Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarujaca damulka

Oto jaki powinien być facet:

Polecane posty

Gość czarujaca damulka

--------------------- Facet 10/10 - Inteligentny, wykształcony - Mądry - PRZYSTOJNY, WYSOKI - ŚWIETNY W ŁÓŻKU (+ penis co najmniej 18 cm/14cm obw) - NIEZIEMSKO BOGATY - CZUŁY, OPIEKUŃCZY - POWINIEN TRAKTOWAĆ KOBIETĘ JAK KSIĘŻNICZKĘ - MĘSKI, WYSPORTOWANY, SILNY -------------------------------- Facet 5/10 - Inteligentny, wykształcony - PRZYSTOJNY, WYSOKI - ŚWIETNY W ŁÓŻKU (+ penis co najmniej 18 cm/14cm obw) - BOGATY - CZUŁY, OPIEKUŃCZY - POWINIEN TRAKTOWAĆ KOBIETĘ JAK KSIĘŻNICZKĘ - MĘSKI, WYSPORTOWANY, SILNY -------------------------- Facet 2/10 - Inteligentny, wykształcony - ŚWIETNY W ŁÓŻKU (+ penis co najmniej 18 cm/14cm obw) - NIEZIEMSKO BOGATY - CZUŁY, OPIEKUŃCZY - POWINIEN TRAKTOWAĆ KOBIETĘ JAK KSIĘŻNICZKĘ - MĘSKI --------------- Facet 0/10 - Inteligentny, wykształcony - Mądry - NIEZIEMSKO BOGATY - CZUŁY, OPIEKUŃCZY - POWINIEN TRAKTOWAĆ KOBIETĘ JAK KSIĘŻNICZKĘ Także panowie jak wam czegoś brakuje to nie łudźcie się że znajdziecie sobie kobietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 735743734573
Przeciez kobiete mozna juz miec od 100 zlotych za godzinke, czasem nawet taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idvbwfg
o kurwa to ja jestem -10/10 ciekawe co ty masz do zaoferowania "nic" bo kobieta sluzy tylko do jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarujaca damulka za 20 lat
dalej na forum i dalej bedziesz to wklejac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
idealny facet to taki który nie wie ze jest ideałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarujaca damulka
No faktycznie zapomniałam o np. ambicji, pozycji społecznej czy pochodzeniu. Trzeba sobie powiedzieć wprost że większość facetów powinno się wykastrować bo są kompletnie bezwartościowi. A ja? Ja jestem inteligentną, miłą, prześliczną młodą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarujaca damulka
Każda wartościowa kobieta zgodzi się ze mną . Co najwyżej wprowadzi drobne zmiany w mojej skali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajacek***
"A ja? Ja jestem inteligentną, miłą, prześliczną młodą kobietą." Ale nam się tylko rozchodzi o dziurkę a to mają wszystkie kobiety więc możesz sobie stawiać takie wymagania ale będziesz sama bo dziurkę mają wszystkie kobiety nie tylko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheeheheheh
przeciez tu na forum nie ma wartosciowych kobiet nawet nie wiem czy mozna nazawac je kobietami ale trzeba sie jakos dowartosciowac prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahuhuhu
Boże co za tęa peezda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarujaca damulka
Widzę że już pojawiają się zakompleksieni bezwartościowi Panowie 5/10 i w dół według mojej skali :) Przywykłam do tego że nieudacznicy mają taki stosunek do takich cudownych ślicznotek jak ja. A ja sama nie będę bo mam mnóstwo adoratorów ale każdemu czegoś brakuje. Interesuje mnie tylko ideał bo sama takowym dla mężczyzny jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahuhuhu
Poza tym facet 10/10 to taki, dla którego ty będziesz 10/10, ale każdy jakiego wymagasz - czyli inteligentny- po zobaczeniu tej listy uznałby ciebie za bezwartościową koorwe, i wymydlil oczy kasą, dobrze wyruchał, spuścił na dach i zostawił dla kolejnej takiej "czarujacej" Ech dziewczyny dziewczyny, myślcie czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antisocial boy
e nuda nic nowego nie wnioslas. Nie od dzis wiadomo, ze kobiety kochaja za wyglad, wladze I pieniadze. P.S. Inteligentny czlowiek nigdy nie bedzie sie z tym obnosil I chwalil.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahuhuhu
Byś miała swojego księcia :D kto hoduje takie pustostany, powiedz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia Wawa
ahahahahahaha dawno się tak nie uśmiałam,dorośnij dziecko:D:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarujaca damulka
Prawda was zabolała? Trzeba się z tym pogodzić. I ja odrzucałam już facetów 9/10 bo coś mi się w nich nie spodobało. A ci biegali za mną i prosili o szansę :) Mężczyzna poniżej 5/10 niech nawet się do mnie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poppaatrzzz
super :) mam -10 na 10 wiec jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oto jaki powinien być facet
to sie kurwa zastanow jaki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarujaca damulka
Napisalam jaki, taki 10/10. Zrobiłam też skalę gdzie każdy facet może się mniej wiecej porównywać i zaklasyfikować. 0/10 - to bezwartościowe zero. 10/10 idealny partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antisocial boy
o jakiej ty prawdzie piszesz dzieciaku z wyimaginowanym swiatem. Prawdy sa trzy, moja, twoja I gowno prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahuhuhu
Stawiam ze to marne prowo A poza tym gdybyś naprawdę byla tak rozchwytywana to nie siedzialabys na tym niszowym forum, ty bezdomna pokrako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antisocial boy
az strach zapytac, co ty jestes w stanie zaoferowac, co w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oto jaki powinien być facet
Facet 10/10 -madry Facet 0/10 - madry ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wswsw
Co to za dauniara zakłada takie tematy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyuyuyhjhkkk
Pomżyc sobie możecie, taki facet nawet na was nie spojrzy,zajmijcie się prawiczkami z kafe to wasza liga taka jest prawda przed która sie bronicie rekami i nogami i cipkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grunwald
Mną się zajmijcie ? Szukam 24 letniej dobrze zarabiającej ładnej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollymollyyy
Wiadomo, że nie chodzi o tego mężczyznę, tylko o to jakie nagrody można wygrać, a ja tam iPadem bym nie pogardziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×