Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Młodzi

Fotograf okolice Rybnika i Wodzislawia październik 2012

Polecane posty

Witam wszyskich poszukuje dobrego fotografa z okokic rybnika na 13 Października, dlugo już szukamy i mielismy kilka rozmów ze znajomymi dlatego trudno nam podjać decyzje bo jedni chwala drudy odradzaja tak jak bylo ze studiopixel Pana Krzysztofa Mechela z tego co mowili znajomi biora zlecenia a pozniej oddaja innym fotografa za mała kase i tak sie kreci interes tylko szkoda że kosztem młodych bo dostaja jakies kiczowate zdjecia z cyfrówek dla dzieci. Ogolnie slyszeliśmy sporo dobrego o Karinie Skupien choć uwarzamy że tak ostra przerbka zdjeć po prostu szpeci. Ma ktoś jeszcze namiary na jakiegoś fotografa? tylko naprawde godnego zaufania ktory nas skasuje i nie każe płacić za dodatkowe zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszne bardzo...
Znowu durnowata reklama. Macie tylu znajomych, każdy miał podwykonawcę ale musicie tu prosić przyjaciół z forum o wiarygodne namiary. Nie rozumiem jak to jest że tu umiecie pisać a nie potraficie pisać w google lub winnych wyszukiwarkach? Nawet szukając samemu chyba więcej znajdziecie namiarów niż te tutaj sprawdzone i wiarygodne. Pani Karina znana jest z takich metod promowania swoich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to właśnie o to chodzi jak można wysłać na ślub podwykonawce z aparatem za 500zł no sorki nie z nim Para młoda podpisywała umowę jak dla mnie to nie do przyjęcia po to patrze na stronie galerie Fotografa by wiedzieć co otrzymamy a nie jakieś badziewie zaszumione przepalone i nie wiadomo jakie. Jak można tak oszukiwać ludzi? spotkaliśmy się z czwórką naszych znajomych z czego dwójka właśnie mówiła o studiopixel że mieli taką sytuację dla mnie nie do przyjęcia bo przecież chodzi tu o młodych i ich pamiątkę na całe życie a nie kasę Fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszeliśmy nawet o takich co mają przepiękną galerie tylko robioną przez profesjonalnego grafika i tak naciągają młodych na stronach i targach ślubnych jakaś masakra co robią pieniądze z ludzi. A później wpisy na forach...zostałam oszukana przez fotografa moje zdjęcia to katastrofa co ja mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci tzw Młodzi
już nieraz wypowiadali się o fotografowaniu, ze trzeba mieć zapasowy korpus itp mądrości, skądinąd prawdziwe, a teraz szukają fotografa na ślub ciekawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas nie interesuje sprzęt jakim fotograf robi zdjęcia tylko o podejście fotografa do klienta i to co otrzymamy od niego. Co innego widzimy na stronie co innego dostaniemy to chyba oszustwo nie prawda? I niestety na rynku ślubnym takie praktyki to norma. Ale oddawanie zleceń innemu fotografowi który dysponuje gorszym sprzętem myśląc że Para i tak nie zauważy różnicy bo to tępi ludzie przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka młodzi
Widzę że nabijacie sobie ilość wpisów na czarnym nicku? Ciekawe w jakim celu to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselni
No my też mieliśmy podwykonawce niestety ale utargowaliśmy cene prawie do zera bo gdyby nie mój brat nie mielibyś prawie wogóle zdjęć. I tego w umowie nie było ale kto o tym myślał przy podpisywaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że rozmowa całkowicie odbiegła od tematu. A my naprawde szukamy fotografa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotograf i moje trzy grosze
Macie sporo racji jeśli chodzi o podwykonawców ale nie do końca się z wami zgadzam. Sam korzystam co sobota z pomocy moich dwóch kolegów którzy tylko robią zdjęcia w dniu ślubu. Zdjęcia plenerowe które są wykonywane innego dnia niż dzień ślubu wykonuje już osobiście. Przynajmniej w Warszawie rzadko się zdarza aby sesja plenerowa była wykonywana w dniu ślubu. Przyczyna takiego postępowania jest prosta. W dniu ślubu nie ma możliwości zrobienia dobrych i ciekawych zdjęć plenerowych. Dzisiaj pary młode szukające fotografa kładą największy nacisk na zdjęcia plenerowe a nie na zdjęcia z dniu ślubu. Właśnie poprzez plener jest wybierany fotograf ślubny. Dwaj koledzy którzy są moimi podwykonawcami zdjęcia na ślubach robią ponad dziesięć lat. Każdy z nas ma taki sam warsztat ( system Canon D1mkIII i mk IV) pracy i pracujemy w zapisie zdjęć RAW. Jeśli proponuję młodej parze podwykonawcę to na spotkaniu ofertowym spotykamy się w dwóch z młodą parą. Podwykonawca musi zaprezentował swoje umiejętności poprzez pokazanie swojego autorskiego portfolio z dnia ślubu. Są to zazwyczaj pokazywane pełne cztery reportaże z dnia ślubu. W spisywanej z młodą parą umowie podwykonawca jest wymieniony z imienia i nazwiska z podaniem jego NIP i REGONu. Trochę inaczej sprawa wygląda gdzie umowę zamawia się w dużym zakładzie fotograficznym czy agencji fotograficznej. Tam zleca się usługę firmie i firma do zlecenia przydziela fotografa. W takim przypadku młoda para nie ma możliwości zapoznania się z portfolio fotografa który będzie ich obsługiwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc czym się kierować kiedy to duże studio i zatrudnia podwykonawców? A my o tym nie wiemy...i nie widzieliśmy portfolio tych ludzi? Czy wtedy możemy reklamować usługę? Tylko że po fakcje to po co? Jak mamy podpisać umowę by mieć pewność że fotograf przyjdzie na ślub a nie kto inny? Znają życie umowa jest tak napisana że po fakcje Para nie może już nic zrobić prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszym zdaniem powinno być rzetelne forum z rejestracją użytkowników i tam powinny być opinie o fotografach dla przyszłych par młodych. Tam powinno być jak się chronić przed pseudo fotografami, jak podpisywać umowy i na co zwracać uwagę przy wyborze fotografa. Z opowieści wiemy że są tacy choć nie znam tu nazwy studia gdzie w umowie jest napisane że para młoda dostaje wszystkie zdjęcia z wesela no i dostała tylko w miniaturce z logiem firmy a Pan sobie zażyczył symboliczną złotówkę za każde zdjęcie....i to jest ewidentne oszustwo! O którym Para młoda powinna się dowiedzieć na takim forum z jawnym podpisem osoby. Szukamy fotografa już prawie rok i naprawdę można się nasłuchać niejednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka_z_Manhattanu
Młodzi podajcie jakiegoś maila tutaj albo na PW to poślę Wam namiar na sprawdzonych fotografów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemu za zainteresowanie ale temat uwarzam za zamknięty na tym forum. Pozrawiamy wszystkie Młode Pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do młodzi Witam jeżeli ktoś ma jakieś zarzuty do fotografa to na pewno powinien jemu to zgłosić.Proszę o podanie tych znajomych osób które to niby są zawiedzione kontaktem ze mną - a i może pod postem można się podpisać - bo ja się podpisuję. A tak na marginesie to w sumie jeżeli jest aż takie zainteresowanie moimi usługami to chyba powinienem się cieszyć - a i tak klienci wszystko sami zweryfikują. Życzę dobrego wyboru usługodawców i udanej imprezy weselnej.Mimo wszystko pozdrawiam i życzę więcej uśmiechu i pogody ducha . Krzysztof Mechel Studio Pixel Rybnik 502907710 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaG
Młodzi Witajcie :) Termin 13.10.2012r. mamy jeszcze wolny. Serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z naszymi zdjęciami - jeżeli przypadną Wam do gustu, prosimy o e-maila, a prześlemy szczegółową ofertę wraz z cennikiem. Pozdrawiam, JG Fotograf ślubny Rybnik, Fotografia ślubna Śląsk => http://www.fotogolik.pl e-mail: biuro@fotogolik.pl, tel. 792 880 901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybnik pażdziernik
I jak znaleźliście jakiegoś godnego fotografa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaS.
Witam wszystkich, Chciałam się odnieść do wypowiedzi "śmieszne bardzo" - tak się składa, że mi tu czuć czarnym PR-em konkurencji , czyż nie prawda ?? Ciekawa jestem od kiedy to jestem znana z takich metod reklam ? Nigdy nie zniżę się do poziomu pewnego fotografa, który sam sobie komentuje zdjęcia na blogu.....Już my oboje wiemy o kim mowa , prawda ??? Życzę wszystkim odnalezienia tego fotografa, którego fotografie będę Wam w 100% odpowiadały :) Pozdrawiam Karina Skupień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga do Kariny
Witam Pani Karino Co do bloga pewnego fotografa to nikt go nie znajdzie bo wszyscy fotografowie manipulują wypowiedziami i zamieszczonymi na stronie poleceniami. Zresztą nie tylko fotografowie tak postępują. Ja omijam szerokim łukiem wszystkie strony zawierające blogi bo wiem jak nimi się manipuluje . Tak samo jak blogi omijam strony na których są wybrane wybiórczo pojedyncze zdjęcia par młodych z wielu ślubów. Coraz więcej jest stron na których fotografowie umieszczają nawet po 100 zdjęć tych samych młodych par co w sporym stopniu uwiarygodnia fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaS.
Aga, tak niestety zdarza się, że fotografowie sami się zachwalają i wypisują pozytywne opinie na swój temat na forach i blogach co wprowadza innych w błąd. Nie uogólniałabym jednak , że wszyscy się tak zachowują bo znam sporo fotografów uczciwych, którzy tak nie postępują i sama do tej grupy mogę się zaliczyć. Nie szukam klientów poprzez oszustwo i namawiam wszystkich by nie czytali bzdurnych poleceń na forach (bo nigdy nie wiadomo kto jest kto) tylko sami ocenili możliwości fotografa po jego portfolio. I tu ważna kwestia, którą poruszyła Aga - nie na podstawie 10 zdjęć ze ślubu a na podstawie 100 a nawet więcej zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf ślubny Śląsk
fotograf ślubny Śląsk www.sandra-kuba.pl polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaNba

Jakby ktoś aktualnie szukał fotografa z tych stron to polecam Pana Patryka Wolańskiego. Jest bardzo dobrym fotografem ślubnym. Tworzy reportaże ślubne takie z prawdziwego zdarzenia 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×