Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zniesmaczona Dziewczyna

Mój szef nie spuszcza wody w ubikacji. Jak mu delikatnie zwrócić na to uwagę?

Polecane posty

Gość Zniesmaczona Dziewczyna

Mój szef prowadzi drobną działalność handlowo-usługową, ja jestem jego sekretarką. W biurze jestem tylko ja i on. Mamy wspólną łazienkę. Dziś wchodzę do ubikacji, a tam niespuszczona kupa w klozecie. Nie pierwszy raz się to zdarza! Ja na pewno tego tam nie zrobiłam, a wiem, że nikt inny oprócz mnie i szefa do biura nie ma dostępu. Jak mam wychować swojego szefa, aby trzymał po sobie czystość? Bardzo zależy mi na tej pracy i nie chciałabym jej stracić, zwłaszcza, że w moim rejonie bezrobocie jest duże. Proszę o rady. Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rer5ttyty
to nie musi byc prowo, ja mialam keidys kolezankę i bardzo czesto jak do niej przychodzilam to w wc byla niespuszczona ogromna kupa, prawdopodobnie jej ojca albo brata, o dziwo papieru toaletowego nie bylo, sama kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprowokuj go zeby po tym
"incydencie" poszedl jeszcze raz pod pretekstem "chyba sie toaleta zapchala" bo cos wyplywa i czy moze sie tym zajac bo na takich skomplikowanych sprawach sie nie znasz jesli masz do czynienia z burakiem niestety bedziesz musiala akceptowac jego kupe w klozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olidfvvoidjflojxfd
Sprobuj go przypilnowac - wejdz do toalety tuz za nim i powiedz niewinne "przepraszam bardzo, ale chyba pan czegos zapomnial"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężka sprawa. nawet smierdzaca bym powiedziała :D łatwiejsza sytuacja byłaby gdyby pracowało i korzystało z kibelka wiecej osob, zawsze mozna dla zartow rzucic ze ktos z was nie spuszcza wody i obrocicto w zart ale w takim wypadku.... przetrzymaj moze kiedys swoje potrzeby cały dzień, jak szef pojdzie sie wysrac i pozniej wejdzie i drugi raz zobaczy swoja kupe, to moze sie wtedy nauczy :P bo ja generalnie bałabym sie zwrocic uwagę. (zn wstydziłabym sie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......ppp...
obrzydliwe :o zawies jakas kartke z obrazkiem z netu mozed wydrukuj zebys spuszczac wode fuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak on zwroci uwage ze Ona nie spuscila wody, to wtedy autorka tematu powie " ja dzis z toalety nie korzystałam " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa w klozecie to je to
prawdziwy mężczyzna nie spuszcza za sobą wody gdyż od tego są kobiety, tak role natura rozpisała i my tu nic nie zmienimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcesz stracić pracy?? To masz jedno wyjście : spłukuj za szefa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powodzenia jeśli mieszkałbyś sam.... ciekawe ile gówien w kiblu by ci sie nazbierało :D 🖐️ (bo przeciez wode moze spuszczac tylko kobieta :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są takie specjalne tablice, jak należy zachowywać się w toalecie, jak myć ręce, więc powinny być też ze spuszczamy wode i powies to nad kiblem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgjfgnkfjgnkjfgn
a może on chce z tobą mieć dziecko i w taki delikatny sposób daje ci do zrozumienia? przemyśl to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fac3t
to jest test, facet sprawdza czy masz charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregadieran
zrób donos do inspekcji sanitarnej, jak mu przylepią karę to się nauczy cham jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta nr. 1
dlaczego wszyscy dorobkiewicze okazują się chamami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można wbić maszt
z eleganckim napisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujesz z moim byłym szefem
...jemu tez sie zdarzało nie spłukiwać wody nie wiem jak mozna walnąć kupę i zapomnieć spłukać.... może on to robi specjalnie by Cię zniesmaczyć ? różne są zboczenia nie wiem, może faceci tak mają że jak walą kupę to nawet nie spojrzą do wc i potem zapominają albo po spłukaniu nawet nie sprawdzają czy sedes jest czysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujesz z moim byłym szefem
mój facet często opowiada jaką oborę w toalecie w pracy zostawiają jego współpracownicy, w firmie pracują sami faceci sam nie może się nadziwić czemu ludzie są tak obrzydliwi czasem zastanawiam się czy oni tak samo traktują toaletę we własnym domu :-( ja wstydziłabym się zostawić za sobą syf i mieć świadomość że np po mnie ktoś skorzysta z tej toalety dla mnie to totalne buractwo i brak wychowania, brak szacunku dla siebie i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja szefowa stara i córka
jej tez,,,to robią,łacznie z kupą,,, nie spuszczają po sobie,a to tzw wyzsze sfery ja mysle...ze chodzi o oszczedzanie,kazdy litr wody je kosztuje,,, widze co jedzą ,,,,tez oszczedzaja.. ciekawe jest to bardzo:p a u mojej kolezanki w pracy w sklepie,,,szef zakazal spuszczania po siku w ogole wody bo po co' a on za to płaci,,,i cytuje'i to słono"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wammmm
Nic nie możesz zrobić, jest burakiem i trudno. Sorry, ale... jego firma, jego kibel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zasugeruj jakieś środki czystości, żel antybakteryjny do biura, przy jedzeniu, cokolwiek. Albo bezdotykowy aplikator z dozownikiem w łazience, tak że niby dla dobra i wygody wszystkich pracowników, bo przecież zarazki tak łatwo się przenoszą nawet w tych przyciskanych dozowników. Wszystko jednak trzeba sugerować z wyczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frhbgihwlnbbvpi
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 655llo
na allego sa naklejki na klape wc typu; narysowana swinia i pisze nie baddz świnia -spuś wode itp. kosztują okolo 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała Aldona
rozumiem cię, mój szef niestety też nie spuszcza wody w kiblu :/ i sika na deskę, muszę za niego spuszczać wodę, myć klozet z kupy i wycierać deskę z moczu i kupy czasami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
deskę z kupy? :D czyli staje nogami na desce i przykuca jak sra ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Fleja
mój mąż niestety jest flejem i też często kupa niespuszczona pływa albo brzegi muszli całe brązowe, obryzgane rzadką kupą, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skądś to znam. mój facet sika na deskę i nie używa szczotki klozetowej, więc cała muszla ubabrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci to oblechy,gdy pracowałam w firmie był taki jeden nigdy się nie zamykał i po pukaniu w drzwi,nie odpowiadał"zajęte".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona dziewczyna
i co, widziałaś go, jak defekował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,jak szczał,jednak byłam wściekła.To nie był jeden raz,celowe zachowanie psychola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×