Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość r0bert

Czy chciala bys widziec jak twoj maz / chlopak robi to z inna

Polecane posty

Gość r0bert

Albo zeby twoj maz / chlopak patrzal jak ty to robisz z innym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_luiza
Daj namiary to zerzne wam dupska obu tobie i twojemu mezulkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, to jeszcze o niczym nie świadczy. No, investigation na tym się jeszcze nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość experienced 32
Ja raz pozwolilem kochac sie mojej zonie z moim znajomym Jak bral ja on tylu to wzrok miala utkwiony caly czas we mnie. Bardzo mnie to podbiecalo. Innym razem zaprosilismy poznana w necie dziewczyne i wtedy zona dala mi pozwolenie na rozkrecenie calej inicjanci. Nigdy nie bylem tak podniecony jak wredy gdy wchodzac mocno w te dziewczyne obserwowalem rownoczesnie jej penetracje lechtaczki mojej zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzial podniecone lechtaczki
swojej zony, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r0bert
w kaloszach ze slomom z gnojownika jest sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do asia
moze twoj chlopak albo maz ma inne zdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodusia22
a ja raz zaprosiłam kolerzankę i patrzałam jak mój chłopak daje jej loda, a potem pocierał jej pipkę, ale byłam zazdrosna i musiała się spóscić w kiblu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dno gramatyczne
A dugo tak patrzalaliście? Wasze kolerzanki siem spuszczajom do kibluf? A śniek pada puźnom wiosnom? Co Wy jeszcze napiszecie, przecież to opóźnienie ortograficzne takie, że żal czytać. Do książek, a nie takie bzdury wypisywać, bo wykazujecie się wtedy poziomem ledwo, ledwo ukończonej i to z wynikiem miernym - podstawówki. Po prostu żałosna polszczyzna, a kawały takie sobie, ale kto co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dno gramatyczne
A dugo tak patrzalaliście? Wasze kolerzanki siem spuszczajom do kibluf? A śniek pada puźnom wiosnom? Co Wy jeszcze napiszecie, przecież to opóźnienie ortograficzne takie, że żal czytać. Do książek, a nie takie bzdury wypisywać, bo wykazujecie się wtedy poziomem ledwo, ledwo ukończonej i to z wynikiem miernym - podstawówki. Po prostu żałosna polszczyzna, a kawały takie sobie, ale kto co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisex
Uczestniczyłem w spotkaniach cuckold i było całkiem fajnie. Tylko raz jedna pani się zgotowała i kazała męzusiowi zwijać zabawki. Ale generalnie cool. Trafiłem kiedyś na mega wyluzowane małzenstwo i żonka tam mocno nosiła spodnie. Chociaż kochali sie pewnie na zabój a seksualnie dobrali w korcu maku :). Ale wymyslala ostre historie i uwielbiała się piepszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałaaa
CO OCZY NIE WIDZĄ,TEGO SERCU NIE ŻAL :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałaaa
Tzeba być nieźle rąbniętym aby patrzeć jak swój chłop liże,posuwa inną. Także nienormalne jest aby swój chłop patrzył na to jak jemu babę posuwają. Mój chłop jest mój i wara od niego(no chyba,że nie wiem o tym)a i ja nie czułabym się dobrze uprawiając seks przy swoim facecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fubu, syn fubu i synek fubu
JA lubię kozaczki :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×