Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość magneza

Szukam zespołu na wesele z okolic Warszawy? Polecicie jakis?

Polecane posty

Gość gość
Fajnie gra Oktan Band, posłuchaj ich sobie, naprawdę robią wrażenie. Byłam na jednym weselu na którym grali i sama chcę ich u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazyyy
Na wesele wybraliśmy z mężem zespół Fiesta, który poznałam przy okazji innej imprezy. Posłuchałam ich właściwie przypadkiem na lokalnym festynie. Wokal i ogólnie styl zespołu bardzo przypadł mi do gustu. Na imprezę dodatkowo wybrałam perkusję i saksofon. Uważam, że klimat był rewelacyjny. Umowa bez zaliczki, a z tego co wiem to w sezonie jesienno – zimowym zespół daj***ardzo duże rabaty klientom. W razie czego zostawiam ci numer do pana Jarka z zespołu, 888 353 333 i stronę internetową imprezka.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek Spudowski
Zespół Night light ma inny adres strony www.zespol-muzyczny-nightlight.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAPELA NA WESELA - zespół muzyczny grający 100% na żywo (perkusja, bas, klawisze, gitara, wokal żeński i męski). - Ponad 10-letnie doświadczenie muzyczne oraz konferansjerskie, - Gramy same przeboje, - MUZYKA 100% NA ŻYWO!!! - Szeroki i urozmaicony repertuar (także zagraniczny) Oprócz przyjęć weselnych (jak sugeruje nazwa zespołu) obsługujemy również imprezy plenerowe (festyny, pikniki) imprezy firmowe oraz okolicznościowe. Pochodzimy z Piaseczna, Warszawy, Tarczyna wiec najchętniej gramy na mazowszu, ale dojazd w najodleglejsze części kraju nie stanowi dla nas problemu. http://facebook.com/kapelanawesela http://kapelanawesela.com.pl Pozdrawiam/Best Regards Marcin Machałowski mail: mob.+48 606 499 194 GG: 2167831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie na FB na zespół Fiesta z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdźcie Oktan Band grali u nas i ludzie bawili się do 8:00 rano co się chyba w życiu nam w rodzinie nie zdarzyło i ja osobiście jestem pod wrażeniem profesjonaliści :) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dj? Playdjs polecam, ja za każdym razem byłam zadowolona kiedy byłam na imprezie/weselu gdzie grał dj/wodzirej od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz imprezka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAGIC BAND super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zespół Fiesta z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Stępniak
Również polecam zespół na wesele www.zespol-muzyczny-nightlight.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23456
Zespół muzyczny Talar Możliwość wyboru DJ'a lub zespołu muzycznego. Wodzirej zawsze w cenie!Zespół TALAR współpracuje z wieloma zespołami Disco Polo – istnieje możliwość gościnnych występów na państwa weselu tych gwiazd Disco Polo wraz z zaszym zespołem –Gramy nie tylko muzykę Disco Polo. Wykonujemy muzykę popularną od lat 60-tych do współczesnej muzyki tanecznej, a także biesiadną. Nasze autorskie utwory są jednak w klimacie współczesnego Disco Polo.Fimowanie wesela promocja 700zł fotograf 500zł promocja Zapraszamy do obejrzenia naszych teledysków. zapraszamy do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto szukając dobrego zespołu na wesele sprawdzić jaką zespół ma opinię a także czy repertuar jest duży, a może puszczają z playback. Ja na szczęście znam Santrope, która bez problemu łapie fajny kontakt z gośćmi i śpiewają całkowicie na żywo. Chyba, że podczas przerw na jedzonko puszczają coś z kompaktu. Ogólnie nie ma ryzyka. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
DJ'a lub Zespoł z Wodzirejem współpracujemy z najlepszymi Witam serdecznie Zapraszam do skorzystania z usług doświadczonego dja, wodzireja.i wokalisty,szołmena muzyka disco polo. Więcej informacji znajdziecie Państwo na mojej stronie internetowej. www.talar-bydgoszcz.pl http://talardiscopolo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie weselu grali oni - http://djsax.pl/zespol-na-wesele-warszawa/ . Dj&Sax - połączenie ogólnie świetne - muzyka była przednia, wszyscy goście bardzo dobrze się bawili, parkiet cały czas był pełen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłem u kumpla na weselu i spodobał mi si tam zespół muzyczny http://www.ulares.pl i na pewno zamówię ich na swoje wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez pewien czas poszukiwałam dobrej kapeli w pełnym znaczeniu,która miałaby dobry repertuar, własny sprzęt i o wszystko by zadbali. Znajomi polecili mi zespół Santrope, który znali już z autopsji i byli zadowoleni. Skorzystałam z rady i nie zawiedli mnie. Dzięki im wesele przebiegło w atmosferze zuper zabawy i całe towarzystwo do białego rana świetnie się bawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zespół muzyczny Euforia Siedlce, Warszawa, mazowieckie www.zespoleuforia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyn33ka
Byłam ostatnio na weselu i grał zespół Show Time z Kielc. Według mnie jest to idealny zespół muzyczny, krótkie przerwy, grają na żywo, prawdziwi muzycy, bardzo sympatyczni.. ja się wytańczyłam i wesele się na prawdę udało, każdy był zadowolony. Stronka to www.showtime.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zespół na wesele warszawa to polecam zespół Event Band. Jest to jeden z bardzo profesjonalnych cover bandów w stolicy. www.event-band.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzta Olszewska
Również polecam zespół Night Light www.zespol-muzyczny-nightlight.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy zespół z jakim miałam styczność w naszych okolicach (a w sumie i chyba wgl) to medium i scat. Bawiłam się z nimi przednie, jak całe wesele! Idealnie wyczuli nasz klimat i wiedzieli co grać! słuchało się ich z przyjemnością, przerwy mieli krótkie, rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×