Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30-sto..paro..latka

DO DZIEWCZYN PO 30-STCE-PYTANIE....

Polecane posty

Gość 30-sto..paro..latka

dziewczyny, napiszcie mi czy chodzicie w krótkich spódnicach, sukienkach? Nie chodzi mi o takie,które z powodzeniem mogłyby zastepować pasek, ale np.do połowy uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-sto..paro..latka
Zdesperowana----->no własnie nogi to tez mój atut:) i ja w ogóle czuje sie ciągle na 17-lat:D ale czasem jak widzę fajna kieckę,ale właśnie taką mniej więcej do połowy uda, to zastanawiam się czy wypada...cholera:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja 55-letnia tesciowa (bardzo elegancka kobieta) nosi kiecki takie do polowy uda wlasnie. i wyglada przy tym naprawde szykownie. ja jako ze mlodsza jestem od niej o cale pokolenie to jeszcze szaleje z sukienkami za posladki. trzeba tylko wiedziec jak sie ubrac. a dlugosc nie ma tutaj znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-sto..paro..latka
Nie no kochana, do grobu to jeszcze nie:D i żeby nie było-ja noszę krótkie sukienki/spódnice, czasem nawet baaaaaaaaaaaardzo krótkie:D tylko,że nieraz wpdanie mi mysl do głowy, czy oby nie przesadzam, daletgo tez pytam o zdanie na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-sto..paro..latka
w sumie racja:) ale zawsze dobrze wiedzieć,że nie jestem jedyna:) dzięki Zdesperowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-sto..paro..latka
No napewno jest nas dwie:D no i dobra,życie jest za krótkie żeby sie przejmować pierdołami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 31 latek i równiez
nosze krótkie spódniczki, mam nawet taka ulubiona mini ze skóry któa nosiłam nawet do pracy. jak ktos ma zgrabne nogi to czemu to ukrywać? ja akurat kupujac ciuch mysle o tym czy mi sie podoba i jak bede w nim wygladac a nie czy mi wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghghjkjkl
kwestia figury a nie wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie pytaj jej
Nie pytaj Zdesperowanej, bo ona tutaj nieraz wklejała takie swoje zdjęcia z koleżankami, że strach było patrzeć - wszystkie porozbierane do tego stopnia, że nawet prostytutki chodzą bardziej zakryte, a do tego wiele z tych dziewczyn wyglądąło jeszcze nieestetycznie: tak roznegliżowane przy bardzo dużej otyłości. Zdesperowana nie jest więc osobą, o której da się powiedzieć, że ma klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 172cm wzrostu
Mam 38 lat i zawsze noszę krótkie sukienki(nie przesadnie ale do pół uda :)). Mam zgrabne nogi więc czemu nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katechetka różowa
ja też noszę mini, krótkie spodenki, legginsy i adidasy za kostkę :) mam 30 lat, jestem zgrabna więc czemu nie. Z resztą za granicami Polski można eksperymentować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
a ja nie, mimo ze jestem bardzo szczupla a nogi zawsze byly moim najwiekszym atutem to jednak bardzo krotkiej mini juz nie nosze (jedynie np na urlopie) preferuje klasyke elegancji, spodniczke nieco nad kolano, absolutnie nic wyzywajacego ale moze ze wzgledu na prace czy tez zawod gdzie obowiazuje dress code (nawiasem mowiac wspolgra to z moim gustem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iceberg
i bardzo dobrze, że mikro mini nie nosisz, bo to idiotyczny strój i właściwie...wyłącznie 'branżowy' W żadnym wieku nie wygląda sie w tym korzystnie. Ja nie wiem co się stało z kobiecością ostatnimi laty....tak mało dziewczyn/młodych kobiet w zwiewnych sukienkach w długości przed ew. do kolana. To jest seksowne, a nie paski na biodra, których nie powstydziłaby się prostytutka ! Gdzie klasa, wdzięk, powab, kobiecość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×