Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość hfgh

jakie płytki do łazienki

Polecane posty

Gość Kattia

 cermagu mają bardzo ładny i spory wybór. także jestem bardzo zadowolona z wyboru. Fajnie wyposażony salon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magness

Zajrzyj do salonów bokaro,  na prawdę warto i mają sklepy w kilkunastu większych miastach. Maja bogatą ofertę, świetne produkty. https://bokaro.pl/oferta/plytki-i-gresy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ribus

no wlasnie na bank ładne płytki można znaleźć w Cermagu - i uważam że maja spory wybór, ładnych płytek. Jestem zadowolona z zakupu u nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izorka

Poszukaj inspiracji w dobrych salonach, np. w bokaro.  pełno tego jest. My mamy czarno białą łazienkę - fajnie wygląda. Właśnie montujemy wannę wolnostojącą, fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Do łazienki dla dzieci kupiliśmy w sklepie www.domeko.com.pl bardzo atrakcyjne kolorowe płytki. Od momentu ułożenia nowych płytek dzieciaki wieczorem chętnie biegną do kąpieli. Łazienka wygląda bajkowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a myśleliście o betonie architektonicznym świetnie wygląda trzeba tylko pamiętać o jego zabezpieczeniu najlepiej preparatem Dynasil 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia Żbik

A jak się zapatrujecie na drewno w łazience, które wraca do łask w różnych stylach? https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiba

ja drewna bym się bała ale za to płytki imitujące drewno jak najbardziej. i takie też znalazłam w Cermagu - super wybór i bardzo ładne są te płytki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość technolodżka

Ja polecam duże płyty - bardzo modne teraz. Zamiast zwykłych płytek wybrałabym płyty z konglomeratu. Sprawdź sobie markę technistone - bardzo duży wybór kolorów - no i nawet 10 lat gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewowicz

A może coś z importowanych płytek? też są bardzo fajne i wpadające w oko kolekcje, można zajrzeć tam, gdzie ja kupowałem płytki do warszawskiego salonu Cristopol. Duży wybór, płytki równe, dobrej jakości, sprawnie funkcjonujące np. na ogrzewaniu podłogowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może nie płytki tylko beton architektoniczny można go użyć w łazience jeżeli zabezpieczysz go preparatem Dynasil wtedy wilgoć mu nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie dość już mam tego wszędobylskiego drewna oraz betonu. Ostatnio szukalam dla siebie nowych plytek do mieszkania i miałam problem ze znalezieniem ciekawych wzorów. Niby sklepów z plytkami w mojej miejscowości jest wiele, jednak problem jest ze znalezieniem ciekawych wzorów płytek.  Poza tym ważne sa parametry plytek.... Przy zakupie płytek powinniśmy zwrócić uwagę na kilka ważnych parametrów, takich jak nasiąkliwość oraz antypoślizgowość. 

Jedne z bardziej oryginalnych są płytki Chevron:

https://home100.pl/plytki-chevron

Czyli układane w jodełkę. W sklepie mają całkiem dobre ceny na niewielkie plyteczki. 

 

Edytowano przez grajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyjcie do salonu Bokaro https://bokaro.pl/oferta/plytki-i-gresy/  aranżacje mają super, dużo produktów różnych producentów, tam znalazłam płytki, które najbardziej mi sie podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do łazienki kupiliśmy w salonie bokaro płytki, które znakomicie imitują drewno i bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na nie, kolekcja I love wood cersanitu. Pięknie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękne kolekcje płytek znalazłam w salonach Bokaro, szczególnie przypadła mi do gustu  Tubądzin Royal płytki w kolorze beżu z imitacją drewna daje niesamowity efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei mam płytki z Cermagu i szczerze mówiąc są doskonałe...całe szczescie nie musiałam długo szukać. W tym salonie idealnie mi wpadły w oko te płytki!

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dolazienki zdecydowanie płytki ceramiczne dobrej jakości. ja takie znalazłam w Cermagu i szczerze mówiac idealnie się prezentują! bardzo eleganckie i fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×