Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawda o wyglądzie

Facet jak nie ma super pracy musi być atrakcyjny fizycznie

Polecane posty

Gość Prawda o wyglądzie

Inaczej o seksie będzie mógł sobie pomarzyć. Facet przeciętny musi nadrabiać niezłymi zarobkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli taki tekst napisze kobieta, to oznacza, że wiatr wieje między jej kolczykami, bo ma dużo wolnego miejsca, więc facet inteligentny znajduje się poza obszarem jej percepcji. :) Gdy zaś tekst wyszedł spod klawiszy faceta... no, cóż. Frustracja bywa męcząca, gdy nadmiar płynnej męskości się z brakiem sposobu pozbycia się go w inny sposób niż prace własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu to pitolenie
:O Zapamietaj sobie ty i ci twoi bracia-blizniacy w nieudacznictwie: twój problem tkwi w wiecznym biadoleniu. Dobra praca to rzecz drugorzedna, uroda jeszcze dalszego rzędu. Kobiety cie nie chcą nie dlatego, ze jesteś brzydki czy biedny, ale dlatego, ze jesteś nudny! I na dodatek maruda. A jeszcze założe się, ze po nocach roisz sobie o pięknej księżniczce, która si w tobie nagle zakocha... To żenujące :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda o wyglądzie
Kobiety są praktyczne i mają swoje wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnb
Oj tam. Wystarczy, że jest zdesperowany i się łatwo nie zraża niepowodzeniami. Prędzej czy później mu sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda o wyglądzie
A po co kobiecie ktoś kto super nie zarabia i nie ma fajnego wyglądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu to pitolenie
Żeby miał ja kto regularnie wy*** i dywany wytrzepac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczny poczatek
Prawda o wyglądzie A po co kobiecie ktoś kto super nie zarabia i nie ma fajnego wygladu? Nie wiem ale zapytaj mojej zony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wtajemniczonych ;)
Z intelektem ten klasy nie sposób polemizować ;) Dobra, nara Mongoły! dziś się już dość napisałem .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kit kat breake
idiotki lecące na kasę...Pier dolcie sie w skarbcu z banknotami wobec tego:P:D Ku rw takich nie znoszę i wypie rdalać mi do Szwajcari ściery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka poobiednia
Niemal co drugi wątek jest o tym, że baby to materialistki i leca tylko na kase. Faceci za to musza byc napakowani, miec 2 metry, dobra prace bo inaczej ich zywot na tym swiecie nie będzie miał sensu. Otóz każda potwora znajdzie... wiecie. Nie rozumiem skad wzielo sie przeswiadczenie ze facet wyklada kase a baba ma dobrze wygladac i dobrze dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu to pitolenie
Po pierwsze - gdyby kobiety faktycznie lecialy na kasę i urodę to społeczeństwo by nie wyglądało tak, jak wygląda :D wystarczy spojrzeć na pierwsza z brzegu ulice, żeby zobaczyć na jakich facetów "lecą" kobiety :O Kobiety POWINNY lecieć na facetów przystojnych i z kasa, bo tak nakazuje zdrowy rozsądek :D Po drugie: całe szczęście, ze niedojdy taakie jak autor maja trudności w znalezieniu partnerki, bo nie daj bożze mógłby jeszcze jakąś zaplodnic i przekazać dalej swoje wybrakowane geny. Natura wie co robi. Uroda najczęściej wiąże się z prawidłowa budowa ciała, a to jest oznaka zdrowia. Dobra praca to pierwszy znak inteligencji, przebojowosci i zaradności - tylko GŁUPIA kobieta nie zwraca uwagi na te cechy. I dlatego nasze społeczeństwo wygląda tak, jak wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po kiego chooja mi wyglad?
Co wy tu niektorzy pierdolicie, kobiety leca na kase i koniec kropka. Sam nie wygladam jak brad pitt ale popierdalam audi, dobrze zarabiam i od lachonow nie idzie sie odgonic. Najlepszy afrodyzjak na panienki to gruby portfel :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i panny leca na twoje auto
a nie wyglad. potem zone bedzie bolec glowa, bos brzydal i bedziesz robil dla kobiety za bankomat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i panny leca na twoje auto
panny nie leca na ciebie, a na ten portfel. bedziesz mial rogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki do tego wyżej
No ale jak jest brzydki to nigdy żadna na niego nie poleci jedyne co moze zrobic to wlasnie postarac sie o portfel. A moze ma porwac jakas ladna szmate i ja trzymac w piwnicy gwalcac co? To tansze i rogow z pewnoscia mu nie przyprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×