Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mta

Damska marynarka

Polecane posty

Gość Mta

Witam. Zastanawiam się nad prawidłową długością damskiej marynarki. Jestem osobą średniego wzrostu165cm,szczupłą, z większym biustem. Marynarka do spodni,do pracy w stylu casual friday;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mta
www.iwoman.pl/trendy/galerie/jesienna-kolekcja-marynarek-i-kurtek-mango-g357486.html Mam dokładnie taką,tylko w innym kolorze (jasny popiel).Kupiłam ją jakiś czas temu,i nie ubierałam ani razu.Myślałam o zestawieniu jej z ciemnymi (ciemny granat),obcisłymi spodniami.Do tego: klasyczne,czarne szpilki na niewysokim obcasie.Bluzka biała,wiązana przy szyji (a'la bombka,z kokardką),luźniejsza.Czarna,prosta aktówka (z licowej,gładkiej, skóry,tak jak szpilki). Tylko ta długość marynarki;)...kończy się na wysokości moich kości miednicy,zakrywa część bioder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfsh
A to sa Damskie Marynarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładna marynarka damska, która optycznie Ciebie optycznie wyszczupli i wydłuży :). Chociaż jak dla mnie zbyt elegancka i nie do końca pasująca do stylu Casual Friday. Bardziej widziałabym tutaj taką beżową marynarkę: http://www.neypo.pl/ona/30-marynarka-miss-miss.html, która podkreśli Twoją szczupłą sylwetkę i uwydatni biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhdfh
nie ma damskich marynarek, tak jak i nie ma meskich rajstop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Bardzo ciekawe żakiety ostatnio znalazłam w sklepie .lejdi.pl/k82,odziez-damska-zakiety-marynarki-bolerka.html. Bardzo duży wybór, myślę, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Dobra jakość, szybka przesyłka to główne zalety. Zresztą trafiłam do nich z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Zobacz w Carry. Ja tam najczęściej kupuję marynarkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×