Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość potrzebuję poradyyyyyyyyyyyyyy

Trawnik...

Polecane posty

Najpierw trzeba przygotować podłoże. Odchwaścić i dobrze jest też trochę poruszać ziemię. Następnie posiać dobrą trawę zwalcować i podlewać. Podłoże powinno być cały czas wilgotne.  Jeżeli chodzi o pielęgnację to regularne koszenie i nawożenia na wiosnę aeracja i ewentualnie odchwaszczenie oraz uzupełnianie braków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czym walczycie z chwastami?? Macie jakieś sprawdzone sposoby chemiczne czy mechaniczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Ze swojej strony mogę polecić środek przeznaczony do zwalczania chwastów Effect 24H. Nadaje się do stosowania na powierzchniach twardych, takich jak chodnik, kamienne podłoże przy roślinach czy właśnie podjazd. 
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji. 
Konsultant marki Target. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak ten środek się stosuje?? rozpyla?? 
Nie będzie odbarwiał kamieni na podjeździe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Effect 24H ma formę do sporządzenia emulsji wodnej. Jest przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych. Jest polecany do stosowania na powierzchniach twardych, takich jak podjazd – nie będzie odbarwiał kamienia.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad zakupem produktu firmy Target Effect 24 ktoś stosował na mech ten środek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
dzięki preparatowi Effect 24H można skutecznie zwalczać mech. Produkt niszczy zielone, naziemne części roślin – rozbija ich struktury naskórka, powodując szybkie odwodnienie i zasychanie.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wystarczyło jedno użycie tego effect24. Faktycznie zadziałał w ciągu doby i pozbyłam się z trawnika tych wszystkich chwastów. Nie musiałam go używać nawet ponownie. Dosiałam jedynie trawę, żeby ją zgęścić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

U mnie wystarczyło jedno użycie tego effect24. Faktycznie zadziałał w ciągu doby i pozbyłam się z trawnika tych wszystkich chwastów. Nie musiałam go używać nawet ponownie. Dosiałam jedynie trawę, żeby ją zgęścić. 

a jakie chwasty usuwa z trawnika ten effect24??
Bo może też użyję. A brak odbarwień na kostce to na pewno spory plus. Jak się go stosuje??  Jakieś rozrabianie czy produkt gotowy do użycia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
odpowiadając na pytanie - preparat Effect 24H może być stosowany na wszystkie rodzaje roślin (chwasty, mchy, odrosty korzeniowe). Produkt niszczy zielone, naziemne części roślin – rozbija ich struktury naskórka, powodując szybkie odwodnienie i zasychanie.

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki Target.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale product Effect24 jest na trawniki rowniez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na trawnik bym nie stosowała, bo on niszczy też trawę. Na kostkę, podjazd, chodnik, taras, albo ewentualnie w sadzie, bo drzewom nie zaszkodzi, niszczy zielone części roślin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co roku trawnik nawożę nawozem Fructus i mam cały czas, ładny,  gęsty, zielony trawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w przypadku preparatu effect24 ile czasu przed deszczem mozna wykonać oprysk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze zapytam o stosowanie effect24 w słoneczne dni. Można w pełnym słońcu  stosować czy lepiej np wieczorem albo wcześnie rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam po paru nieudanych próbach zatrudniłam w końcu profesjonalną firmę od zieleni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze można samemu usunąć chwasty lub mech z kostki stosując własnie preparat Effect24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2020 o 20:26, nota75 napisał:

zawsze można samemu usunąć chwasty lub mech z kostki stosując własnie preparat Effect24

A jak się go stosuje i gdzie mogę to kupić? Mech na kostce mnie dobija a między nim ciągle jakieś chwasty się pojawiają. Nie nadążam usuwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobacz w necie bo u mnie w sklepie tez już wykupiono Effect 24 i zaopatruje się przez net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie był ostatnio w  LeroyMerlin. Na pewno jeśli w Twoim sklepie nie było to dostawa będzie, bo wiele osób walczy z chwastami i mchem. Ale jeśli zamówisz w necie to też dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×