Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość awionetka555

Auto szkoła Luna-Łódź. Jesli nie ta to która?

Polecane posty

Gość awionetka555

Hej. Czy ktoś uczył się w auto szkole Luna na Piotrkowskiej? Wybieram się na kurs i ciekawa jestem opinii. W necie niestety prawie nic nie znalazłam:( A jeśli nie Luna, to jaką byście proponowali?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva ewa evva
Lejdis podobno niezła i mają fajne opcje płatności. A jakie ceny w ej Lunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awionetka555
1100 normalnie ale teraz mają na gruponie za 750zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huyboy
szkołe specjalna na marysińskiej,podstawówka w 2 miesiące tytuł dr szkoły specjalnej po pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awionetka555
Gratuluję, że ci się udało mimo iż problem z czytaniem ze zrozumieniem pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huyboy
no wiesz...nie jest to szkoła wysokich lotów ,ale dziękuje mimo wszystko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awionetka555
Haha, proszę bardzo :) A czy ktoś jeszcze w temacie się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaj19
Auto szkoła godna polecenia:) ale jeśli chodzi o instruktora to osobiscie polecam Piotrka:) Bardziej sie przyklada do twojej jazdy:) surowszy:) Adam, z kolei lubi bardzo jezdzic po retkini:)ale goraco polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirytowana kursantka
Lunę zdecydowanie odradzam. Największy problem tej auto szkoły to ogromny burdel w biurze, brak kart jazdy. Instruktorzy mówią, że "przekazują sobie co dany kursant robił" a tak naprawdę nie wiedzą i po prostu sobie jeżdżą. Jak ktoś się nie upomni to dopiero na 20-którejś tam np uczy się parkowania - a to zdecydowanie za późno. Instruktorzy owszem mili, ale młodzi i niedoświadczeni. Często nie zwracają uwagi na podstawowe błędy popełniane przez kursantów. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że sprzedają mnóstwo kuponów na gruperze + ciągle nowe kursy, przez co mają dużo za dużo kursantów i kurs prawo jazdy rozciąga się baaaardzo w czasie, a jazdy np tylko dwa razy w tygodniu, czasem spore przerwy. Polecam poszukać innej auto szkoły, ponieważ tu naprawdę można stracić cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda.
Moim zdaniem Auto Szkoła LUNA jest godna polecenia. Ja kupiłam sobie kurs przez grupon i byłam zadowolona. Prawko zdałam za 2 razem. Dobrze jeździło mi się z Piotrkiem, Adamem (szefem), drugim Adamem i Krystianem. Niestety minusem tej autoszkoły jest niejaki Pan Marek. Ma przestarzałe metody nauczania, jest nie miły, stresuje i nie ma szacunku dla kursantów. Miałam z nim raz jazdy, a później po prostu się do niego nie zapisywałam i problem rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KursantNiezbytZadowolony
Nie polecam brac z gruponu - nie ma wtedy szans, zeby zapisac sie na rozsadne godziny na jazdy. W dodatku sa one wtedy max 2 razy w tygodniu (o weekendzie mozna zapomniec - wtedy pierwszenstwo maja ci nie-z-gruponu). Ja osobiscie jezdzilem az z 6 (!) roznymi instruktorami, tylko jeden tak naprawde (szef) potrafi dobrze uczyc i byl cierpliwy, reszta w sumie jest do zniesienia, oprocz pana Marka, ktory minal sie z powolaniem. Notorycznie tez zdarzalo sie, ze instruktor znikal w sklepie lub na stacji na bite 20 minut, za ktore oczywiscie placi kursant. Powiem tak - jesli nie pracujecie, a w zwiazku z tym macie wieksze mozliwosci w doborze godzin jazd, no i nie macie forsy, a glownie chodzi Wam o to, zeby dostac papierek ukonczenia kursu - to spoko, wtedy mozna brac. W innym wypadku radze wziac kurs w innej, renomowanej szkole, bo przez te niby-to 30 godzin jazd w Lunie niestety nie nauczycie sie jezdzic. PS Kilka pierwszych komentarzy jest napisane przez ludzi z tej szkoly, nie ludzcie sie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam auto szkolę AUTO SZKOŁA Lipiński Janusz ul. Kilińskiego 177. Cena w Łodzi bardzo atrakcyjna za kurs prawa jazdy 950 zł, nawet można się umówić w ratach wybierając tą szkole miałem obawy co do jakości i ceny, ale cena przy tej szkole jest nie adekwatna pełen profesjonalizm pana Andrzeja cierpliwość podejście indywidualne do kursanta, elastyczne godziny zależne od nas!!! gdzie indziej za kurs indywidualny zapłacicie sporo sprawdźcie sobie. Jeżeli nie umiemy czegoś to i tak pan Janusz nas nauczy przy innych manewrach lub sytuacjach, Samochód do nauki taki sam jak na egzaminie państwowym czyli Suzuki Swift. Pan instruktor Janusz to profesjonalista z pasją tego co robi, zależy mu aby nas nauczyć word egzamin nawet jak zaliczycie to i tak jeszcze więcej z tej szkoły wyniesiecie jak już przyjdzie moment prowadzenia własnego samochodu, POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam K. Kołodziejczak na Więckowskiego. Instruktor - sam właściciel wspomniany wyżej "K" jest cudownym, ciepłym człowiekiem i świetnie uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra szkoła jest tutaj http://www.autoszkolalider.pl/. ja robiłam u nich prawko w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona. Instruktorzy są cierpliwi i potrafią nauczyć jeździć taka niezdarę jak ja. Maja czyste i sprawne samochody. Polecam Ci robić kurs w czasie wakacji. Jest wtedy mniejszy ruch w mieście, można przejechać więcej kilometrów a nie stać w korkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie robię kurs w Autoszkole Lider i jest ok. Mam bardzo fajnego instruktora (pana Bogdana) który spokojnie i rzeczowo mi wyjaśnia wszystkie tajniki poprawnego prowadzenia samochodu. Ciesze się że się zmobilizowałam i poszłam na kurs teraz a nie we wrześniu jak planowałam. Fajnie się teraz jeździ po mieście i nie mam innych spraw na głowie (szkoła, klasówki) Myślę że szybko zrobię kurs i zdam egzamin i już w sierpniu będę pomykała swoim samochodzikiem Myślę że ta szkoła jest godna polecenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jalkaaa
Mogę ci polecić Lider. Maja sporo oddziałów także możesz sobie wybrać dogodna lokalizację. Jeżdżą też dobrymi samochodami (czyste, sprawne i zadbane). A przede wszystkim maja dobrych, zaangażowanych instruktorów. Robiłam tam kurs z koleżanką i byłyśmy bardzo zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez robiłam kurs w Ato szkole Lider i było spoko. Instruktorzy naprawdę chcą nauczyć jeździć kursanta a do tego mają sporo cierpliwości. Wiem bo byłam bardzo ciężkim kursantem. Nie mogłam się dogadać z samochodem ale po kilku jazdach nabrałam pewności i było ok. teraz już mam prawko i chętnie jeżdżę samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lider w Łodzi jest dobrym ośrodkiem na kurs prawka. Robiłam tam kurs z koleżankami i byłyśmy zadowolone. Wszystko sprawnie zorganizowane. Nie ma przekładań jazd. Instruktorzy byli zawsze na czas nie skracali lekcji czy tez nie załatwiali jakiś prywatnych spraw. Na placu też pilnowali by wykonywać poprawnie wszystkie manewry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Własnie jestem po pierwszych zajęcia na prawko. Za waszą rekomendacją zapisałam się na kurs do Auto Szkoły Lider. Jak na razie jestem zadowolona. Wykłady prowadza konkretnie i nie przynudzają. Panie w biurze tez miłe. Ale to co mnie najbardziej zaskoczyło pozytywnie to ekstra promocja z okazji dnia kobiet - dodatkowe 3 godziny jazd. Dam znać jak mi poszło na egzaminie ale   jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lider to dobra szkoła robiłam u nich kurs konkretnie u pani Emilii i spokojnie mogę ja polecić. Bardzo dobrze szkoli. Nauczyła mnie wszystkiego od podstaw. Ma wyczucie i jest pogodnego usposobienia. Świetnie tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh pamiętam te ceny w przeszłości, obecnie jest to już raczej niemożliwe 😉 Ogólnie polecam tak do konca nie sugerować się ceną ale doświadczeniem instruktorów. Czasami warto jest dać za kurs trochę wiecej ale mieć do czynienia z profesjonalnym nauczycielem. Niż potem musieć dobierac sobie lekcje dodatkowe.

Jesli szukacie kogoś do kursu na prawo jazdy w kategorii B w Łodzi, polecam tę szkołe:

https://www.firstdrive.pl/kursy/B

Na ich stronie jest aktualny harmonogram. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lider dobrze prowadzi kursy, Mają super podejście do kursantów Teraz nawet uruchomili zajęcia teoretyczne na zoomie także nie trzeba wychodzić z domu by zrobić teorię. Jeżeli chodzi o jazdy to nie mam zastrzeżeń. Instruktorzy dobrze uczą i mają cierpliwość. Wszystko konkretnie przedstawiają i każdy manewr solidnie przećwiczony. Egzamin zdałam za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mogę polecić Lidera. Profesjonalnie i rzetelnie prowadzą kursy. Instruktorzy z doświadczeniem i umiejętnościami pedagogicznymi. Potrafią nauczyć jeździć od podstaw. Ja jak przystępowałam do kursu to byłam zielona jak śzczypiorek na wiosnę. A po kursie egzamin zdałam bez problemu i jeżdżę też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzięki za namiary na Lidera. Właśnie jestem po zakończonym kursie i zdanym egzaminie. Rzeczywiście potrafią nauczać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Lider to dobra szkoła Cieszę się że tam się zapisałam na kurs. Dobrze przygotowali mnie do egzaminu i do prowadzenia samochodu. Z Instruktorów mogę polecić pana Bogdana. Super gość z wiedza i doświadczeniem no i potrafi nauczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez robiłam kurs na prawko w Auto Szkole Lider. Bardzo jestem zadowolona. Kurs przebiegał w miłej i spokojnej atmosferze. Instruktor uczył bezstresowo i cierpliwie. Każdy manewr perfekcyjnie opanowałam i na mieście też sobie nieźle radziłam. Egzamin zdałam za drugim razem bo za pierwszym podejściem trochę mnie poniosło z prędkością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mogę polecić Auto szkołę Jolka. Wykłady przystępnie i rzetelnie prowadzone. Jazdy (jeździłam z panem Irkiem) w bezstresowej atmosferze. Instruktor spokojnie i cierpliwie mi wszystko tłumaczył a jak mi coś nie wychodziło to motywował do działania. Potrafią nauczyć jeździć każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurs na prawo jazdy robiłam w Autoszkole Jolka. Spokojnie mogę polecić ten ośrodek. Uczą bezstresowo. Przystępnie prowadzą wykłady. Jak miałam problem z jakimś zagadnieniem to mi spokojnie instruktor wytłumaczył co i jak. Jeździłam z panią Jolą super instruktorka z odpowiednim podejście do kursanta który nie miał wcześniej do czynienia z samochodem. Nauczyłam się u nich prowadzić samochód spokojnie i bezpiecznie. Egzamin zdałam bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spokojnie mogę polecić szkołę Lider. Mają sporo oddziałów także można sobie wybrać dogodną lokalizację. Ja jeździłam w Manufakturze u pana Darka. Miły i kulturalny instruktor który świetnie uczy. Ma wiedze i się nią dzieli do tego ma poczucie humoru i nie stwarza nerwowej atmosfery. Bez problemu nauczyłam się jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×