Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość magneza

Szukam zespołu na wesele z okolic Warszawy? Polecicie jakis?

Polecane posty

Gość gość
Bardzo polecam zespół http://www.artmargot.pl/ , są swietni, niedawno grali na weselu mojej najlepszej przyjaciółki i powiem szczerze, ze jeszcze nie widzialam wczesniej,zeby ludzie sie tak dobrze na weselu bawili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasliwa
mieliśmy okazję być na weselu w tamtym tygodniu pod Mińskiem i grał zespół Pryzmat z Zamościa, grali świetnie. Dodatkowo mieli wodzireja, który powiem szczerze ma gadane, rewelacyjnie prowadzili wesele, super że grali bardzo zróżnicowane piosenki i dla starszych i dla młodzieży .polecam jak najbardziej a młodzi ich usłyszeli na jakimś weselu gdzie grali. Polecam szczerze a biesiada jaką zrobili za stołami aby goście mogli sobie pośpiewać są godni polecenia . Odwiedziłam ich stronkę gdyż nie mogłam znalezć żadnych filmików z ich udziałem www.grupapryzmat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voiceband
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zadowoleni
Witam, na naszym weselu grał zespół WINNER z Gołdapi (my jesteśmy z innego miasta). Grają naprawdę fajnie, goście też byli zadowoleni, przerwy w graniu były bardzo dobrze wyważone. Przyśpiewki przy stole świetne, potrafią rozbujać towarzystwo :) grali u nas dwa dni i jestem bardzo, bardzo zadowolona że ich wybraliśmy. Szukając zespołu zwracałam również uwagę na opinie innych czy zespół nie nadużywa zbytnio alkoholu, w każdym bądź razie tego bałam się najbardziej. Jeśli chodzi o ten zespół to z czystym sumieniem mogę go polecić, podobało man się wszystko, zero zastrzeżeń. POLECAM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz13311331
Pracuje jako kelner w jednej z restauracji w Warszawie. W tym roku grał u nas zespół bodajże z Ostrołęki. Nazywa się "Chłopcy z Placu Bema". Powiem krótko - REWELACJA !!! Grają wszystko na żywo , skład zespołu liczy 6 osób. (perkusja , gitara basowa, gitara elektryczna, klawisze, saksofon,akordeon). Mają prześliczną wokalistkę oraz własnego AKUSTYKA co się bardzo rzadko teraz zdarza. Grają bardzo różną muzę :) Od disco-polo , po "Małgośkę", "Bałkanicę" , piosenki Tiny Turrner czy zepoły "The police" , "PeCTUS" , "AC / DC" itp.. mają szeroki repertuar :) Nie prowadzę autoreklamy. Polecam każdemu!! Nie biorą dużej kasiory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaak.. a ja pracuję jako profesor.OPINII SZUKJCIE na facebookach tam widać kto pisze a tu siedzą trolle i widać przewagę autoreklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FafarafaBenc
polecam zespół Insygnia :)Grają świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia to ci niczego w zyciu nie dadza tego uczyli w komunie i twoi rodzice sa beznadziejni 777 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie zespół Milky Way? Gra w 100% na żywo i uważam, że jest naprawdę świetny. Bawi gości i młodych i tych starszych, ma niesamowicie bogaty repertuar. Nie najtańszy, ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćruda
Polecam.puls tg sa swietni w tym co robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do nas: www.zespolgreen.jimdo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz dobrego zespołu i w rozsądnej cenie polecam www.zespolkarodance.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Kościniuk
Ostatnio z moim mężem mieliśmy przyjemność bawić się przy muzyce zespołu Brooklyn Band podczas przyjęcia weselnego przyjaciół w Czorsztynie! Moim zdaniem (z zawodu jestem event plannerem) to jeden z najlepszych składów w polsce! Niesamowita energia, fajne show, profesjonalni wokaliści i dobrzy muzycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaaaa123
Hej :) a zna ktoś może zespół Longplay z okolic Żyrardowa? www.zespollongplay.pl Zastanawiamy się z narzeczonym nad nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keygehema1975unkaj
Ja polecam zespół Niagara Band z Lublina. Fajnie grają i bawią gości. Oto ich stronawww.niagaraband.pl www.dlafirmy.duu.pl Jasne http://nbay.com/-/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula888
Karolaaaa123 ja znam zespół Longplay i szczerze mogę polecić :) Grali u mojej przyjaciółki na weselu w zeszłym roku i planuję się do nich odezwać w sprawie mojego wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapela-na-wesele.pl są super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acinorex1984bohbl
in-dianka, ja bede na ich probie we wtorek wiec wtedy bede mogla podzielic sie wrazeniami Jasne http://s.zuly.de/2ppe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cargalife1981oygdc
polecam zespół VERN dziewczyna swietnie spiewa a chlopaki daja czadu z muzyka pozatym swietnie zabawiaja gosci nie posiadaja strony bo i tak duzo graja po polsce jak chcesz to zadzwon do nich moze maja wolny termin 667424460 goroco polecam Jasne http://xow.me/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Sylwku bawiliśmy się w Pałacu Żelechów z zespołem Flash Dance, oni są chyba z Lublina. Powiem tak: rewelacja! Grali świetnie, bez zbędnych przerw między piosenkami, tuż przed północą założyli peruki i powiedzieli że poprzedni zespół pojechał a teraz oni będą grać więc kolejny plus za poczucie humoru! Grali przekrojowo tak żebyśmy wszyscy się bawili, mają dobre głosy i wogóle pełna profeska. Cud miód nawet na życzenie zagrali to czego nie mają w repertuarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×