Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malutka____________

Biegunka w ciąży. od wczoraj nie czuję ruchów

Polecane posty

Gość malutka____________

Witam, jestem w 20 tc. Od wczoraj mam biegunkę. Bulgocze mi w brzuchu. Wczoraj zasłabłam w autobusie. Wydaje mi się, że wczoraj nie czułam żadnych ruchów wieczorem a dzisiaj to na pewno. Zaczynam się niepokoić.. czy powinnam się obawiać czy jestem przewrażliwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od wczoraj nie czujesz ruchów?
To pędź na ktg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od wczoraj nie czujesz ruchów?
moze masz zatrucie ciążowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka____________
Kurczę boję się. Jechać na pogotowie, ale czy oni tak przyjmą mnie bez niczego? czy poczekać do poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
A odczuwalas je regularnie? Bo to 20 tydzien dopiero, tak jak u mnie. I moj maly to kopie jak chce. Czasem zero odezwu przez kilka godzin.. A stracilas przytomnosc czy tylko zaslablas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzzzzz
zatrucie ciążowe to raczej w ostatnim trymestrze. Autorko, jeśli sie niepokoisz swoim samopoczuciem, zadzwoń do swojego lekarza prowadzącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od wczoraj nie czujesz ruchów?
czy ty żartujesz? Skoro nie czujesz ruchów od prawie 24h to nie chce być złym prorokiem:( A ktg musza zrobic zawsze jak matkę coś niepokoi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od wczoraj nie czujesz ruchów?
no chyba, że to początkowe ruchy, ja poczułam w 17tyg.potem kilka dni przerwy i juz regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
dziewczyny, tylko, ze to 20 tydzien, nie zawsze sie czuje te ruchy... W 30 tc to mozna sie martwic jak dziecko nie kopie. Sama nie wiem. Tylko najgorsze ze ten brak ruchow jest polaczony z zaslabnieciem i biegunka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka____________
Jechałam autobusem i zrobiło mi się słabo, czarno przed oczami na pierwszym przystanku wysiadłam i siedziałam z pół godziny na ławce, aż czułam się na tyle pewnie żeby jechać dalej.. Codziennie czułam jak mała się rusza..ona straszna wiercipięta jest..dlatego jestem teraz wystraszona..mogłam dzisiaj z rana lecieć do lekarza..ale myślałam, że mi przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzzzzz
zasłabnięcie w ciąży mogą się zdarzać, mi zdarzyły się kilka razy, mimo, że miałam książkowe wyniki badań, a ciąża przebiegała bez komplikacji. Zadzwoń do swojego lekarza prowadzącego, jeśli się niepokoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka____________
jak do wieczora nic się nie zmieni jadę na pogotowie. Będą musieli mnie zbadać jak im powiem, że niby jeszcze było krwawienie. Do poniedziałku nie dam rady w tej niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od wczoraj nie czujesz ruchów?
:( skoro rychy były regularne a nagle od 24h ich nie ma, to nie wiem co ty tu jeszcze robisz - taksowka i na ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od wczoraj nie czujesz ruchów?
jedz teraz o powiedz ze nie czujesz ruchow - musza ci zrobic ktg. no co ty wymyslasz? Co to u was za szpitale, u nas kazali zawsze pezyjezdzac jak cos niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedź gdzieś do lekarza i się upewnij, ja też czasem nie czułam ruchów dobę, raz się zdarzyło dwie doby i wszystko było ok, z tym, że ja miałam łożysko lekko z przodu i leniwce w środku;) swoją drogą zatanawiałam się kiedyś, czy to nie byłby dobry biznes w dużych miastach - taka 'pielęgniarka' na skuterku i oprzyrządowaniem do łagodzenia stresów młodych mam - przyjeżdżałaby do domu i słuchała czy serce bije....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Dokladnie, skoro czulas juz regulanie, to lepiej to sprawdz. U mnie jest troche inaczej, bo maly kopie kiedy mu sie zachce, czasem z 20 h nic nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzzzzz
A nie możesz po prostu zadzwonić teraz do lekarza prowadzącego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka____________
przez telefon nic nie pomoże. Jadę na pogotowie. Muszę mieć pewność, że wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzzzzz
Więcej doradził by ci lekarz przez telefon niż forum :) W każdym razie, lepiej jedź, w 20tyg pierwszej ciąży ruchy mają prawo nie być jeszcze regularne, ale lepiej się uspokoić. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co wróciłaś???????????????
wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
mam nadzieje, ze ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×