Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szafa_gra

plastyka powiek gornych

Polecane posty

Gość helaxa
parę miesiecy temu robiłam taki zabieg w tej klinice http://drosuch.pl/twarz/plastyka-powiek/ z wiekiem miałam problem z opadajacymi powiekami, ciagle wyglądałam na zmęczoną i dodawało mi to lat, jestem baro zadowlona z efektu, twarz wyglada młodziej, znów polubiłam makijaż, ni emuszę już spędzać godzinę by jakoś zamaskować opadają ą powiekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na zabieg plastyki powiek górnych ze względu na bardzo widoczne zmarszczki oczu i opadającą powiękę. Wpływało to na wygląd całej twarzy. Zabieg wykonywała mi dr Jędrys i jak na tak krótki czas jego trwania efekt jest rewelacyjny. Sama takiego się nie spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel1990

Przechodziłem osobiście ten zabieg w Mojej Estetyce w Rzeszowie i jestem bardzo zadowolony. Pomimo krążących opinii na temat tego zabiegu w internecie, w tym gabinecie panuje wysoki poziom zabiegów i podejścia do pacjenta. Cały zabiegł przebiegł bezboleśnie i z zaskakującymi efektami. Każdemu polecam odwiedzić ten gabinet, jeśli myśli o tym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma robiła w Mojej Estetyce w Rzeszowie i bardzo chwaliła. Podeszli do niej bardzo profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Z tego co widziałam to wyszło jej to bardzo super i sama się zastanawiam czy się do nich wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Mój wzrok  z czasem zaczął się bardzo pogarszać . Zrobiłam zabieg blefaroplastyki u dr Mielnik-Mierzwińska z Krakowa  .Po zabiegu widze lepiej bo opadająca skóra z powiek nie przysłania mi pola widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka

Moja ciotka miała problem z opadającą powieką i skorzystała z pomocy chirurga plastyka w Krakowie, bodajże dr Pabiańczyka. Efekty są naprawdę super - po operacji ani śladu, a oczy prezentują się ślicznie - cała buzia zresztą też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria

Moją Mamę operował dr Boligłowa i naprawdę efekty są pozytywnie zaskakujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×