Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasienka_kasienka

Eleganckie sukienki- gdzie kupujecie?

Polecane posty

Gość maryśkaryśka
Kupuję z kolekcji http://sugarfree.pl/ bo przekonałam się, że dostanę kieckę taką jaką widzę na zdjęciu i zgodne z opisem. Często też napotykam na wyprzedaże sięgające nawet 40%.

Gość gość
Mam kilka sprawdzonych firm, których ubrania bardzo lubię. Jedną z nich jest lattore - producent eleganckiej odzieży. Pracuje w dużej korporacji gdzie obowiązuje dress code więc nie mogę sobie na zbyt wiele pozwolić. A ubrania lattore bardzo lubię ze względu na modne fasony w eleganckim wydaniu ;)

Gość gość
Eleganckie sukienki, i nie tylko, można kupić w sklepie www.LeeLou.pl Mają tam bardzo duży wybór różnych fasonów, na wszelkie okazje. Więc oprócz tych eleganckich, można znaleźć też sukienki o sportowym kroju, na zimę - bardzo ciepłe, na imprezę, sylwestra na przykład.

Gość zenobia23
Eleganckie, stylowe ciuchy kupuje w Quiosque. Sprzdają tam ponadczasowe modele. Materiały ładnie leżą i dobrze sie piorą

Gość gość
Ja kupuję na allinside. Mają naprawdę dobrze wykonane ubrania, świetnie się noszą, dobrze w nich wyglądam, a nie przepłacam. :)

Gość gość
hm.. moim ulubionym sklepem gdzie kupuję kreacje na wesele jest sklep allinside.pl. Teraz na siostry wesele, na którym jestem świadkiem zamówiłam miętową przecudną kreację

Gość Labamba20
No myślę, że w czasach milionów niezłych sklepow internetowych, to znalezienie sukienki na studniówkę nie jest znów takie trudne. Fakt, jeśli ktoś zacznie przeglądać wszystkie sklepy, to trochę czasu straci - pewnie nawet do 30-stki hehehe, ale można też zerkać na porównywarki, czy platformy modowe w których wszystkie dobre sklepy z kieckami są w jednym miejscu zebrane, jak choćby http://www.yosh.pl itp. Wtedy poszukiwania idą szybciej:)

Gość gość
Eleganckie sukienki ale i ogólnie eleganckie ubrania dla nowoczesnej kobiety, nawet w rozmiarze XXL do tego szyte z dobrych gatunkowo polskich materiałów znalazłam w Bialcon. Polska marka i to taka wyjątkowa http://bialcon.pl/

Najczęściej korzystam z wyprzedaży w sieciówkach albo szyję na specjalne okazje. Często wtedy podpatruję projekty znanych marek, dopasowuję je do siebie i wychodzą wyjątkowe kreacje.

Gość gość
Ja zawsze nosiłam takie większe rozmiary od 40 do 44 i kiedyś miałam duży problem, żeby znaleźć w takich rozmiarach piękną, elegancką sukienkę, idealnie dopasowaną do mojej figury. Ostatnio jednak zetknęłam się ze sklepem www.sklepgaba.pl i teraz zawsze tam kupuję. Mają naprawdę śliczne, solidnie, precyzyjnie wykonane sukienki o ciekawych, niepowtarzalnych krojach i wzorach. Ale mają tam nie tylko fajne sukienki, też inne elementy garderoby – bluzki, żakiety, spodnie, spódnice itd. Jeżeli któraś z Was nosi większy rozmiar, to nie martwcie się. Tutaj naprawdę znajdziecie ubrania w których będziecie wyglądały atrakcyjnie.

Gość gość
Szukasz eleganckiej sukienki ? Nie wiesz gdzie znaleźć sukienkę dla twoich wymagań ? Według mnie powinnaś poszukać na http://rubinfashion.pl/ świetne nowoczesne sukienki dla każdej kobiety !

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować