Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość magneza

Szukam zespołu na wesele z okolic Warszawy? Polecicie jakis?

Polecane posty

Gość aniaa822
Na weselu u siostry grał zespół NotoGramy i muszę przyznać, że rodzina do tej pory jest bardzo zadowolona. Nie wiem, czy mieliście okazję ich słyszeć na żywo, ale jeśli nie, to żałujcie. Sprawdźcie, czy mają jeszcze jakąś wolną ofertę. Jeśli tak, to ja na nich właśnie bym się zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariankaa
Ostatnio byliśmy na weselu i bawił zespół w okolic Warszawy, Margo się nazywają. Super prowadzili wesele, różnorodna muzyka, ładne wokale, a nie samo dosco-polo, kilka tanecznych zabaw dla gości i taktownie a zarazem śmiesznie poprowadzone oczepiny. Co mi się jeszcze spodobało, że chodzili między stołami i śpiewali przyśpiewki z gośćmi, to na weselu fajna sprawa. Za jakiś czas będziemy mieć własne wesele to się do nich odezwiemy. http://zespolmargo.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnesssss
Zespół mam z Kielc www.axis-band.pl, ale dojeżdżają do całej Polski, aczkolwiek mają też świetną firmę oświetleniową www.podlatarnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FranekJ

Polecam dobry zespół muzyczny z Dęblin okolice Puław Ryk http://zespol-retro.pl/ Retro Band. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Rusak

RETRO BAND okolice Puław http://zespol-retro.pl/

Bogaty repertuar do tańca i wesoła muzyka za stołami "do kotleta" - W moim lokalu gościł juz wiele razy. Dobry zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna13

My mieliśmy DJa, konkretnie Pana Macieja Wilkanowskiego DJMW . I z perspektywy czasu muszę przyznać, że była to bardzo dobra opcja. Przede wszystkim z powodu różnorodności muzyki proponowanej przez Pana Macieja.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartłomiej

To mieliście dyskotekę czy wesele?? Na weselu nie można oszczędzac. Nie powinno się. U nas grał zespół Weekend Band i to było coś! Bardzo dobrze wydane pieniądze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Afroband to najlepszy zespół! Super zabawa z nimi nigdy się nie kończy polecam każdemu ten zespol! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

osobiscie mogę zarekomendować zespoł fiesta z lublina www.zespolfiesta.net, można posłuchać ich kawałków na youtube, fajnie grają no i też są elastyczni, jak ktoś ma jakieś pytania to chetnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia

Ja również mogę polecić ci zespół afroband jest to super zespół który nie ma sobie równych przy nich zabawa jest zawsze na wysokim poziomie goście bawili się świetnie. Oświetlenie które posiadają wprawiało w bardzo idealny nastrój do zabawy. Bawiliśmy się do białego rana super muzyka każdy z gości znalaz coś dla siebie dzięki bardzo szerokiemu repertuarowi polecam ten zepsol!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja34

Osobiście polecam zespół Fiesta z Lublina grali u nas na ślubie super aranżacje super repertuar . Cieszę się ze mogli nam towarzyszyć w tym wyjątkowym dniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka

Niezaleznie od tego jaki zespol wybierzesz koniecznie sprawdz, czy wystawiają fakturę, żebyś pozniej nie miala klopotow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

tak również bawiłem sie przy zespole AfroBand i są świetni muzyka super dobrana do gości każdy się super bawił nie było nikogo kto by siedział i nie ruszył na parkiet. Każdy był na parkiecie i świetnie się bwił to dzięki nim ta impreza była super!!! mogę ich polecić z całego serca!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

O tak ja również bawiłam się przy zespołem afroband najlepszy zespół z którym miałam do czynienia nie maja sobie równych idealna oprawach muzyczna i super sprzęt!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2019 o 21:28, Gość Anja34 napisał:

Osobiście polecam zespół Fiesta z Lublina grali u nas na ślubie super aranżacje super repertuar . Cieszę się ze mogli nam towarzyszyć w tym wyjątkowym dniu .

Miałam okazję być na weselu kolezanki i bawiłam się świetnie przy ich graniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2019 o 18:02, Gość Basia napisał:

osobiscie mogę zarekomendować zespoł fiesta z lublina www.zespolfiesta.net, można posłuchać ich kawałków na youtube, fajnie grają no i też są elastyczni, jak ktoś ma jakieś pytania to chetnie odpowiem.

Na żywo mam wrażenie jeszcze lepiej niż na youtube. Nie jestem może jakimś wielkim znawcą, ale widziałam, że bawił się każdy, młodzi i starsi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.10.2021 o 20:52, tekielska napisał:

Na żywo mam wrażenie jeszcze lepiej niż na youtube. Nie jestem może jakimś wielkim znawcą, ale widziałam, że bawił się każdy, młodzi i starsi. 

Zgadzam się 🙂 Bawiłam się w ostatni weekend na weselu gdzie grali i sama mam zamiar ich zamówić z narzeczonym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×