Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedlugo rozwodka

kilka powodów do rozwodu a czas trwania rozwodu?

Polecane posty

Gość niedlugo rozwodka

chcialabym sie dowiedziec czy mozna podac kilka powodow do rozwodu czy trzeba wskazac tylko 1? i czy jak jest więcej powódow niż 1 to czy łatwiej dostac rozwod jezeli bede chciala bez orzekania o winie. powod 1 chyba jak u wszystkich - niezgodnosc charakterów powód 2 - przemoc psychiczna a czasem i fizyczna powód 3 - zdrada , co prawda mąż nie miał stosunku seksualnego , ale dowiedzialam się ze rok temu po pijaku calowal sie z jakąs małolatą , do tej pory myslalam ze to plotki ale juz wiem ze to na 100 % prawda i nawet wiem z kim, dodatkowo nakryłam męża na flirtowaniu z kolezanka niby nie grozne ale na poczatku sie wypieral ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiądz spowiednik
powodów podajesz do bólu, ale te zdrady to takie patykiem na wodzie pisane trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo rozwodka
znalazlam cos takiego odnosnie calowania i flirtu i to ponoc zalicza tez sie do zdrady Mając więc to na uwadze, możemy jako przykłady zdrady małżeńskiej podać całowanie się małżonka z osobą trzecią, niewinne z pozoru „flirtowanie a nawet wyznania miłości. W takich przypadkach, zdradzony małżonek, może więc oskarżyć zdradzającego współmałżonka, o zburzenie uczuć i wzajemnych więzi emocjonalnych które do tej pory ich łączyły. Ten typ zdrady małżeńskiej, tak samo źle wpływa na „zdrowie związku małżeńskiego i tak samo może być przyczyną rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiądz spowiednik
no możesz pisać co chcesz... pytanie tylko na ile wywlekanie brudów jest sensowne chcesz rozwód z jego wyłacznej winy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo rozwodka
ja chce bez orzekania winy , tylko mamy dziecko wiec sąd pewnie bedzie chcial na sile nas pogodzic , wydaje mi sie ze bez orzekania o winie tez trzeba ppodac powody dlaczego chce sie tego rozwodu wiec zastanawiam sie czy skoro tych powodow jest wiecej niz 1 bedzie mi latwiej otrzymac ten rozwod pomimo ze mąż mnie kocha , a najgorzej ze ja jeszcze chyba troche tez , tylko ze ja juz wiele razy wybaczalam i dawalam ostatnią szanse , i poprostu mam juz tego dosc, bo wiem ze i tak bedzie to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×