Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkkkjk

Chcę umrzeć.

Polecane posty

Gość Uroczy Roman
Głupi jesteś i tak Cię to czeka. Po co przyśpieszać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rób tego
jest proste ale trzeba tego chcieć...i myśleć jak może dobrze być..a nie drążyć sie w to zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkjk
bol jest nie do zniesienia chyba gorszy niż fizyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako kocha to wybaczy
pedzej czy pozniej ale wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rób tego
zmień lekarza i leki a przede wszystkim terapia i jeszcze raz terapia i grupy wsparcia...rozmowy z psychologiem i nie poddawać sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkjk
chce rozwodu bezwzglednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkjk
tymbardziej znam swoja zone tego juz mi nie wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkjk
a tak bardzo ja kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkjk
no wlasnie dlatego ja rozumiem i wiem ze to koniec i ze tego juz nie przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkjk
nie chce ale nie mam juz w sobie zycia normalnie zgaslem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pomyśl o tym mały człowieku, co On w tym wszystkim zawinił??? Ty tego chłopca począłeś, chcesz by tak szybko wydoroślał, by stracił dzieciństwo, by dorastał bez ojca? Gdy zakłada się rodzinę, przestaje się żyć dla siebie, żyjesz teraz dla KOGOŚ - rozumiesz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkjk
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopie ! na 4 stronach prawie w każdym poście piszesz ze ją kochasz, skoro kochasz, to daj jej rozwód i żyj, żyj starając się zmienić na tyle aby zobaczyła że się zmieniłeś. Nie strasz jej samobójstwem bo budzisz tym poczucie winy u osoby o której tu piszesz że ją kochasz. Żyj obok, swoim życiem udowodnij jej że się zmieniasz, jeśli to prawda że się zmieniłeś a nie zwykłe pieprzenie to tak właśnie byś postąpił. Co do odpowiedzialności za to co cię spotyka poprzednich wcieleń, to sobie daruj i nie szukaj tak daleko, to o czym piszesz, Ty i o czym wspomina ona na innym wątku na to co masz zapracowałeś wystarczająco w tym wcieleniu ...oczywiście wszystko to jeżeli to nie jakaś prowokacja, a nawet jeśli to z teoretycznego punktu widzenia komuś może się przydać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli chopie jesteś typem zdradzacza sportowca :o No i znowu debilny tekst,że kocha ale jebie inne :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Święty nie jestem ale zrobiłem co zrobiłem jak już nie kochałem :classic_cool: Z tego co widać,to ty już inny nie będziesz więc może jadnak skoncentruj się na tym by być chociaż w miarę normalnym ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądz egoista!!!
zawaliles jako mąż nie zawal jako ojciec!!!!!!!!! przestan uzalac sie nad soba pomysl co czuje twoja zona? co ty bys zrobil jakby ona robila laske innemu facetowi? jak ty bys ją potraktowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwij sie kkkkjk
i daj znac czy pomyslales o synu czy dalej myslisz tylko o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_2424
Jeśli zrobisz to o czym piszesz to zranisz tylko swoje dziecko. Czy naprawdę chcesz żeby to ono cierpiało za Twoje błędy? Pomyśl. Twoje maleństwo było by w wtedy w mojej sytuacji. Uwierz nawet najgorszemu człowiekowi nie życzę straty ojca. Chcesz żeby po tym wszystkim chorowało tak jak Ty? Sam napisałeś zastanów się sto razy zanim coś zrobisz więc sam tego posłuchaj i posłuchaj głosu rozsądku ludzi co chcą Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie opowiadac
bzdury jak to wielce skrzywdzi swoje dziecko.Ten frajer juz to zrobił zdradził jego matke i rozbił rodzine , myslicie ze ojciec moze bardziej skrzywdzic swoje dziecko, przedłozył jego szczescie nad przyjemnosc z jakas dziwką , tacy jak autor powinni zdychac w meczarniach a dziecku nie pokazywac sie na oczy wolałabym nie miec ojca niz miec takiego frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleś pieprzy jak potłuczony, nie przeleciał małolaty "bo nawet mu się nie spodobała". Czyli jakby się spodobała to by zerżnął i też użalał się nad sobą. A tak "tylko" zrobiła mu laskę. No jaki on biedny i nieszczęśliwy. Ciota nie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest masakra
gosciu zdreadzil swoja zone zle ją traktowal itp. a teraz użala się nad sobą!!!! z siebie robi ofiare tej calej sytuacji!!!! czy ty pomyslales o zonie? co on czuje ? zew jej swiat sie zawalil bo facet ktorego kochala i ktoremu ufala okazal sie psem na baby!!! jezeli ją kochasz nie ran jej po raz kolejny swoim samobojstwem bo nie pozbiera sie do konca zycia! wyprowadz sie do innego miasta zeby jej nie widziec a jej pozwol o tym wszystkim zapomniec i ulozyc sobie zycie na nowo z kims kto bedzie ją szanowal i przez ktorego nie bedzie musiala plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
żonaty lepiej wypluj te słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaaaaaa
żyje i mam nadzieje że tego nie zrobi , i wezmie sobie do serca rady dobrych ludzi ktorzy tu piszą skoro nie chce sluchac mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boliii mnie wszystko
opamietajsie prosze pomysl o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×