Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PytamSieBo

Dziewczyny, jaki wolicie typ faceta, ten czy ten?

Polecane posty

Gość PytamSieBo

W dzisiejszych czasach już nic nie wiadomo... wyidealizowały się tak jakby dwa typy facetów, na których lecą kobiety.. mianowicie 1) ładny chłopiec, z buźką w stylu cristiano ronaldo, fernando torres czy też aguero, szczupły, wysportowany, wysoki, włoski na żel, fajna fryzurka, często lekko opalony.. no taki playboyek czy też 2) krótko scięty, dobrze zbudowany, twardy, męski coś w stylu np vin dissel, jason statham który wolicie typ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolimy typ kochający a nie
wyglądający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjgjg
ja wole typ jasona stathama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjgjg
jesli juz o gustach rozmawiamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PytamSieBo
// wolimy typ kochajacy // hahaha jasne.. zawsze kiedy facet kocha to źle na tym kończy :O no ale juz przestan pierdolic takie smutne romansidła, które nijak mają się do reala tylko jasno zapytałem, który wolicie typ faceta, ładnego chłopczyka czy męskiego twardziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki żel! Jaka buźka...
zdecydowanie ten drugi ;) Facet musi przypominać samca, a nie samicę :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PytamSieBo
to dlaczego tyle idiotek lata za typem nr1? zauważyłem, że jeśli chłopak jest wysoki, ma ładną buźke, fryzurke, troche opalony.. to prawie kazda siksa na niego leci.. na tych męskich twardych to dopiero kobiety starsze, koło 30stki leca, bo szukają już oparcia w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloc5555
Bo tak to teraz jest, że latają za takim nr.1. Dopiero później szukają takiego z nr.2 bo z nr.1 nie wyszło... ale to później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 89
Oczywiście, że numer 1. Jak widzę facetów co mają poniżej 25 lat i mają zakola, albo wyglądają jak małpy (pochylone czoło FUJ!)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak całe życie ;P
Ja preferuję typ nr 3 - ;) - szczupły, wysoki, raczej długie włosy, bardzo silny charakter, jeżeli mięśnie to raczej od rabania drewna w swoim domu w górach niż od siłowni :P taka natura wilka. Ale tacy to masakra dla kobiet :D - zawsze się przez nich płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastian szawj
typ nr1, wolą kobiety młode.. czyli takie w wieku 16-25 natomiast starsze, które juz przeszły okres młodosci, wolą zdecydowanie faceta nr2 do tej która napisała o jakims typ nr3.. przeciez to jakas ciota, zadna kobieta na takiego nie leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamia mia
jasne że 2, ale ja jestem dojrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuura
W dzisiejszych czasach już nic nie wiadomo... wyidealizowały się tak jakby dwa typy facetów, na których lecą kobiety.. mianowicie" O ja pierdole, co za bzdura! Niby gdzie sie te typy "wyidealizowaly" Chyba w twojej pustej głowie, bezmózgu. Tak to jest, jak się ma 15 lat i czyta za dużo Bravo Girl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz ide dod omu
ja tam lubie wysokich dobrze zbudowanych postawnych facetow, koniecznie z wlosami na klacie i takim jednodniowym zarostem, do tego musi byc zadbany, czysty i miec ladne zeby, o charakterze nei pisze bo nei takie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawencjaaa
młode kretynki wolą faceta nr1.. dojrzałe atrakcyjne kobiety, które wiedzą czego chcą od życia wolą faceta nr2 o to odpowiedz... czyli juz wiesz, ze jesli jakas w tym temacie odpisała, ze woli nr1 to pusta gówniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zejdi
typ numer 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah kolejna lasunia
"lena 89 Oczywiście, że numer 1. Jak widzę facetów co mają poniżej 25 lat i mają zakola, albo wyglądają jak małpy (pochylone czoło FUJ!)..." bo jestes mloda siksą, ale jak będziesz kobietą kiedyś moooooooooże, to zmieni Ci się myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana po uszy!
przecież to, co opisałeś w punkcie pierwszym, to nie jest facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rghnn
bo taka jestem- a ruchasz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×