Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jakto jakto

wykonczenie domu-ile potrzeba jeszcze kasy...?

Polecane posty

Gość gość
Jeśli chodzi o wykończenie wnętrz to z mojego doświadczenia wynika specjalistą w takich realizacjach jest firma Perfect Construction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irensan
To wszystko zależy od zastosowanych materiałów jak i szeregu różnych możliwości np. czy będziecie to robić sami czy z ekipą i fachowcami? czy wyjdą jakieś błędy po drodze np przewiercenie elektryki. Ciężko jest jednoznacznie określić kwotę. Na pewno warto poszukać w internecie jakiś hurtowni, rzeczy bezpośrednio od producentów - można sporo oszczędzić pieniędzy poświęcając Swój czas. https://www.dudik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany778
Myślę że z 10k trzeba liczyć. Ja skorzystałam z usług perfect construction i zmieściłam się w 8k . Nie wiem jak ale jak widać da się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papatryk11
Dobrze tam wyżej mówią. perfect construction to jest firma której bym z pewnością kolejny raz powierzył dom do zrobienia pod klucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykończenie pod klucz trzeba przyjąć ok 2000 zl/m2 w górę.

Wszytko zależy od zakresu prac i standardu materiałów.

Najlepiej przygotować projekt i na jego podstawie zrobić wszelkie kosztorysy i wtedy określamy budżet.

Jesli szukacie profesjonalnych usług remontowych w Warszawie, polecam kontakt z nimi

https://adrem.org.pl/uslugi/uslugi-budowlane/

Na pewno będzicie zadowoleni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jednoznaczniej odpowiedzi na to pytanie ponieważ będzie to zależało od tego jakie masz oczekiwania. W dzisiejszych czasach z pewnością nie możemy narzekać na brak wyboru jeśli chodzi o materiały wykończeniowe oraz wyposażenie. Czytam dość regularnie fora poruszające temat wykończenia wnętrz i widzę jakie wielu inwestorów nie przykłada uwagi do szczegółów. Może to być chociażby odpowiednie oświetlenie naszego domu. Nawet najpiękniej wykończone ściany nie pokażą swojego pełnego potencjału gdy w pomieszczeniu będzie za ciemno lub za jasno. Kluczem jest właśnie dobór odpowiedniej mocy oświetlenia oraz jego rozmieszczenie. Jeśli chodzi o popularne produkty to lampy kraków w technologii led - https://ledart.net.pl/pl/ sprawdzają się najlepiej. To nie tylko nowoczesne wzrornictwo, to też oszczędność energii jaką zobaczymy już na pierwszym rachunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety ceny materiałów idą tak w górę, że to o czym mówimy dziś za tydzień może być już nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż wiadomo wiele prac można wykonać samemu, jednak na materiały trzeba mieć pieniądze my ostatnio kupiliśmy świetlne lampy do pokoju i sypialni zobaczcie sobie ofertę Azzardo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno trzeba więcej kasy niż się spodziewasz wszystko zależy od tego jakie materiały wybierzesz oraz ile sam potrafisz zrobić. My na szczęście już na etapie kupowania mebli. Ostatnio kupiliśmy komplet wypoczynkowy  do salonu z Moderno Meble jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy mieliśmy już doprowadzony do stanu deweloperskiego wzięliśmy ekipę od łazienek i płytek - w kuchni i korytarzu. W tym czasie malowaliśmy. Podłogi wzięliśmy z montażem w sklepie więc po malowaniu podłogi, drzwi, listwy przypodłogowe. Właściwie dało się już mieszkać więc kupiliśmy najtańszy komplet mebli z brw i lodówkę, zamontowaliśmy docelowy zlew, z resztą AGD czekaliśmy na meble od stolarza (z brw poszły do garażu i mąż ma warsztat). Schody (jeśli macie) zrobiliśmy już jak mieszkaliśmy, mąż z teściem zrobili barierkę z kantówek i płyt osb (mamy dzieci więc bez nie było opcji).

Tynki polegam gipsowe za pomocą agregatu https://sklepagregatymalek.pl/ Kładzie się je szybko, efekt baredzo dobry i nie trzeba kłąść gładzi. A jest to spora oszczednośc czasu i pieniędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie po budowie domu i przyznam się tutaj, ze starałam się wybudować dom, który będzie nie tylko wygodny ale i energooszczędne. Koszty energii i tym samym utrzymania naszego domu ciągle rosną, tak wiec montując odpoweidni system ogrzewania czy ocieplenie, bedziemy w stanie zaoszczedzić naprawdę dużo pieniędzy.

Osobiscie lubie również roślinne dekoracje w domu. Sprawiają, ze dom jest znacznie bardziej przyjemny, żywy 🙂
https://tapetujemy.pl/murale-i-fototapety 

Od siebie polecam zajrzeć sobie do Tapetujemy - na stronie można przejrzeć sobie liczne murale oraz fototapety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×