Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewcia18182

fotograf i kamerzysta z okolic Częstochowy

Polecane posty

Gość ewcia18182

Witam wszystkich, wraz z narzeczonym poszukujemy fotografa i kamerzysty w przystępnej cenie:) dlatego prosimy Was o pomoc może mozecie kogoś nam polecić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteś biedna
współczuje wami z całego serca że nie macie rodziny, koleżanek znajomych i musicie ufać osobom których nie znacie i nigdy nie spotkacie. Naprawdę bardzo wam współczuje. Czemu wszyscy od was uciekli, jaka tego jest przyczyna. Pewnie na ślubie nikogo u was nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotaa23
Poszukaj na portalach ślubnych, np. slub-wesele.pl, bo tutaj nikt Ci odpowiedzi nie udzieli. Przykład masz wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia18182
Może Cię to zdziwi ale mamy znajomych i rodzinę.. i wiemy jakie były efekty pracy kamerzystów i fotografów.. większość z nich robi takie same filmy i ujęcia np. z pleneru dlatego chcieliśmy kogoś nowego. Skoro nie masz nic ciekawego do napisania w tym temacie to lepiej nic nie pisz.. no chyba, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem tematów i sądziłaś/leś że chodzi o samotność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia18182
Może Cię to zdziwi ale mamy znajomych i rodzinę.. i wiemy jakie były efekty pracy kamerzystów i fotografów.. większość z nich robi takie same filmy i ujęcia np. z pleneru dlatego chcieliśmy kogoś nowego. Skoro nie masz nic ciekawego do napisania w tym temacie to lepiej nic nie pisz.. no chyba, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem tematów i sądziłaś/leś że chodzi o samotność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faciooo
Może i te limuzyny mają fajne, ale za fotografię to brać się nie powinni. Zdjęcia na stronie marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka Faciooo
Faciooo nie wiem czy sobie zdajesz z tego sprawę ale ty też jesteś ze swoimi wpisami bardzo marny. Biedny fotograf który nie ma zleceń i jeśli tylko gdzieś zobaczy że ktoś proponuje usługi fotograficzne to z zazdrości gula mu skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota.27
Ale facio ma rację, te zdjęcia są okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie wiem w jakim przedziale cenowym szukasz fotografa i kamerzysty. Polecam Ci sprawdzonym przeze mnie i znajomych ;) fotograf to Monika i Emil Pospieszni, jak wpiszesz w googlach to wyskoczy ich strona, natomiast kamerzysta to Kamil z Wrocławia mam tylko numer tel 783 905 389. Pozdrawiam i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaG
Witaj Ewcia :) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszymi pracami. Jeżeli nasze zdjęcia przypadną Ci do gustu, prosimy o e-maila, a prześlemy szczegółową ofertę wraz z cennikiem. Obecnie przyjmujemy już zapisy na 2013r., ale znajdzie się jeszcze kilka wolnych terminów na 2012. Pozdrawiam, JG Fotograf ślubny Rybnik, Fotografia ślubna Śląsk => http://www.fotogolik.pl e-mail: biuro@fotogolik.pl, tel. 792 880 901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografia.filmowanie
Zapraszamy - a fotograf (wykształcenie fototechniczne i graficzne) i kamerzysta (wykształcenie -media) fotografia.filmowanie@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzka29
Ja również korzystałam z usług tej firmy: http://limuzyny.arem.pl/fotografia-lubna.html I jestem bardzo zadowolona :) Pełen Pakiet to chyba najlepsza opcja - miałam w zasadzie wszystko, od udekorowanego samochodu, który podwoził nas do ślubu po zdjęcia z całej ceremonii, wesela oraz sesję w plenerze. Biorąc to wszystko w pakiecie zapłaciłam znacznie mniej niż wydałabym osobno na samochód i zdjęcia. Także naprawdę się opłaca. A zdjęcia są naprawdę piękne, jak chcecie to mogę Wam nawet kilka pokazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylimo
No to pokaż, Baśko 15 zooosko 32, karolino 123, czyli limo coś tam, pokaż - czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia48
Witam:) szukacie dobrego fotografa na ślub, wesele i sesję w plenerze? Polecam Millę, sami zobaczcie i oceńcie jej zdjęcia na stroniewww.studio-milla.com/ . Milla była moim fotografem ślubnym, jestem bardzo zadowolona ze zdjęć, dlatego polecam ją Wam. Współpracą z Millą to czysta przyjemność. Pracuje w całej Polsce. Pozdrawiam, Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylimo
Widzę, że próbujesz dorównać limuzyną, no ale jak się prezentuje taki warsztat, to nie ma innego sposobu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzeerq22ew
Najpierw naucz się pisać :D Jak już to limuzynOM :D Ech, ta dzisiejsza młodzież.... Wiocha kolego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylimo
fakt, pomyliłem się, ale wiochę to ty odstawiasz z tą reklamą, napisałabyś że fotografuje oto moja www, a nie w każdym poście jacy to byliśmy zadowoleni, owszem siedzi tu sporo idiotów, ale są tez bardziej kumaci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swoim narzeczonym mam to z głowy, bo na następny rok mamy umówione już VFstudio. Jest bezpośrednio z Częstochowy http://www.foto-video.gdziewesele.pl/Czestochowa/ , cena jest nieduża.A najbardziej przekonały mnie zdjęcia mojej przyjaciółki - pomysłowe i w świetnej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa wam ta reklama na forach? przecież ludzie od razu wyczują, żeście sobie sami wątek założyli, żeby klienta ustrzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam fotografa z częstochowy i okolic! polećcie coś, bo ślub zapasem, a ja nie wiem na kogo się zdecydować! Może ktoś sprawdził kto jest tani i dobry?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam relację zdjęciową i filmową ze ślubu robiła firma Video-Foto Rafał Skowronek http://videoskowronek.pl/ i muszę powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy piękną pamiątkę ze ślubu i z wesela. Polecam! PS Sesja poślubna też ekstra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny fotoziutek atakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, gdyby ktoś na przyszłość szukał jakiś specjalistów to fajny katalog został zamieszczony tutaj http://www.foto-video.gdziewesele.pl/Czestochowa/ ja znalazłam wszystkie kluczowe dla siebie informacje. Pozdrawiam wytrwale poszukujących usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zebserbanfoto.com foto-albumy.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o bardzo dobrego fotografa ślubnego, to mamy z mężem świetne doświadczenia z http://pawelkanawka.pl/kontakt/. Zrobił nam świetną sesję. Ma oko, nie robił sztampowych poz, tylko w sumie wziął pod uwagę naszą wizję i dodał cos od siebie. Podobało nam się tam. No i cena - naprawdę naszym zdaniem bardzo ok w parze z dobrą jakościa. Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×