Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwweeeeeeerrrrrrrtttttyyyyyyaa

czy warto wiazac sie z kims kto prawdopodobnie ma w sobie cos z mamisynka ?

Polecane posty

Gość wwweeeeeeerrrrrrrtttttyyyyyyaa

dobry, szanujacy innych, niepijacy, niepalacy, spokojny, wrazliwy, mozna na nim polegac jedyna glowna wada - prawdopodobnie mamisynek jego matka wydaje sie byc w porzadku, lubi mnie. nie wtraca sie do naszych spraw (chyba ze za moimi plecami), nie sugeruje przy mnie ze mamusia jest zawsze najwazniejsza kobieta dla kazdego faceta, co jest jak mnie nie ma to nie wiem... sam facet jest bardzo przywiazany ze swoja mama, ja naprawde cenie ze ktos jest rodzinny, uwazam ze rodzina to bliskie osoby i kontakt z nimi powinien byc dobry ale sa pewne granice.... dla mnie to jest dziwne zeby jezdzic na wakacje zawsze z jego rodzicami, a jak zaproponuje zebysmy pojechali gdzies sami we 2 osoby, to nie jest zachwycony czy jak sie kgos kocha to nie powinno chciec byc z ta druga osoba jak najwiecej ? zwlaszcza ze nie mieszkamy razem to wakacje bylyby taka fajna okazja zeby pobyc tylko w 2 osoby przez pare dni zeby nie bylo watpliwosci - ja tez mam swoja rodzine, ktora kocham i szanuje, ale uwazam ze tworzac zwiazek powinno sie troche oddzielic od rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polishprincess
baba nie facet fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel twojej przyjaciolki
no chyba ze jestes stara i zdesperowana albo chcesz faceta, ktorym bedziesz mogla jezdzic jak tylko przyjdzie ci na to ochota....ale w lozku bedzie chyba niezbyt ciekawie z taka ciamajda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×