Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kokania

zakupy w internecie

Polecane posty

W takiej sytuacji jak nas spotkała to nie ma zbytnio innego wyjścia. Wszystko poza żywnością kupuję przez internet i dostawą do paczkomatu żeby unikać dostaw kurierem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w obecnej sytuacji nie ma innej opcji. Wyjść i złapać syfa? Podziękuje. Gdyby nie ta wysyłkowa sprzedaż pewnie nawet bym tu nie wszedł bo bateria do lapka zdechła  😕 na szczescie niektore firmy ratuja tyłek, u mnie był to green cell 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wprowadzam się do nowego domu więc szukam rzeczy nowych i używanych, ale też sprzedaję wszystko co jest mi już zbędne. Korzystam głównie z dużych serwisów, ostatnio pojawił się nowy portal z ogłoszeniami pokato.pl Jak dla mnie super, często korzystam.

Edytowano przez Marrrla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wprowadzam się do nowego domu więc szukam rzeczy nowych i używanych, ale też sprzedaję wszystko co jest mi już zbędne. Korzystam głównie z dużych serwisów, ostatnio pojawił się nowy portal z ogłoszeniami pokato.pl Jak dla mnie super, często korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno się nie zgodzić z jednym, w internecie jest dostępne o wiele więcej bielizny niż stacjonarnie. Szczególnie widać to na przykładzie marek premium gdzie liczy się jedynie wysoka jakość produktu. Szczerze powiedziawszy to bardzo dobre podejście do kwestii zakupów gdyż stawiamy na minimalizm. Pamiętam doskonale jak jeszcze kilka lat temu przeglądałam swoją garderobę i zdziwiona byłam skąd tam tyle zbędnych rzeczy 😉 Ostatnio naszła mnie ochota na zakup seksownego biustonosza na specjalne okazje. Pierwsze co to zaczęłam szukać opinii na różnych grupach dyskusyjnych dla kobiet i forach. Wiele pozytynwych recenzji otrzymały produkty Undress Code - https://pl.undress-code.com/kategoria/biustonosze dostępne w wybranych miejscach oraz internecie. Po otrzymaniu paczki z zamówieniem byłam miło zaskoczona samym krojem, jakością wykończenia, a także samym opakowaniem 🙂 Całość prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłam synkowi oraz malutkiej córci piękne i kolorowe łózka z firmy Happy Babies. Polski producent, ceny super a jakość wspaniała. Sprawdźcie - > happybabies.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obecnych czas to chyba słuszna droga. Ja przez neta kupuję wszystko, bo pracuję z domu i kurier zawsze mnie złapie.

Edytowano przez Zofia789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupy przez internet, są teraz bezpieczniejsze . Jeżeli chodzi o świetną stronę z biżuterią na prezenty czy też święta to bardzo polecam AnKa Biżuteria, szybka dostawa, produkty bardzo dobrej jakości , dużo oryginalnych projektów. Jest i biżuteria dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci , kosmetyki z bursztynem i nie tylko . Zachęcam bo ja jestem mega zadowolona 🙂   

 

Edytowano przez Mgiełka091
link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupy przez internet, są teraz bezpieczniejsze . Jeżeli chodzi o świetną stronę z biżuterią na prezenty czy też święta to bardzo polecam AnKa Biżuteria, szybka dostawa, produkty bardzo dobrej jakości , dużo oryginalnych projektów. Jest i biżuteria dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci , kosmetyki z bursztynem i nie tylko . Zachęcam bo ja jestem mega zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupy w internecie są bardzo bezpieczne. Czasami nawet bardziej niż tradycyjnie fizyczne ze względu na to, że masz czas na zwrot bez podania przyczyny 14dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle, że to juz nie te czasy kiedy zakupy w sieci był niebiezpieczne. Jest mnóstwo możliwości wybory form zapłaty, łatwo sprawdzić wiarygodność sklepów i to prawda ze zawsze ma sie 14 dni na zwrot.

Ja ostatnio zrobiłam zakupy na Brexiter.pl i juz następnego dni miałam cały tester box pięknych perfum, polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się przekonuję do takich zakupów i zaczynam zamawiać przez internet coraz to nowe rodzaje produktów, elektronika, ubrania, książki, kosmetyki... W internecie ceny często są dużo lepsze niż stacjonarnie. Teraz na święta też myślę, że większość będe kupować przez internet, mam już kilka upatrzonych rzeczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawna robię zakupy głównie w sieci, tak jest po prostu najtaniej i wybór mają duży :)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o pomysły na prezenty to warto będzie zajrzeć do oferty panipanigadzet.pl. Sporo ciekawych produktów, które ewentualnie można kupić, ciekawa opcja pod kątem prezentowym. Szybko wysyłają, ceny niezłe. Poza tym każdy obecnie korzysta z elektroniki więc takie różne dodatki na pewno będą przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupy w sieci to najlepsza forma. Bez ruszania się z domu kupuje to co jest mi akurat potrzebne. Przyznam, że chyba nie chciałoby mi sie już biegać od sklepu do sklepu i marnować czas, nerwy i pieniądze. Prosty przykład z zakupem w scandicsofa.pl narożnika, który nie dość, że jest świetny, komfortowy i doskonale wykonany to jeszcze był w konkurencyjnej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez internet to polecam zamówić preparaty do zabezpieczenia posadzki na wiosnę firmy Dynasil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku pandemii mocno ograniczyłam wyjścia do galerii i powiem Wam, że wczorajsze 4h na zakupach było trudne 🤣 Jednak internet wygrywa, bez tłumu, więcej dodatkowych rabatów, możliwość zwrotu. Do tego kupuję z kontem Picodi i przytulam jeszcze cashback za każde zakupy, czy to w home&you czy zalando lounge :classic_biggrin: No i co najważniejsze, teraz obkupuję się na kolejną zimę, taniej nie będzie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×