Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość Mężatka...
Na dalsze badania mam nadzieję że skieruje mnie lekarz jak juz bedzie nas dwoje:-) bo nie wiem jakie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Mężatka właśnie zajrzałam do moich badań i mój ginekolog najpierw mi zlecił prolaktynę, progesteron i tarczycę ( sprawdziłam, zrobiłam je 24 dnia cyklu więc na pewno mniej więcej mi tak polecił ). Później mi zlecił ogólne badanie moczu i toksoplazmozę, pytał się też czy miałam różyczkę bo jak nie to powinnam się zaszczepić ( ja akurat miałam), Cytologię miałam pod koniec zeszłego roku u poprzedniej ginekolog więc mi odpuścił, tylko jeszcze usg piersi mi zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna nie wiem jak ja to zrobiłam ale nie zauważyłam Twojej wypowiedzi o tych paskach owulacyjnych, może pisałyśmy w tym samym czasie i już się nie wracałam do wypowiedzi przede mną ;) w każdym razie ja też z nich korzystałam i dwa razy kiedy miałam okazję skorzystać z ich pomocy to dwa razy się sprawdziły :) Te badanka napisałam też dla Ciebie jakbyś faktycznie zdecydowała się na jakieś przed wizytą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01443
Przy ostatnim cyklu paski mi nic nie wskazały, albo mam jakieś zepsute ( kupione tanio na allegro) albo nie trafiłam w te dni. Jak pójde po @ do lekarza to zapytam go czy zrobiłby mi monitoring cyklu, żebym wiedziała mniej wiecej kiedy mam owu. Poza tym przy monitoringu mogłabym ściagnąć mężą na te dni do domu z delegacji:) A tak na chybił trafił to nie opłaca mu sie przyjeżdzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna u mnie też nie zawsze wskazywały, ale ja po prostu mam problem z owulacją tzn. jej brakiem. W tych dwóch sytuacjach kiedy wskazały owulkę zaszłam w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie staranka wznowione zaraz po @ żeby nie zmarnowac nic:) wole wczesniej niż za późno hehe zobaczymy jak u mnie bedzie w tym cyklu może akurat będzie udany mam nadzieję to porobie wszystkie badanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka tylko nie przesadzaj z częstotliwością żeby plemniczki zdążyły nabrać sił ;) ja dzisiaj wybieram się do ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po badaniach :) widziałam pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte i za dwa tygodnie kolejna wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam że na regeneracje trzeba im tylko dwa dni:) to dobrze ze wszystko w porządku, pewnie fajne to uczucie było zobaczyć fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) chce do Was dołączyc. tez z mezem mamy zamiar sie starac o dzidziusia po rocznej przerwie kiedy to poronilam swoja pierwsza ciaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................lat...............cykl........... ... .....@ Kaśkuu.................20...............7.............. .....04.09 kolorowa82..............30.............1.....................18.11 bubblegum............21................16................ ...06.09 magdalenka1976.....36...............8 lat.................29.09 kamisia_k.............26................44............... ....01.10 justys01443..........28.................3................... 25.10 Mężatka...............22................1.............. ......23.10 1.Polariska............21...............8................ ..ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................. .ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ...ciąża 4.Ninkaa86............26...............4................ ..ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... 14.03.2013 6. Molly90..............22..............46...................07 .03.2013 7. 89MONIAAA.........23 .............3................... ciąża 8. pomaranczka92...22..............5................... 19.04.2013 9. Donusia28...........28..............5...................cią ża 10. ania_06............25..............11..................29.06 .2013 pozwoliłam się dopisac do tabelki, chociaż coś ostatnio tu cicho sie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka a co tu taka cisza od paru dni? Pewnie brzuszki pielegnujecie mamuśki a reszta staranka tak jak i ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Co tu taka cisza? Ja niestety wylądowałam w zeszłym tygodniu w szpitalu bo miałam plamienia, dzisiaj rano zrobili mi usg, było już widać jak bije serduszko :) i wypuścili do domu, mam kontrolę za 2 tygodnie dopiero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum upadaaa
kolorowa82 a skad wiesz ze bedziesz mogla miec dzieci 1 cykl staran nigdy nic nie wiadomo co bedzie wiec tak naprawde nie wiesz czy uje bedzie mogla miec a co do forum upada bo ile mozna pisac o staraniach i wysluchiwac wiele zaciazonych nie dziwie sie kamisi i magdalence ze opuscily bo czego tu mialy szukac:O a o ne staraja sie lata a takie jak wy nie majcie pojecia co one czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ale mysle ze wszystko juz w porzadku? jak sie czujecie? mnie zaczyna pobolewac jajnik wiec chyba to owulka nadchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziękuję i się wypisuję, nowym dziewczynom życzę powodzenia, a zaciążonym spokojnej ciąży i bezproblemowego rozwiązania. nic tu po mnie... pozdrawiam Nick....................lat...............cykl........... ... .....@ Kaśkuu.................20...............7.............. .....04.09 kolorowa82..............30.............1................. ....18.11 bubblegum............21................16................ ...06.09 magdalenka1976.....36...............8 lat.................29.09 justys01443..........28.................3................... 25.10 Mężatka...............22................1.............. ......23.10 1.Polariska............21...............8................ ..ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................. .ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ...ciąża 4.Ninkaa86............26...............4................ ..ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... 14.03.2013 6. Molly90..............22..............46...................07 .03.2013 7. 89MONIAAA.........23 .............3................... ciąża 8. pomaranczka92...22..............5................... 19.04.2013 9. Donusia28...........28..............5...................cią ża 10. ania_06............25..............11..................29.06 .2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja badania???
kamisia_k ????partner byl w koncu na badaniach ? pewnie nie mozesz miec pretensje do samej siebie bo nic z tym nie robisz badania same sie nie zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz na badanie
jak nie przeciez jestes specjalistka w wystawianiu sobie diagnoz jak juz tu wiele odób zauwazylo wczesnij facet nie robi badan nasienia non stop wisi u lekarza konowala zamiast isc do klinika leczenie nie plodnosci itds itd tyle czasu minelo a ta dalej stoi w miejscu widocznie facetowi nei zalezy na dziecku skoro to tej pory nie mial isc czasu zrobic badan:O tu nie ma sie smiac ani zartowac z takim podejsciem to ani za kolejne 3 lata nie zajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie odczepic sie juz od tej kamisi. wezcie sie ogarnijcie wkoncu i zajmijcie swoim zyciem a nie tylko do kogos sie potraficie przyczepis. ZAL POPROSTU ZAL :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja ogólnie dobrze się czuję, chwilami mam mdłości, ale trochę się boję i z niecierpliwością wyczekuję wizyty kontrolnej, ginekolog wprawdzie nie powiedział, że coś jest nie tak ale wypytywał o różne rzeczy m. in. czy zdarzały mi się wydłużone cykle, ogólnie dał mi do zrozumienia, że zarodek jest za mały na ten tydzień ciąży ( 4,3 mm), tak wywnioskowałam i oczywiście się go o to zapytałam ale powiedział, że skoro rośnie to żebym sobie dała na luz, no ale wiadomo, że to nie jest takie łatwe :( Kamisia powodzenia Ci życzę :) A Wy dziewczyny starajcie się dalej i wspierajcie nawzajem :) ja chwilowo ograniczam kontakt z kompem bo im więcej czytam to tym więcej się stresuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) ja dziś mam wizytę, stresuję się trochę, bo to już miesiąc minął, poza tym dowiem się jak tam wyniki badań . Szkoda, że jeszcze się nie dowiem, czy to chłopiec, czy dziewczynka ;) Byłam ostatnio na zakupach, cieplejsze ubranka trzeba było zakupić dla mnie i dla M . I parę par legginsów dla wygody z pasem ciążowym. A co u Was? Ania nie myśl dużo o tym, bo to tylko miesza w głowie nie potrzebnie, jak lekarz nic nie zalecił to znaczy, że jest dobrze. Nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko i jak było u lekarza? To się tak nie da tak po prostu nie myśleć, no i biorę luteinę 2xdziennie dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania dobrze wyszły;) troszkę za mało żelaza, przepisał mi tab. ;) nie robił mi USG, za miesiąc. Tylko serduszko słyszałam :) cudowne uczucie.. Mam teraz wizytę 4.12 i jak dzidzia ładnie się ułoży to będzie wiadomo płeć:) Ulżyło mi chociaż, bo czekając na wizytę miesiąc to już różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×