Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasienka_kasienka

Eleganckie sukienki- gdzie kupujecie?

Polecane posty

Gość kasienka_kasienka

Jak w temacie, gdzie kupujecie kiecki na wesela i inne okazje które wymagają małej czarnej lub innej pięknej kreacji? Oczywiście w rozsądnej cenie ;)

Gość madagaskar_
no ja niestety pewnie Twoim zdaniem w nierozsadnej cenie :P zalezy co dla kogo jest cena rozsadna ;) ale najczesciej Mango albo s.Oliver

Gość madagaskar_
no ja niestety pewnie Twoim zdaniem w nierozsadnej cenie :P zalezy co dla kogo jest cena rozsadna ;) ale najczesciej Mango albo s.Oliver

pytanie nie gdzie, tylko jakie ;) Nie metka czyni elegancką kobietą. Ja lubię oryginalne i tanie. Ja potrafię wygrzebać coś z podziemi. Uważam, że mam bardzo dobry gust. Zawsze jak każdy mnie pyta gdzie to kupiłam to słyszę: niemożliwe. Ja swoje kreacje zakupuję w lumpeksach i na allegro. Ostatnią kreacją zakupiłam na chińskim targu za 40zł. Jest piękna, elegancka i tania :] Nikt mi nie wierzył, że to chińska tanizna :D

Gość k9
Ja osobiście kupuję w monnari. Nie są tanie, ale po kilku bądź nawet kilkunastu noszeniach materiał nie jest powyciągany i sukienka wygląda jak nowa.

http://allegro.pl/czerwona-sukienka-stradivarius-plisy-wesele-i2591701876.html http://allegro.pl/czerwona-sukienka-kamienie-jak-lipsy-wesele-nowa-i2588158226.html 10 styczeń waga 78,8kg, 157cm ..... jakoś leciało pomału 02.03.2012r- 66,2kg 21.03.2012r- 63,6kg 21.04.2012r- 58,1kg 27.04.2012r- 57,2kg 27.06.2012r- 52,6kg 15.07.2012r- 51,8kg - III FAZA!!!

Gość gość
Bogatą ofertę eleganckich sukienek posiada sklep Danvera dostępni są też na allegro :) Rewelacyjne jest to że sukienki szyją pod indywidualne wymiary wystarczy tylko dobrze zmierzyć się...ceny mają bardzo niskie ale jakość sukienek jest świetna :)szybki czas realizacji zamówienia. Gorąco Polecam

Gość gość
Ja od dłuższego już czasu robię zakupy w sklepie internetowym danvera i zdecydowanie mogę go polecić. Odzież bardzo stylowa i do tego świetnej jakości

Gość gość
Ta kreacja jest uniwersalna tyłem wchodzimy na przyjęcie a przodem chodzimy na co dzień normalnie dwa w jednym hahahah

Gość gość
Mój ulubiony sklep internetowy to danvera :) Uwielbiam sukienki a tam mam ich pod dostatkiem ;) W tym sklepie kupuję znacznie taniej sukienki, no i nigdy nie ma problemu z rozmiarem :)

To zależy no. Bo jak chodzę na takie eleganckie przyjęcia (mąż jest związany z branżą filmową), to muszę kupić coś naprawdę porządnego. Tyle, że nienawidzę przepłacać, bo i tak okazuje się, że ta kiecka jest na raz. Dlatego wolę kupować w klubach zakupowych. Tam mam dobre marki za niewielkie pieniądze. Mogę z czystym sumieniem polecić złote wyprzedaże. To chyba obecnie najmodniejszy i najlepszy klub w naszym kraju. I sprawdzony przeze mnie. :-)

Gość gość
Jak przed każdym weselem, a zdarza mi się to wyjątkowo rzadko, ze względu na małą rodzinę wybieram się do Silesii na łowy... i muszę przyznać, że przeważnie kupuję je w Solarze, to wyjątkowo dobry sklep z sukienkami na taką okazję ;)

Gość Frania12
Pani Joanno, interesuje mnie okres oczekiwania na przesyłkę w Państwa sklepie i ewentualną możliwość wymiany/ zwrotu towaru. Z góry dziękuję za odpowiedź!

Gość gość
Włoska firma Rinascimento ma sukienki dobrze skrojone i z dobrych materiałów. Można coś wykopać na Allegro za rozsądną cenę. Polecam :)

Gość Lotta MN
A zaglądałaś na Złote Wyprzedaże, tu są niesamowite okazje, no i można wyczaić markową sukienkę, w której zawsze będzie się dobrze czuło i czadowo wyglądało...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować