Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaakceptowanie tego

Antykoncepcja! Lepsze metody niz pigulki i gumki

Polecane posty

Gość zaakceptowanie tego

wazektomia sterlizacja zastrzyk antykoncepcyjny dla mezczyzn pigulki prezerwatywy, jeszcze sa plastry ale one chyba nie dzialaja Tabletki i gumki sa legalne ale co myslicie o reszcie? powinna byc legalna? przeciez gdyby tak bylo to uchroniloby nas to przed aborcja???? rzad tego nie rozumie, zabieg powinien byc dozwolony od 18 roku zycia. Powinni jeszcze wymyslec szczepionki przeciwko HIV, Aids chorobom wenerycznym i innymi chorobami przenoszonymi droga plciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgdfgrtfdg
Aborcja to nic złego. To to samo co odłączenie człowieka po śmierci mózgu od aparatury. Dopóki nie ma mózgu to nie ma człowieka. I nie wywołuje raka, a pigułki zwiększają prawdopodobieństwo raka. Ja jednak wolę aborcję farmakologiczną jak będzie wpadka przy przerywanym niż bać pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba rura
plastry są ok używam od 2 lat i nie narzekam a co najważniejsze odwracalny ... wystarczy przestać brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gfdgdfgrtfdg
ty nie masz mózgu jak widać :O powinni cię uśpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjgjhgjhgjhgjhgjhgjhgjhj
powinna byc antykoncepcja dla facetow, to oni chodza z workiem rozpladzajacej spermy, dlaczego to my kobiety zawsze mamy sie poswiecac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo macie jajka
tzn jajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam poranną mgłę
Są też wkładki, spiralki i żele... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdsf
do dziewczynn ktore stosuja plastry -> czy one dobrze trzymaja sie skory? nie odklejaja wam sie od ocierania od ciuchy albo pod prysznicem? bo wiem ze plastry od rzucania fajek prawie w ogole sie nie trzymaja. czy te podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bongita
ja mam na przyklad ten straszny problem ze hormony wywoluja u mnie drastyczny spadek libido..lub tez zanik powinnam powiedziec. Stosujemy prezerwatywy..ale wiadomo..nie jest to az tak pewna metoda, a i komfort niski. Takze kiepsko. Na pianki i zele jestem uczulona :-) masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba rura
do fdsdsf plastry trzymają się dosyć dobrze tylko musisz znaleźć u siebie odpowiednie miejsce i przed naklejeniem odtłuścić skórę ja naklejam na pośladku w takim miejscu, żeby bielizna zakrywała cały, bo jak na początku nakleiłam tak, że krawędź bielizny zahaczała, to strasznie mnie to denerwowało i rzeczywiście się trochę odklejał. Tak samo było jak nakleiłam na łopatce, to ramiączko stanika przeszkadzało. Teraz się nie odkleja jedynie potrafi trochę pomarszczyć ale to nie wpływa na działanie. Jedyny mankament, to to, że od kleju pod koniec tygodnia (przed zmiana na następny) krawędzie wyglądają mało estetycznie (ciemna obwódka z brudnego kleju).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sterylizacja jesli nie chcesz miec wiecej dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha hi hi hi
jest lepszy i tańszy sposób od sterylizacji za parę złotych możesz kupić sznur i się powiesić na najbliższym drzewie - skutecznie zapobiegniesz ciąży i wszystkim kłopotom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×