Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość magneza

Szukam zespołu na wesele z okolic Warszawy? Polecicie jakis?

Polecane posty

Gość betii404ii
wirikoolla, przesłuchałam mp3 tej Fiesty i ja bym ich brała :D brzmią naprawdę profesjonalnie, bogaty repertuar więc oby tylko mieli wolne terminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhyri8yh
ci z Fiesty za dużo pija :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashley1111
Hm narobiło się tych kapel... Kapela Na Wesela, kapela-na-wesele... jak rozumiem, to nie jest jedno i to samo? My zdaje się, że byliśmy na występie tej pierwszej kapeli;) No i bardzo nam się podobało, przeglądamy też inne oferty, ale chyba jednak zdecydujemy się na podpisanie umowy ze wspominaną firmą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikul
Ja polecam Music Way z Krakowa, świetnie grają, chyba najlepsi w krakowie, nie wiem, czy mają jakąś stronkę, raczej grają z polecenia, mają świetnego pianistę, wszystko zagra, babka w zespole super śpiewa. Byliśmy bardzo zadowoleni. Ich nr tel. 602 591 925

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenks55
A słyszeliście o zespole Beat Boys? Z Agatą, która śpiewała w The voice of Poland?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge polecic dj ktory u mnie gral jest fajny Szczegóły na stronie : www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrina
Jeśli ktoś rozgląda się za dobrym zespołem z Warszawy lub okolic to musi zajrzeć na www.kapelanawesela.pl :) Mają tam bardzo fajnych muzyków i wszyscy mocno przykładają się na wielu poziomach do wesela klientów, np. dla nas zrobili świetną prezentację ze zdjęciami rodzinnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 456784
Milenks55 - Hej! No ja ich kojarze, bo jak dobrze pamiętam to byli na weselu u mojej siostry i bardzo mi sie podobało, własnie Agata śpiewała. Fajnie fajnie :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespolmuzyczny.info
Zapraszam na nasza stronę internetową: www.zespolmuzyczny.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół FOLK&ROLL
Zespół Folk & Roll - polecamy się! www.folkandroll.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora45678
Mówcie co chcecie, ale my byliśmy na weselichu w Białołęce i ...pałce lizać..jedzonko i muzyka...;-).kapela z kamerą, gdzieś z rejonów lubelskiego FOCUS, na banerze adres www.zespol-focus.pl, pełna rewelka, poziom prowadzenia, muzyka z "każdej beczki",różnorodne wokale, szczególnie p.Kasi, biesiada z instrumentami za stołami ..niebanalne oczepiny, no i elegancka Pani z kamerą w ekipie...co tu gadać, my za rok ich angażujemy i polecamy innym...szczególnie że cena...(pytałem się) około 3,5 tys. zespół z kamerą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monday Session
Sześcioosobowy cover-band, profesjonalni muzycy, 100% na żywo, wokal damski i męski, gitara, bas, klawisze, akordeon, perkusja. www.mondaysession.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosz95
Byłem na wielu weselach, ale tak jak grał zespół Puls TG na jednym z nich to nikt nie gra. Zdecydowanie polecam ! www.zespol-puls.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76free
Ja jestem za Beat Boys, sprawdziłam ich jak grają i w ogole i podoba mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelik
Witam zapraszamy do zapoznania sie z nasza oferta na stronie www.twojauroczystosc.com znajda tam Panstwo nagrania mp3 jak i video ! pozdrawiamy zespół Orion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takijeden25latek
ja także polecam Travelling Band Dlaczego ? Bo byłem w tamtym tygodniu w piatek w Górze Kalwarii w restaracj Podzamcze i słyszałem jak grają. Ponieważ wracałem w weekendu oko 23 udało mi sie jeszcze 3 razy zatańczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumtralala9
Polecam wszystkim genialny zespół PULS TG, wiem że grają w całej Polsce i są rewelacyjni. Ich stronka www.zespol-puls.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chalaszka
Strasznie to ciekawe, że wszystkie panie młode z taka łatwościa zapamiętują nie tylko nazwy zespołów jakie grają na weselu, na ktorym się bawią jako gość (czesto sami młodzi nie pamiętaja nazwy kapeli) ale nawet pamiętają adres www, a to już szczególnie interesujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te zespoły :)
Mi osobiście się bardzo podobał zespół Beat Boys Ekstra zagrali u koleżanki na weselu i zabawa była przednia. Także polecam tutaj jak ktoś szuka to tylko ich brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles19287
Ze swojej strony polecam zespol Pif Paf Band. To ich strona www.pifpafband.pl Zagrali u kolegi na weselu i zabawa była przednia, z tego co wiem nie są z Warszawy ale grali w Warszawie wiec na pewno dojeżdżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miyu2013
A ja moge polecic the night music show z warszawy, sa bardzo dobzi,bawia nie pija wiecej graja jak siedza. My bawilismy sie super, kontakt dostalam z polecenia kolerzanki i nie zaluje tu jest link mozna ich posluchac http://www.dreamplanners.eu/#!nasi-muzycy/c1yfg Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awart
Polecam zespół AWART. Pełna oprawa muzyczna, wszechstronny repertuar, wysoki poziom oprawy artystycznej i oczywiście dobra zabawa. Wokalistka, 3 wokalistów, saksofon, akordeon, klawisze, perkusja. Można się kontaktować pod tel.: 503 897 375 / 602 244 936 Lub pisać na mail: awart@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z czystym sercem polecam Niagara Band. Tylko nie wiem czy mają wolne terminy. Ich strona to niagaraband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×