Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Helio33

Zmarszczki:/

Polecane posty

Gość Kinga

Laser Emerge wykupiłam sobie w ramach prezentu dla siebie i mojej mamy. Nie wiem, która bardziej zadowolona, ale polecam, raz bo to świetny sposób na spędzenie czasu z kimś bliskim, a dwa efekt był dla nas sporym zaskoczeniem na plus oczywiście. Zabieg wykonywała w Nevu Estetic w Krakowie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Ja też stosowałam domowe sposoby, jednak genetyka dała o sobie znać. Dla mnie najlepszą opcją okazała się fibryna bogatopłytkowa. Polecono mi Panią doktor Więcek, zadzwoniłam na 698115115 zapisałam się. Przemiłą Pani Doktor wszystko wyjaśniła, szybko i dokładnie wykonała zabieg. Efekt piękny. No i metoda naturalna, bo nie ma ryzyka, że będzie jakieś uczulenie, że będzie dziwna reakcja, bo to tak na prawdę z mojej krwi. Doktor pobrała mi niewiele mojej krwi do probówki, później odwirowała i podawała nie wszystko tylko właśnie tą fibrynę. Ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikkis

Ja miałam dość spore zmarszczki wokół ust ale mój lekarz polecił mi wlasnie delikatne wypełnienie Restylane. I szczerze mówiąc efekt jes rewelacyjny, no i od razu twarz młodziej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Ja to na zmarszczki od pewnego czasu stosuje med.estetyczną - no nie ma nic innego tak dobrego - kocham odwiedzać klinikę Dr Dethloff czuję się tam jak w domu. Pełny luz. Czuję się tam dopieszczona. Na zmarszczki bardzo wam polecam mezoterapie skoncentrowanymi czynnikami wzrostu - istne szaleństwo. Swietna rzecz. Zabieg z użyciem żelu zapewnia dłuższe i silniejsze działania, Bardzo ładnie wyrównuje zmarszczki.No nie ma po nich śladu, jakby ich tam nigdy nie było! Cenowo bardzo okey, jak na taki pozytywny i dobry efekt, a jak wgl jest jak teraz promocja to brać i brać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zadowolona z tego co mi lekarz polecił - Restylane Skinbooster. Fajnie odświeża i nawilża skórę. A do tego wygładza zmarszczki. Także efekt jest bardzo zadowolający!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze zmarszczkami powalczyłam w medycynie estetycznej. Wkurzało mnie ze mam  je wokół oczu i ust. Pomogły mi zabiegi z kwasem i botoxem u dr.Lenartowicz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zdecydowałam wlasnie na Restylane Skinbooster - bardzo fajny efekt, skóra jest promienista i ładnie rozświetlona. No a sama skóra wygląda na prawdę na o wiele młodszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre na zmarszczki, jest serum przeciwzmarszczkowe od Bielendy z serii Japan lift. Dobrze stymuluje wzrost gęstości i sprezystosci skóry a przy tym nie kosztuje wiele ;). Bardzo dobra jest ta seria i spory plus, że można to serum stosować zarówno na dzień, jak i na noc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z moimi zmarszczkami walczę z moja Panią doktor Izą Lenartowicz kwasem hialuronowy, mezoterapią i botoxem .Polecam każdemu www.lenartowiczclinic.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto z nas się z nimi nie zmaga. Ja mimo 30-tki też już muszę odpowiednio maskować zwłaszcza cienie pod oczami. Może to też jest wina pracy i długiego siedzenia przed komputerem, no ale cóż. Różnych metod stosowałam, ale teraz zamierzam sobie zakupić krem przeciwzmarszczkowy ochronny pod oczy od dermofuture z power bees, o którym sporo czytałam no i moja koleżanka też mi go poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zmarszczki jest wiele sposób ale i większość nieskuteczna. Osobiście wolę sprawdzone metody a taką jest laser frakcyjny emerge. Korzystałam z niego już kilka razy w Lumiere Julita Stępień w Kielcach i widać, że skóra jest odmłodzona. Zmarszczki są teraz mniej widoczne a skóra szybko się zregenerowała. W końcu moja twarz wygląda tak jak bym tego oczekiwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zdecydowałam, że wolę bardziej trwały efekt i zdecydowałam sie na lifting w Orthos w Komorowicach. u dra. Wacławowicza. Już rok po 🙂 efekt super no i na długo. Polecam, bo w tej kwestii niełatwo o profesjonaliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam sobie botox na zmarszczki mimiczne, zabieg spełnił swoją rolę i naprawdę bardzo ładnie wygładził wszystkie zmarszczki. Uważam, że warto korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej 🙂 W Warszawie mogę polecić Klinikę Sfera i dra Migałę, to właśnie on robił mi botox, korzystałam także z innych zabiegów i na własnej skórze przekonałam się, że to świetny specjalista 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zbliżam się do 40 i moja twarz wygląda jak wygląda, stosowałam różne kremy przeciwzmarszczkowe, ale to już nie pomaga, myślę o czymś bardziej spektakularnym... Zastrzyki jakieś wypełniacze? co same stosujecie i co byście poleciły?

Próbowałaś może stosować kwasy AHA, kwas migdałowy, kwas hialuronowy, cynk z niacynamidem, witaminę C oraz koenzym Q10 w serum? Polecam zakupic  dermoroller mikroigłowy i po zabiegu nałożyć na twarz sera zawierające właśnie koenzym, witaminę C, kolagen. Nie przyniesie to nie wiadomo jak spektakularnych efektów, ale dość widocznie powinno zmniejszyc zmarszczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to zastosowałam wlasnie Restylane Skinbooster i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z efektu - moja buzia jest rozświetlona i głdka. taki efekt chciałam uzyskać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz W pewnym wieku zmarszczki są nieuniknione. Nie ma co tutaj równiez pisac o tym, że nie jest możliwe pozbycie się ich . W pewnym stopniu mozna je zlikwidować albo przynajmniej zmniejszyć ich widoczność:

masaże

ćwiczenia

dobra naturalna pielęgnacja

ewentualnie zabiegi

Najlepiej wczytać się w mechanizmy powstawania zmarszczek i zastanowić się czy nie możemy wyeliminować rzeczy, które mogą u nas te zmarszczki powodować. Co jest opisane na tej stroniehttps://instytutboczarska.pl/dlaczego-robia-sie-zmarszczki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no w sumie racja ze ten Restylane jest fajny!! sama spróbowałam i efekt jest mega fajny i naturalny! jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super są tez kremy z Bielendy z tej serii wzorowanej na kosmetykach azjatyckich- Red Ginseng. Akurat ja używam ten krem przeciwzmarszczkowy 40 +.Wygładza zmarszczki, nawilża skórę. Pobudza skórę do regeneracji. Krem skutecznie nawilża i wzmacnia cienką, przesuszoną cerę dojrzałą, ładnie ujędrnia i uelastycznia, zmniejsza widoczność zmarszczek. Wspomaga odżywienie skóry oraz redukcję przebarwień, przywraca cerze piękny koloryt, promienność i blask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam kremy od efektimy z serii 24k 🙂 Cud miód i niedrogie. Zmarszczki znikają jak po wyprasowaniu żelazkiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×