Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*MargatE*

34 lata i nic mi się nie chcę - skąd czerpac motywacje i energię???

Polecane posty

JAk w temacie... Zima postanowilam wziac sie za siebie, schudnac jakies 5 kg do idealnej wagi, zaczelam racjonalnie sie odzywiac, cwiczyc. Efekty byly, ale przyszly swieta, jakies urodziny wczesniej, no i odpuscilam. Efekt? 3 kg do przodu :-O W kazdym razie doszlam do wniosku, ze wlasciwie nie zalezy mi na tym jak wygladam. Czy bede grubsza czy chudsza, co za roznica. Nie mam juz 20 lat :-O Po co mam sie katowac dietami i cwiczeniami? Nie lepiej przyjemnie zyc (czyt: szamnac sobie co jakis czas czekoladke czy pol opakowania lodów)??? depresji zadnej nie mam na pewno, choc mam malą motywacje, ale lubie spotykac sie z ludzmi, wtedy jestem dusza towarzystwa, zartuje, wyglupiam sie, wiec z moja glowa wszystko okey. Ale czemu jestem taka rozlazla??? (chodzi mi bardziej o to, co w mojej glowie, bo w praktyce nie siedze na dupie tylko cale dnie zasuwam jak maly samochodzik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokoz343
grube jest oblesne schudnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękny bezzębny
ja moge być twoją motywacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie jestem gruba, absolutnie... te 5 kg mniej to byłby juz taki ideał. są tu w ogóle jakies babki w podobnym wieku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po UNO nie należy patrzeć na wiek. 34 lata to młodość. 20cia to ino głupota i bunt przeciwko mądrości. Masz ochotę coś zmienić, idź na całość... 19to latka tak nigdy by nie zrobiła bo ma mleko pod nosem i mysli że jest seksowna... "głupota" Wszyscy jestesmy w tym samym wieku! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×