Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Smakowita

Czy welon musi mieć każda panna mloda?

Polecane posty

Mi się nie podobają welony i wiem,ze ja w welonie bede czula się nieciekawie. Ewentualnie jakis maly ale nie wiem czy takie są:) Mama mi mówi,ze welon musi byc. A czy mozna go wpiąc jakos nizej zeby go nie bylo tak widac?Do tego chce miec jakiegos zywego kwiata we wlosach, jeszcze nie wiem jakiego i nie wiem czy to nie będzie za duzo na głowie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLIPOP2456
jeśli nie podobają ci sie welony to wcale nie musisz go zakładać. zwłaszcza jesli ktoś ma krotką szyję:) niektore dziewczyny upinają welony pod koki, ale mi osobiscie sie to baardzo nie podoba. ja miałam welon tylko w kościele. p[otem wpięłam kwiata a welon zdjelam:) ZRÓB TAK ŻEBYŚ TY SDIE DOBRZE CZUŁA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welon to nie obowiazek. mozesz miec zywe kwiaty - zamow tam, gdzie beda Ci robic bukiet. Ten kwiat powinnien miec taki maly pojemniczek z woda - ukryja Ci to we wlosach. Sa tez rozne inne ozdoby do wlosow na slub. niektore dziewczyny wybieraja kapelusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz miec welonu, jeśli Ci się nie podoba to po co masz zakładac. Mi welony też się średnio podobają, zalezy do jakiej sukni. Ja wybrałam sobie suknie princeskę i przymierzalam do niej welon. Wcale nie pasował, głupio się tez w nim czułam. Wybrałam woalkę. Uwazam ze do sukni pasuje świetnie i fajnie się w niej czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadaj z nim
To jak sie ubierzesz na ślub to tylko i wyłącznie Twoja sprawa. Oczywiście że nie ma obowiązku zakładania welonu/rękawiczek/białej sukni czy czegokolwiek innego. To Twój ślub. Moja znajoma miała upięty nisko kok i w nim prawdziwą różę, wyglądała pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrdtsr123
"żywego kwiata"?! litości- czy już nikt nie potrafi odmieniać przez przypadki?! welonu mieć nie musisz i w ogóle to welon powinien zasłaniać twarz, a większość upina go w charakterze szmatki zwisającej z tyłu- ani to ozdoba ani nie ma nic wspólnego z pierwotną funkcją welonu. do laski, która uważa, że welon jest niezbędny, bo trzeba koniecznie czymś rzucać: po pierwsze: oczepiny to wiocha, po drugie: można rzucać bukietem, nawet lepiej bo kawałek materiału, to raczej nie poleci daleko, chyba że go dociążysz kamieniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralallla
mnie sie od malego welon kojarzyl z gaza, wiec ani mysle go zakladac. woalka albo kwiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
czesc madzia :classic_cool: Ja tez miałam woalke i rzucałam bukietem (miniaturką mojego ślubnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie miałam welonu,
nie podobają mi się.Ja lubię biżuterię i miałam we włosach ozdobną opaskę.Ale jak kto woli, nie ma żadnego obowiązku zakładania welonu , zrób jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Ja też miałam woalkę, pasowała do stylu mojej sukni. Podczas oczepin także rzucałam woalką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
"ja nie miałam welonu" możesz mi podac linka gdzie kupiłaś taką opaske,szukam cały czas i znaleźc nie moge i wesele za m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opaskę kupiłam
na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opaskę kupiłam
na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że nie musi :) nawet większość nie ma :) wiem bo widzę wejście do kościoła z okna, a z drugiego okna parking pod USC :D wiec jestem na bieżąco jak nikt :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×