Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia marysia...

jak spędzacie weekend majowy? czy i gdzie wyjeżdzacie?

Polecane posty

Gość kasia marysia...

Witam, jakie plany na majówkę macie 🌻 podobno pogoda ma być przepiękna... my jedziemy na 4 dni do Rabki (z Krakowa)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnaaaaaaaaaaaaaaaa
No i? to jedzcie. Po co się chwalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...MMORELKA
nie biore urlopu bo trzymam dni wolne na dłuuuugi urlop w sieprniu- biorę 4 tyg na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia marysia...
od razu się chwalę.... chwaliłabym się jakbym do Grecji czy na Hawaje jechała :) Rabka, 4 dni, dwójka dzieci zmienię tylko klimat na chwilę ale czy odpocznę... aczkolwiek ciesze się.... bo w ostatniej chwili udało mi się znaleźć wolny pokój, dzwoniłam dwa dni i wszędzie wszystko zajęte czyli ludzie planuja różne wyjazdy. ciekawa jestem jakie Wy macie plany, czy wyjeżdzacie, czy zostajecie w domu, czy planujecie jakieś jednodniowe wycieczki czy pracujecie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie jedziemy, bedziemy siedziec w domu tzn na zew bo mamy dom z duzym ogrodem , pewnie bedziemy palic grilla ( maz w tamtym roku wybudowal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjezdzam jutro - moj facet zabiera mnie w jakies swoje ulubione miejsca, a wracamy przez Warszawe i odwiedzamy moja rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...MMORELKA
jakos nie jest mi smutno z tego powodu ze nie biore urlopu odbije sobie pozniej w sierpniu, poza tym w pracy cisza, spokoj, mozna coś poczytac :) bo w domu nie mam jak. Ale 1 i 3 maja jedziemy do rodzicow nad jezioro na caly dzien na grila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnaaaaaaaaaaaaaaaa
Jagoda mąż w tamtym roku wybudowal grilla?? Gratuluje;) Masz się czym pochwalić;...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczkaaa.
Jadę do rodziny na komunię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,ja jestem ze Śląska i w ogóle lubię zwiedzać itd...nie lubię przykładowo leżeć na plaży i się "byczyć" nudzi mnie to...lubię być w ruchu :) a w Poznaniu nigdy nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinien byc otwarty juz ogrod botaniczny i arboretum w Korniku. Nie wiem jak z Palmiarnia, pewnie tez. Ale nie wyobrazam sobie spedzania wolnego w miescie, jesli mam okazje wyjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza :)
Jedziemy do Kazimierza nad Wisłą; będziemy łazić po wąwozach, pływać promem po Wisle, jeżdzić na rowerach, lansować się wieczorami w knajpach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest stare i nowe, ale stare nie wiem czy otwarte. Kolo nowego jest Malta (sauna , termy() i kompleksy handlowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my weekend majowy mamy później - od 17 do 28 maja :) bo tak wolne dni przypadaja (17 i 28 jest wolny) - mieszkamy w DE. i na te dni jedziemy do Polski - pierwsza wizyta z maluszkiem :) wiec bedziemy wtedy w Poznaniu (u mnie w domu) i pod Łodzią (u meza) pinezka - tak zoo fajne :) ogród botaniczny też powinien być otwarty, zwykle właśnie 1 maja otwieraja. my tez zoo planujemy :) starego zoo juz w sumie nie ma. teraz to bardziej ogród niz zoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to jeszcze nie wiem :D Mąż teraz pracuje za granicą a samej z dzieckiem o wyjeździe nie myślę ;) Pewnie spędzimy ten czas na rowerach,placu zabaw, grillowaniu z rodziną/przyjaciółmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorolkas
a mu jedziemy na 5 dni do Szczawnicy z dzieciakami. takie wyjazdy są bardzo przyjemne, zbliżją rodzinę, w końcu można się zatrzymać w tej ciągłej gonitwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatJa li
Zazdroszczę Kazimierza i Szczawnicy... W tym roku cały weekend majowy + kilka wolnych dni, spędzimy w Eurodisneylandzie. W końcu spełnię marzenia córek . Wolałabym spędzić ten czas własnie w Kazimierzu lub w Pieninach, ale... dzieciom też się coś należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraculum5
Ja mam zamiar dokończyć swoją pracę magisterską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad morze
na 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad morze
Mańka ignorantko Augustów to nie Mazury !!!!! :O:O:O😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez butów boso chodzi
na porodowke jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hu788
a my mamy roczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloklok
Mamy wesele w rodzinie i to nam psuje plany;( ale w lipcu lecimy w jakies cieple miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie :( akurat w tym czasie wspólnik męża jedzie z rodziną na wakacje, więc mój mąż zostaje "na posterunku" ale mam nadzieję na jednodniówki w Pieniny, może w Tatry, do zoo, do Inwałdu (dinopark) albo do Rabkolandu - mieszkamy w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiem kropek
Opcje są dwie - albo spędzę ten czas z rodziną (w domu letniskowym na wsi u rodziców - niech nacieszą się wnukami), albo od 2 maja zacznę nową pracę :) wolałabym opcję nr 1, a zaczęcie pracy jakiś tydzień później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×