy, pędzle, farby do tkanin można dostać tutaj : https://plastyczny.com.pl

szybka wysyłka, fajne ceny, dobry kontakt, wysyłają powiadomienia co dzieje się z zamówieniem. Polecam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej jeśli jest tu ktoś zainteresowany pracą jako konsultant/ka Oriflame, albo jedynie zakupami online ze stałą zniżką 20% na wszystkie kosmetyki zapraszam serdecznie do rejestracji. Następnie odezwę się do chętnych osób i pomogę w pierwszych krokach ,a jeśli będziesz zainteresowany/na wytłumaczę jak jeszcze można zarabiać siedząc w domu   Zainteresowanych proszę o kontakt na 23madzia11@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zakupy przez internet są bardzo uzależniające, jak odkąd znalazłam sklep hedoni.pl co chwilę zamawiam jakieś cuda 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka

Ze sklepów internetowych które są bez wątpienia godne polecenia, warto zapamiętać BucikSklep.pl  nizsze ceny, znakomita jakość i ekspresowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biggurbett

Najlepiej kupować na allegro. Często kupuje rzeczy dla swoich dzieci od Nietylkozabawki.pl na allegro on ma bardzo fajne zabawki i dla młodszych i dla starszych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holiczzza

U mnie króluja aukcje szczególnie allegro. Jako że mam małe dzieci to kupuje tam głównei rzeczy dla nich od Nietylkozabawki.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaXYZ

Tylko zakupy online! To taka mega wygoda, kilka dni i doręczają do domu, a jak coś nie pasuje, zawsze można zwrócić. W dodatku często można znaleźć dużo taniej w necie niż w sklepach stacjonarnych. Moje ulubione stronki:

Ubrania: https://born2be.pl/kobiety-home

Książki: https://www.taniaksiazka.pl/

Zakupy spożywcze: http://www.auchandirect.pl/

Wszystko co można kupuję w internecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaa

Ja bardzo często robie zakupy w Internecie zabawek dla swoich dzieci. Świetnym sklepem do tego jest internetowy - SklepMaxi.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpikulec

ja obowiązkowo ciuchy kupuje online i jakies rzeczy, korzystam też z subskrybcji netfliksa itp. dodatkowo mam abonament legimi i na swoim inkbooku lumos czytam sobie książki :3 jedynie zakupy spożywcze robię stacjonarnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewa

ja wszystko w necie poza rtv agd. to sobie ogladam na stronie jakiegos mediaexperta i potem ide stacjonarnie kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka
22 godziny temu, Gość marchewa napisał:

ja wszystko w necie poza rtv agd. to sobie ogladam na stronie jakiegos mediaexperta i potem ide stacjonarnie kupic

ja podobnie, tym bardziej, ze czasem masz tez w sklepie jakies dodatkowe promocje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela89

Polecam Sklep.Majerczyk.com.pl gdzie zamawiam swojskie wędliny, rozsądna cena i ekspresowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela89

Polecam Sklep.Majerczyk.com.pl gdzie zamawiam swojskie wędliny, rozsądna cena i ekspresowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Polecam sklep www.cosmosmoda.pl Mają świetną ofertę odzieży damskiej na różne okazje i w wielu rozmiarach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sportrun

Ja bardzo często robie zakupy w Internecie zabawek dla swoich dzieci. Świetnym sklepem do tego jest internetowy - BucikSklep.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Outcasterr

Jeżeli chodzi o zakupy w sieci, to moim zdaniem najlepiej je robić na sprawdzonych portalach aukcyjnych. Ze swojej strony mogę polecić użytkownika - COCCODRILLO1983, ma bardzo dobre produkty jeżeli chodzi o pieluchy, a dostawa jest zawsze na czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie tylko przez neta kupuje. Zawsze można zwrócić jak coś się nie podoba. Teraz kupuję nawet ubrania używane online. Na www.maniere.pl mają świetne rzeczy i to często markowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupuję tylko przez internet, ostatnio nawet sporą część art. spożywczych 😛

Ciuchy w butikach internetowych np. infinityfashion, czy andzela.pl, czasem na allegro. W dziecięce od porodu zaopatrywałam się w cottonmoose.shop.pl, jak ktoś szuka to mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często robię zakupy przez internet, ale zawsze są to sprawdzone strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wszelkie zakupy także kosmetyczne kupuje przez internet gdyż jestem osobą bardzo zabieganą i zapracowaną i kupuje  zakupy tutaj    https://www.youtube.com/watch?v=fn1A9P7IovM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz kupuję wyłącznie niezbędne produkty, czyli głównie jedzenie. Inne zakupy odłożyłam w czasie, ale gdy wszystko wróci do normy znów będę buszować na Zalando 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupy tylko w internecie, nie wyobrażam sobie inaczej :P Mój najnowszy zachwyt cenowo-jakościowy to AVA, genialne polskie kosmetyki. Polecam kupowanie bezpośrednio od producentów, a nie w drogeriach, gdzie pewnie jest droższej i produkty mogą być źle przechowywane lub transportowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję w necie wszystko, co mogę, poza art. spożywczymi, bo warzywa czy mięso wolę pooglądać, zanim kupię. Ala na przykład materiały do pracy (robię paznokcie i rzęsy) kupuję na stronie Mo’s Beauty Shop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie kosmetyki to kupuje w internecie od dawna, zwlaszcza ze czesto sami producenci oferuja sprzedaż naturalnych i maja jeszcze rabaty przy takiej formie zamowienia. A do tego czasem ciuchy i jakies bzdety. No i czasem jakies jedzenie typu pizza itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×