Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Forex85

Chyba mam problem. Pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość Forex85

Witam. Wiem, że to trochę głupio pisać i może wydawać się błachostką ale dla mnie to poważna sprawa. Otóż mam 27 lat od kilku lat jestem singlem. Nigdy nie byłem zbyt śmiały w poznawaniu kobiet a kilka miesięcy temu sprawa się jeszcze bardziej skomplikowałą ponieważ miałem już tak poważne oznaki łysienia, że postanowilem się golić na łyso. Kilka tygodni temu odświeżyłem swój profil na jednym z portali randkowych i niestety zauważyłem zdecydowane pogorszenie kontaktu z kobietami. Kiedy miałem zdjęcie z włosami (raczej super przystojny nie byłem) prawie polowa kobiet odpisywała mi na wiadomośći, nawet z kilkoma się spotkałem. Obecnie nie odpisała żadna pomimo wysłania okolo 20 wiadomości. Osobiście nie przeszkadza mi to, że jestem łysy ale boje się, że przez to nie poznam żadnej kobiety a co najgorsze moja pewność siebie mocno spadła co będzie utrudniało kontakty w realu. Kurde już nie wiem co mam robić, nie chcę być sam, chciałbym już związać się z kobietą. Dziewczyny czy wy aż tak dużą uwagę zwracacie na włosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartka100
Ja osobiscie zwracam uwagę na włosy, ale to nie oznacza że inne też:) Mam wiele kolezanek, które lubia łysych facetoów i facetów z dłuższymi włosami. Nic sie nie łam! W koncu trafisz na taką której bedzie się to podobać. Poza tym nie wiem w czym przeszkadzają oznaki łysienia, przeciez to naturalne, u jednych wczesniej u drugich pózniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Forex85 18:21 (...) Dziewczyny czy wy aż tak dużą uwagę zwracacie na włosy?? (...) - nie. W tym sensie, o który (chyba) pytasz :) włosy nie mają znaczenia. Naprawdę. Znam - bardzo fajnych i super ładnych łysych! (całkowicie) Facetów. [wiem, że teraz ryzykuję. :) Ale naprawdę tak myślę.] :D _________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 23
Napisze tak : jesli nikogo nie poznasz to na pewno nie bedzie to dlatego ze jestes lysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forex85
Dzięki dziewuszki za słowa pocieszenia a może któraś pomogła by wybrać jakąś w miarę przyzwoitą( to może być mission impossible ;) ) fotkę która bym mógł się posługiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khjfdigvhsdf
A ja lubie lysych facetow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forex85
Nie ma chętnej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubie lysych nawet
wszystko zalezy od twarzy, jak sie fajnie ubie,a ma fajne cialo, to lysina jest swojego rodzaju czyms interesujacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie żoneczka
szymon bobrowski jest łysy i sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crackinck
nie podobają mi się zakola, wianuszki, zaczesy i inne żałosne wymysły desperatów. albo pełna czupryna albo łysa głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forex85
Nie chcę tak publicznie się ujawniać dlatego odezwijcie się na nicefish85@interia.pl lub gg 1973925 Może nawet lepiej na GG niż email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forex85
ja tam lubie lysych nawet, ruda kura..... , taka sobie żoneczka, crackinck no dalej nie wstydzcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×