Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkrotce żonka

czy takie drobne upominki dla gości na wesele to jest strata pieniedzy?

Polecane posty

To tylko taka moja refleksja. Dla mnie to takie pretensjonalne (po prostu). Osobiscie uważam, ze samo eleganckie przyjęcie jest podziękowaniem dla gości. ;) A nie jakieś tandetne upominki lub inne pokazy brzuchów itp. :) Ale to moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na urlopie
pola-a jaka jest cena takich ciasteczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 87
dokladnie nie wiem jak sie cenia :P ja za jedno ciastko placilam 2,50zl bylo ladnie zapakowane w folie z bilecikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijjkk
mysmy dostali na weselu kuzyna "takie cos" kiczowata zyrafke z gipsu - ani to ladne ani przydatne. Jak dla mnie kurzołap. Oddalimy to tesciowej, bo jej sie podobalo. A sentymentu do tego nie mamy i nie traktujemy jako pamiatke. Pamiatka to np. zdjecia. A jako podziekowanie to wole np. ciastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
a ja na podziękowanie wolę butelkę wódki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biełyjerozyz
mozna zamowic personalizowane krówki (podziekowania umiescic na papierku od cukierka z waszymi imionami i data slubu)i kazdemu z gosci dac kilka sztuk w woreczku,mozna zrobic breloczki z waszym indywidualnym nadrukiem (brelok zawsze sie przyda) mi sie takie odlewy gipsowe nie podobają,nie lubie nieuzytecznych nieprzydatnych prezentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaaa
a ja sama zrobiłam te aniołki planując wesele- kiedy na allegro dopiero isę pojawiły. Ślub i wesele mam w lipcu tego roku. Aniołek nie jest zapakowany w celafon tylko ręcznie wykonane białe pudełeczko ozdobione piękną elegancką kokarda. Do pudełeczka jest doczepiona karteczka z podzięowaniem za przybycie. Po wejściu na sale gdzie jest przyjęcie i gość siada na swoim krześle oznaczonym speclalnie dla niego miejscu z winietką i wodzi pięny prezencik na jego talerzu- to robi isę mu miło :) że gdy kilkanaście minut wcześniej On skłądał życzenia i dawał kopertę to nie został odebrany szablonowo- tylko w ten sposób osobiście mu Młodzi podizęowali... i mimo tego co napisaliście nie zrezygnuję z tego. Myślę że gdyby ktoś obdarowałby mie takim drobiazgiemz zaskoczenia + jeszcze jedno podizęowanie w postaci ciasta do domu miło bym wspominałą to wesele.... i taką mam nadzieje co do mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kicz
aniołek na wesele,co za kicz,aniołki mozna dac na komunie albo chrzciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kicz
aniołek na wesele,co za kicz,aniołki mozna dac na komunie albo chrzciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda to ja
ja kupilam złote migdały w lukrze i dotego pojemniczki frak i jakby panna młoda z bilecikiem i podziękowaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy aniołki gosciom się podobały i prawie wszyscy zabrali ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogielo was
migdały...?? beznadziejny pomysł... wygląda jak na wielkanoc jajka!? pfeee aniołki te do kupienia w necie są niedokładne ale te zrobione ręcznie wychodzą idealnie, dodatkowo pomalowane farbą w spray.u błyszczą się jak porcelanowe. Dawanie migdałów kupionych na wagę a potem ciast to bezsens .Chociaż może i ...idealny....? pod warunkiem że nie ma co jeść na weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, Zajmuję się pieczeniem ciast , tortów oraz pierników- wszystko na podziękowania dla gości. Współpracuję z producentami opakowań na ciasta więc mogę pomóc. Propozycje możecie sobie sprawdzić na mojej stronie; FB; Nieziemskie ciasta i ciasteczka Mam sanepid, wystawiam FV których często chcą w restauracjach , w których odbywają się wesela. Przygotowuję paczki z ciastami dla gości, torty ślubne i okolicznościowe.. Do swej pracy podchodzę uczciwie gdyż to moja pasja :) Więc wszystko przygotowuję na naturalnych składnikach bez sztuczności, których w cukierniach nie brakuje. Ciasta do odbioru z ok. Krzeszowic , Rudawy. Możliwy dowóz na miejsce. Oczywiście w razie pytań służę pomocą i radą. Oczywiście jest możliwość spróbowania ciast. W razie pytań podaję namiary na siebie; e-mail; nieziemskie.ciasteczka@o2.pl tel. 793973821 Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałam kiedyś we Francji i tam właśnie kilka razy spotkałam się z aniołkami jako podziękowanie dla gości ale...na chrzcinach i komunii! I z reguły były szklane, nie gipsowe. Na weselach natomiast (byłam na dwóch) były rzeczywiście migdały w woreczkach, ale one podobno coś tam u nich symbolizują - ma być ich określona ilość i każdy oznacza coś innego. W Polsce z takimi upominkami sie jeszcze nie spotkałam, gdybym dostała jakiś taki gipsowy badziew to zapewne wyniosłabym do pracy - pracuję w przedszkolu, wszystko co mi w domu zbędne, tam się przydaje :D Z zaproponowanych rzeczy to chętnie bym widziała ewentualnie te personalizowane krówki - to mi się nawet podoba. I jeszcze kiedyś na weselu, na którym byłam, były winietki wstawione w te pudełeczka w kształcie sukni i fraku - w środku po dwa cukierki. To też całkiem spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem tak, ale na swój ślub planuję zrobić sama jakieś gadżety dla gości. Na http://naslubnymkobiercu.pl znalazłam fajne porpozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×