Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trample fun

Zwiazdy i Dama

Polecane posty

nie pewnie bałbym się, że Cię stracę, że właśnie przesadnie coś odbierzesz, wiesz co innego jest popisać a co innego realizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym pisaniem tez trzeba uwazac, żarty nie zarty ale na Kafe juz za fetyszystę uchodziśz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie z tym...nie jest sie fetyszysta jak się cos po prostu lubi....trzeba miec raczej jakas obsesje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, i to nie znaczy ze fiiel jest fetyszytską :P przyjeli Cie do roboty w Kafe Fiel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obsesji chyba nie mam skoro bym dla Ciebie zrezygnował z tego, a nawet nigdy nie powiedział pewnie jakbym z Tobą był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jeszcze, pewnie majo durzo zgloszen I gdzie onie na mie zwruco uwagie, mam osbkurne cv, oni mie nie zauwarzo. hej trampek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro byłbys w stanie zrezygnowac to racje, nie obsesja. Fiel obiecała , że jak bedzie modka to nie bedzie nas kasowac fiel Twoje cv przeciez było dobre....moze napisz, ze studiwoałas PR..TO WTEDY TEZ BEDZIEMY MOGLY WSPOŁPRACOWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiazdy plus tego wszystkiego byłby taki, że nie marudziłbym jakbyś kupowała sobie nowe ciuszki czy buciki, a co do Ciebie to wiesz lubię zmienne kobiety, raz trochę dominujące a raz potulne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest PR? Polskie rolnictwo? W sumie to pole mam, krowy widzialam to morzna powiedziec ze troche sie znam, ja bym tam durzo rzeczy dopisala, ale boje sie, ze mie sprawdzo I pzez to wykloczo, a mi bardzo zalerzy na tej pracy. Ja jak sie do czegos pzylorze to sie bardzo staram, moglabym nawet rzocic prace we odzierzowym, zeby oddac sie kafeterji w calossci, tylko mosze wiedziec ze mam szanse. A myslisz, ze ta sekretarka mie nie w kreca I sie noie wyglopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiel to w takim razie pisz sama prawde i tylko prawde...nie wiem o jaka sekreterke chodzi :P Trample nie sadzisz ze jestem dla Ciebioe za młoda...? ja to jeszcze niepoukladane mam w glowie...ciagle sie tylko przeprowadzam i zmieniam prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zatanawiam, bo u ,mnie to ciezko ze stabilizacja teraz np trójmisto mi sie znudziło i sie zatsnawiam nad Wraszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym miala napisac prawde we cv to musialabym skasowac, ze bylam derektorem urzendu gminy I ze jestem prezesem firmy. Zostalaby tylko budka z kiebabami I sprzedawca odzierzy :-( a kto mie pzyjmie tako?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nikt nie uiwrzy ze najpierw bylas dyrektorka w jakims tam urzedzie a potem robisz kebaby i ciuchy sprzedajesz....to napisz ze skonczylas dziennikarstwo...pomoge ci naklamac, bo ja skonczyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a włansie nie wiem czy warszawa jest brzydsza, nie miałam czasu jej zwiedzac...nie wiem czemu chce, licze na dobra prace w zawodzie, a to najłatwiej w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ulorz mi cv takie jakbys sobie miala pisac, tylko, ze napisz mi. Ja ci sie odwdziencze jak do ciebie pzyjade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jac do warszawy, ja tam mnieszkalam cztery miesionce I sie uimenczylam z dojazdami I wyplaty najwiencej mnielam osiemset zloytych z czego piencet poszlo na mieszkanie, a tzysta na prezenty, a potem caly miesionc jadlam makaron z cebulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest brzydsza bo jestem z okolic a w trójmieście byłem, o pracę łatwo na pewno ale trzeba też uważać bo jest mnóstwo oszustw więc jeśli nie dostaniesz stałej umowy a faktycznie jesteś wykształcona i wiesz że zdolna to nie bierz takiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem dziennikarka, wiec co ja moge robic w trójmieście? praktycznie nic i to za marne pieniadz...wiem ze trojmiasto jest piekne i uwielbiam tu mieszkac wzór cv na szybko imie nazwisko data urodzenia adres nr tel wykształcenie: twoje szkoły i tu wybierz sobie uniwersytet i kierunek dziennikarstwo i komunikacja społevczna doświadczenie zawodowe staz w urzedzie miejskim jako pracownik biurowy praktyki dziennikarskie w gazecie (wpisz swoja regionalna) jako reporter i redaktor praktyki dziennikarkei na portalu internetowym (tu trzeba wymyslic jakis) jako redaktor praca w sklepie odzizowym jako ekspedient/kasje jezyki obce angielski zaawansowany niemiecki podstawy rozyjski podstawy francuski podstawy umiejetnosci obsluga pakietu office, umiejtenosc obslugi sprzetu biurowego, umiejtenosc szybkiego pisania, sprawne poruszanie sie po internecie zainteresowania kultura, kino, teatr, literatura. sztuka, muzyka, moda + dodaj cos ze scisłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiazdy więc jak będziesz już tu to może się kiedyś spotkamy ale na zwykła rozmowę gdzieś na mieście. No chyba, że Ty lub ja do tej pory będziemy zajęci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli sie przeprowadze, to po wakacjech...tylko ze jeszcze nie wiem, czy sie na to odwaze :( do niedawna byłam pewna, dopoki nie przyszła wiosna i tu sie tak ładnie nie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz szczerze, odważyłabyś się spotkać ze mną, mimo to,że poznałaś mnie nie tak w sumie jak powinnaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×