Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość magneza

Szukam zespołu na wesele z okolic Warszawy? Polecicie jakis?

Polecane posty

Gość gość
jestem 3 tygodnie po naszym super udanym weselu. naprawde wszyscy sie bawili i chwalili zespol. polecam wszystkim "Teraz Live". Bardzo mili, nienachalni, grali tak, ze ludzie sie bawili swietnie. Super kontakt z nimi i ogolnie wart zespol polecenia. Cena jest troche wyzsza niz standard, ale są warci kazdej tej zlotowki. Tanczyli nawet ludzie, ktorzy ogolnie nie tancza bo nie lubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na weselu w Kobłce koło Warszawy i grał zespół z Zamościa Grupa Pryzmat. Grali fantastycznie, a jeszce lepiej prowadzą całą imprezę, grali w składzie 4 osoby.Mieli perkusje,klawisze, gitare i wokalistkę oraz dwóch chłopaków śpiewało dodatkowo fajne profesjonalne naglośnienie i oświetlenie.Dodatkowo jak zabrakło prądu bo była jakaś awaria to mieli instrumenty ludowe i zrobili super biesiadę przy świecach. Piosenki grają dla starszych i młodych co też wszystkim się spodobało. Polecam ich w 100% gdyż słyszałam ich teraz drugi raz, wcześniej miłam okazję być na sylwestrze w Krakowie w Centrum Witek.Jak ktoś robi weselę gdzie są goście w różnym wieku to polecam gorąco, http://www.grupapryzmat.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka12
Ale tu jest tych zespołów, że ciężko coś wybrać.... Nie wiecie czy jakiś zespół ma wolne terminy na ten rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka Bielany
Z tego co się ostatnio orientowałam to na pewno ARTLife mają kilka wolnych terminów. Nie wiem czy o nich słyszałaś. Mi się nawet podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka12
O jak fajnie, że ktoś się odezwał :) Mieszkam niedaleko Warszawy, no prawie na obrzeżach nie wiesz czy ten zespół mógłby tam dojechać? No i chciałam się zapytać o skład. Kto tam śpiewa? Kobieta czy mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orejoo
z tego co wiem oni grają na całym Mazowszu, nie wiem czy dalej. tak więc nie powinno być problemu. na pewno śpiewa wokalistka, ale całego składu ani tym bardziej instrumentów nie pamiętam. może ktoś inny będzie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka12
A nie był ktoś z Was przypadkiem na weselu jak grali? Fajnie że jest wokalistka, bo ja właśnie bym chciała zespół z wokalistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszeczka85
Fajnie grają. Znalazłam trochę ich nagrań w sieci. Nieźle, nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka12
No to fajnie też muszę je przejrzeć i zadzwonić, nie macie do nich namiarów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscOna
Te Perełka, a co to za problem wyszukać sobie samodzielnie stronę i znaleźć? Wiesz co to google? Trzymaj stronę artlife.waw.pl i przestań męczyć. Spadam w teren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka12
Bardzo dziękuję. Przejrzałam nagrania no i znalazłam kontakt. Zespół mi odpowiada :) Dziękuję bardzo za pomoc forumowicze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicja83
Ten zespół ARTLIFE składa się z 5 os. Słyszałam ich kiedyś na jednej z imprez i ostatnio na koncercie. Szczerze mówiąc żałuję, że nie zatrudniłam ich na swoje wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten zespół jest extra. lubię ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Dubis Band. Grał na moim weselu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Zespół bardzo profesjonalny, potrafił porwać gości do tańca! Piosenki w ich wykonaniu często lepsze niż w orginale. Pani Ewa ma rewelacyjny głos. Fajne było to, że przed podpisanie umowy p. Ewa zaprosiła nas na wesele, które prowadziła, żebyśmy mogli chwilę posłuchać jak grają. Szczerze polecam zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola255
na wesele polecam zespół muzyczny Flores http://www.zespol-flores.pl/ ja przynajmniej super się wybawiłam z ich udziałem na weselu w okolicach warszawy stąd polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roszpunka100
Dobrą Zabawę z Warszawy (kapelanawesela.pl) mogę polecić z czystym sumieniem. Najpierw grali 2 lata temu na weselu mojej siostry, a poniewaz wszyscy byli zachwyceni zabawą - bez wahania też skorzystaliśmy z ich usług no i się nie zawiedliśmy. Super poziom, świetne zachęcanie do zabawy - naprawdę parkiet był non stop zapełniony tańczącymi gośćmi, sama nie wiem kiedy przeminęła cała noc, fajne prowadzenie konkursów i kultura osobista. Grali i śpiewali mega profesjonalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam < polecam znakomity zespol puls tg super prowadza wesele > graja w sladzie 2,3,4 osobowym wszyscy spiewaja jest wokalistka < sax< pan tomasz jest znakomitym wodzirejem > polecam naprawde warto . \\\\\\\\\\\\\dla zainteresowanych podaje tel . do pana tomka 507127002 pozdrowienia dla czlonkow puls tg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filmowałem na weselu gdzie grał zespół z lublina Night Light szczerze mówiąc według mnie są w pierwszej trójce zespołów które przykuły moją uwagę tutaj macie linka www.zespolweselny.warszawa.pl/ nawet wtedy było ich słuchać ze trzy pary, mają wzięcie ale wcale się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi89
Swing Trio to zespół wart polecenia ;) Oczywiście dużo zależy od tego, co kto oczekuje, ale jeśli komuś zależy na świetnej zabawie i współpracy z fajnymi muzykami, no to zdecydowanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespol pulstg sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Zespół Czader. Byłam już na dwóch imprezach, na których grali i bawiliśmy się z narzeczonym naprawdę świetnie. Ich stronka to zespolczader.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka 84
Miałam wesele w Serocku, ostatecznie wybraliśmy zespół puzzle cover band w składzie 9 osób. Słuchaliśmy ich wcześniej w 7 osób i bardzo nam sie spodobali, wynajęłam ich i nie żałuję, zagrali doskonale. Jako minus mogę napisać tylko że Pan Damian wydawał się być delikatnie szorstki, żeby nie napisać niedostępny, ale muzycznie nie mam nic do zarzucenia. Cena też była adekwatna do poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić zespół Awans spod Nieporętu, bodajże z Aleksandrowa, grali u mnie prawie 5 lat temu na weselu, ale bawiliśmy się z nimi na Sylwestrze w Zegrzu. Olbrzymim plusem jest to, że mają kamerzystę i studio fotograficzne, minus jest taki, że terminy mieli zabukowany na 2 lata do przodu. My mieliśmy szczęście bo akurat tego dnia co do nich zadzwoniłam inna para zrezygnowała a termin nam pasował. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespol puls z wladyslawowa sa najlepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź zespół Czader. Energia i siła w głosach wokalistek. Profesjonalne podejście do imprezy. Bawią gości. Grają i śpiewają dla wszystkich. www.zespolczader.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×