Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość magneza

Szukam zespołu na wesele z okolic Warszawy? Polecicie jakis?

Polecane posty

Gość gość
Dobry zespół na wesela z Krakowa: www.rytm.krakow.pl Do Kielc dojechali może do Warszawy też dojadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie może zespół Remedium z Radomia? Zanalazłam ostatnio w necie ich stronkę i szukam opinii na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka58
U mojego jednego i drugiego syna na weselu grał ten sam zespół muzyczny Insygnia. Mnie i gościom bardzo się podobało. Miło wspominam i goście również jak Panowie z zespołu przeprowadzili biesiadę za stołami. Pozdrawiam serdecznie zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funfun
www.travellingband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakelbery:)
Co do zespołu Remedium o który pytałeś to przejrzałem ich stronkę, przesłuchałem demo i bardzo mi pasują głosy wokalistek, dobrze brzmią te utwory. Ja sam teraz szukam zespołu Mi się wydaje, że najlepiej z takim zespołem sie spotkać i porozmawiać jeśli jest taka możliwość, i wtedy dopytasz o wszystko co Cię interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaszym
Sorki ze sie tak wcinam ale mam do sprzedania suknie slubna. jesli ktos jest zainteresowany to serdecznie zapraszam do obejrzenia na stronie allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=3308032333 dzieki za uwage i przepraszam za post:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz zespol Pulsar z okolic Piaseczna. Graja tylko na zywo w szesc osob. www.zespolpulsar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zna ktoś zespół JELENIE W TERENIE ? Fajnie grają demo, ale w ogóle nie ma opinii o nich albo nie mogę coś znaleźć... Poniżej strona tego zespołu: http://www.jeleniewterenie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka777
Ja na swoim weselu miałam zespól "Fiesta" (tu można posłuchać jak grają: http://www.imprezka.com.pl/pl/13-demo_zespolu_na_wesele ). Szczerze mogę polecić: ludzie bawili się do samego rana, ja już siły nie miałam tańczyć, a goście jeszcze o 5 byli chętni do tańców. Poza tym świetnie się z nimi mogłam dogadać i wszystko z góry uzgodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam Big Beat http://www.bigbeat.net.pl/ grali na moim weselu i WSZYSCY goście mówią że na lepszym weselu nie byli. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norra55
Jeśli chodzi o zespół "Fiesta" to miesiąc temu miałam przyjemność bawić się przy ich muzyce na weselu u kuzyna w Warszawie. Faktycznie grają super, a porównanie mam bo w tym roku już na 4 weselach byłam - taki rozrywkowy rok mam, bo jeszcze na dwa idę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniaczek78
Przy zespole "Fiesta" również się bawiłem (jakieś pól roku temu). Co mi się podobało? Profesjonalizm - byłem "starszym" i na weselu wiele rzeczy było na mojej głowie. Ale super szło się dogadać z orkiestrą (co powinni, a czego nie śpiewać, bo, np. Panna Młoda nie miała już niestety ojca, a żadna z babć męża - zatem trzeba było na to uważać, przy zabawach, czy piosenkach itp.) - a najbardziej spodobał mi się fakt, że sami wyszli z takimi pytaniami do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół na wesele z oryginalną muzyką w atrakcyjnej cenie Zaskoczymy gości nie tylko muzyką coverową ale na żądanie zagramy hity folkowe bałkańskie, ukraińskie, łemkowskie, polskie, gruzińskie, żydowskie w oryginalnych strojach. Zabawimy gości tradycjami z tych krajów. Mamy konkurencyjne ceny, bo pracujemy bez pośredników. Zadzwoń do nas Tel. 500-594-431 506-994-450 e-mail: iradrach@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam pulstg rewelka a wokalistka super glos po nilecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiteczka66
Na moim weselu grał zespół Remedium z Radomia (ale w Warszawie też grają). Wszystko szło wcześniej uzgodnić i dogadać w każdej kwestii. Zaletą ich jest posiadanie wodzireja, gdyż świetnie zabawiał gości. Poza tym świetnie zróżnicowany repertuar (tu demo: http://www.remedium.radom.pl/Demo_muzyczne.html ). Moje wesele trwało do 7 rano i jeszcze goście się bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniek w gomakach
Zespół $kandal polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie dotyczące zespołu beat boys. Jaki repertuar grają i jak brzmią na żywo? Z góry dziękuję za sensowne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaZdyb
Ja ze szczerego serca polecam zespół Bravo oto ich numer telefonu: 506-617-532. Grali u mnie na weselu i rozbawili gości do łez za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzireje to ściemniaki
nie podawaj głupia żdziro telefonow na forum publicznym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaZdyb
koncertowo robie laski na weselach starszym panom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół IKARBAND !!! Świetny, charyzmatyczny wokal męski. Na imprezach robią cuda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natan35
zdecydowanie mogę polecić zespół flores http://www.zespol-flores.pl/demo-mp3/ z tego co wiem grają często w Warszawie, mają ciekawy repertuar i fajnie go wykonują. Sam się nad nimi zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×