Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiki13-94

Studia Grafika Komputerowa

Polecane posty

Gość wiki13-94

Mam pytanie, czy nie wiecie może jaka jest wymagana matura na studiach o kierunku grafiki komputerowej ?? Chodzi mi o to czy rozszerzona matematyka i fizyka, czy może wystarczy tylko podstawowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki13-94
nikt nie pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opas6
Tak, rozszerzona matma i fizyka może być podstawa. Ale coś mi sie wydaje, że i tak sobie nie poradzisz, a ty jesteś niekumaty/niekumata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki13-94
niby czemu ?? Bo co ?! Ponieważ się spytałam ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opas6
wiki, raczej polegniesz na tych studiach. Nie to, że źle ci życze. Osoba, która ma szanse wytrwac na tych studiach to osoba, która nie zapyta sie czy ma zdawać podstawe czy rozszerzenie, tylko osoba która bez zastanowienia pisze rozszerzenie, bo podstawa, to dla niego nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki13-94
tylko wiesz ni oto mi konkretnie chodziło. Bo widzisz prócz matematyki czy fizyki na studiach graficznych potrzebna jest jeszcze znajomość sztuki. Ale dokładnie to chodziło mi o konkretnie czy patrzą w ogóle na to bo z tego co zauważyłam to robią własne testy a o maturze wspominają tylko tyle że trzeba przynieść świadectwo dojrzałości. I to na prawie wszystkich stronach wyższych szkół. Więc się spytałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki13-94
a w dodatku jak czytałam na różnych forach to studenci wcale nie mówili że jest tak ostro :) Więc może mi się uda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podkładam bombe i po forum
Nie uda ci sie. Jesteś bezwartościowym człowiekiem wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasadnicze pytanie czy idziesz na grafike komputerowa czy na informatyke ze specjalizacja grafika komputerowa. Ja skończyłam studia inz na informatyce o specjalizacji grafika komputerowa, jesli nie masz przedmiotow scislych w malym palcu to polegniesz na pierwszym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, jaki program dokladnie jest na tych studiach? Bo wątpie ze malowanie na kartce :P Z podstaw np: napewno będzie projektowanie stron www: kłania się język: html, php, ruby on the rais, java itd bez cząstki umyslu scislego tego nie ogarniesz. To tylko przyklad. Dowiedz się dokladnie jaki jest program to Ci cos podpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki13-94
znaczy jeśli o przedmioty ścisłe to umiem tak samo język html i java trochę liznęłam :P ale wydaje mi się że oni właśnie po to są żeby tego nauczyć ? no nie ? a jeśli o program nauczenia to na tej stronie jest, a dokładniejszego niż na tej stronie nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację są od tego, żeby nauczyc ale Ty musisz jeszcze to zrozumiec ;) jezeli uwazasz, ze dasz rade to probuj, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki13-94
dzięki ;P spróbuje do odważnych świat należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjklkdfghj
wiekszosc grafików to samouki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki13-94
to prawda! ja się sama uczyłam informatyki z książek i poradników. Ponieważ nasza informatyka w szkole polegała n rysowaniu kartek świątecznych na Paint i dodam że to było w gimnazjum i w 1 liceum :P a teraz to w ogóle nie mam informatyki. Ale się nie przejmuje mam sąsiada informatyka to mnie trochę podszkoli jak go poproszę :P Ale tak naprawdę to nauka informatyki czy choćby grafiki komputerowej w Polsce jest bardzo marna jedynie w niektórych szkołach znajdują się dobrzy nauczyciele informatyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam kurs grafiki komputerowej w szkole NOVA. Sam byłem na takim kursie i mogę zagwarantować, że nauka nie polegała na rysowaniu kartek świątecznych w Paint. Pracowaliśmy na Photoshopie, Corelu, InDesign oraz Illustratorze. Szkoła jest naprawdę godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz poszukać dobrego grafika, osobiście mogę Ci polecić firmę www.aunar3d.pl świetne grafiki komputerowe wykonują !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam to studio z grafiką komputerową: http://marigraf.pl Jak dla mnie są najlepsi na rynku w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajną ofertę nauczalnia jeżeli chodzi o Grafikę komputerową ma Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie . http://study4u.eu/pl/uczelnia/383-wyzsza-szkola-informatyki-stosowanej-i-zarzadzania-wit . Z tego co wiem nie trzeba tam mieć zdanych ściśle określonych przedmiotów na maturze, więc może warto spróbować swoich sił i aplikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skończyłam grafikę komputerową i nie miałam rozszerzeń ani z fizyki ani z matmy. Więc się da dobrze trafić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×