Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leśny

Czemu jak trzeba wnieść lodówkę na 5 piętro,to kobiety nie chcą być feministkami

Polecane posty

Dziś wnosiłem lodówkę z kumplem, dokładnie na 5 piętro, musiałem specjalnie jechać, żeby mu pomóc, bo facet sam by nie dał rady. Tym czasem jego żona i szwagierka była w mieszkaniu i piły sobie kawkę, a myśmy wnosili tą zasraną lodówkę w poczcie czoła, te szmaty nawet nam drzwi nie otwarły. Jej mąż a mój kolega musi sprzatać mieszkanie i myć naczynie, bo jak mówi "jest równoupraniwnie". Tylko czemu kurwa tego równouprawnienia nie ma przy wnoszeniu lodówki na 5 pietro? Czemu od razu im się feminizm skończył? Przecież to wstyd, że kolega musiał mnie prosić o pomoc a nie pomogli mu jego żona i szwagierka, czemu ten feminizm wam się kończy, jak trzeba coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akuikommiu
są windy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym bloku nie ma wind, to budynek lat 60, ma tylko 5 pięter i windy też niestety nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonały przykład facet, takie są właśnie baby, tępe cipy i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery dekady
aleś ty leśny durnowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvhdjskallkcjvhbnfdmsa
bo od tego jesteście wy lenie śmierdzące. Jak tacy mądrzy to czemu brzucha przez 9 miesięcy z dzieckiem nie nosicie,. To też waży !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorze jestes glupi jak but
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak Ty sobie głabie wyobraża
sz że kobiety dźwigaja taki ciężar. Jak takiś mądry to uródź dziecko głabie, o jakim Ty równouprawnieniu mówisz, a zmywac może każdy i sprzatać mieszkanie - to nie jest ponad niczyje siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak Ty sobie głabie wyobraża
I jakie trzeba coś zrobić. Wniosłes lodówke i może ma cie ta zona jeszcze w stopy całowac, co, bo sie spociłeś, a że ona zapieprza, bo obiady, bo pranie, prasowanie to już głąbie tego nie widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfscedewddswd
no ja wnosiłam może nie lodówke ale łóżko w efekcie czeka mnie operacja na kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najdrosza
No i dobra, obrażajcie mnie dalej. Pójdę sobie stąd i już nigdy nie wrócę:( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfscedewddswd
kobiety sa po prostu słabsze, faceci sa silniejsi, ale te drzwi to już mogły otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak Ty sobie głabie wyobraża
jeszcze pewnie jesteś z tych co to mieszkają z mamusia i atusiem, mamusia ci wszystko robi i ta lodówka to był jedyny wysiłek twój na przestrzeni roku, bo pewnie tez nie pracujesz. idź sobie słuchac nie mogę tego żałosnego płaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najdrosza
A kto wam robi kanapki do pracy, pomidorówkę, loda, uśmiecha się rano????!!!! Cipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po za tym to faceci czyli my powinniśmy wnieść lodówe ale chociaż te baby mogły otworzyć drzwi ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak Ty sobie głabie wyobraża
powinny. Tu się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najdrosza
Nie, baby powinny ją wnieść, a oni pić kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorze jestes glupi jak but
napisz wyksztalcenie, wykonywana prace (zarobek), czy masz mieszkanie, samochod i czy nie mieszkasz u mamusi (czy sam utrzymujesz)? zakladam, ze nie masz dziewczyny, bo ktora chcialaby byc z taka ciota:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najdrosza
Autorze jestes glupi jak but, a to przepraszam jeśli autor jest dobrze wykształcony i sytuowany, to jego kobieta powinna wnosić lodówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaaczek
po co w ogóle dziewczyny dyskutować ze sfrustrowanym prawikiem,który nigdy nie zamoczy i dlatego się wścieka? :D jednak dobrze,że faceci istnieją,jest się z czego pośmiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli zgadzacie się z mną i moimi poglądami, że kobiety powinne gotować, sprzątać, prać, lody robić i dzieci rodzić oraz wychowywać, bo tylko do tego się nadają, a faceci powinni wykonywać tą ciężką pracę oraz tą, gdzie trzeba myśleć. Właśnie przyznaliście rację, że baby powinne patrzeć swojej roboty, a faceci swojej. To jest właśnie dla mnie równouprawnienie. A teraz szmaty w dłoń i do ataku, bo tylko do takich prostych prac się nadajecie, a jak skończycie to klękać i do miecza, bo od tego jesteście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najdrosza
Ja się zgadzam:), dorzuć do tego jeszcze wnoszenie lodówki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mógł zapłacić ludziom którzy przywieźli ze sklepu (ja bym tak zrobiła, bo dźwiganie mnei przerasta), ale sknera chciał oszczędzić to niech sam wnosi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leśny twój kuple najprawdopodobniej ani nei am mięśni, skoro marudiz że musi wneiść lodówkę ani móżgu skoro nie stać go by wynająć osiłka do dźwigania 🖐️ dokladnei tak jak ty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu, a po co ma płacić? Ta lodówka miała z ponad 2 metry wysokości, więc sam by nie dał rady, bo by mu jeszcze z schodów spadła i dramat. Po za tym od czego ma się kumpli. No ale skoro facet pomaga żonie, to żona powinna pomóc mu wnieść tą lodówkę.... Fiku, ty byś mogła tragarzowi loda zrobić, skoro do dźwigania się nie nadajesz a jest równouprawnienie , to może chociaż dobrze loda umiesz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×