Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziamadziamadzia

ślub i miesiączka

Polecane posty

dziewczyny... a ja dziś dostałam okres.. na dzień przed ślubem... masakra... ja wiem, że są gorsze rzeczy na świecie, ale kurczę no... znacie jakieś sposoby na "zmniejszenie" okresu? żeby nie leciało jak z kranu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;) anuska
O kurcze, nie dość że stresujący dzionek to jeszcze trzeba się martwić żeby sukni nie poplamić jakby przeciekło :( Mnie bóle miesiączkowe i krwawienie łagodzi picie meliski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
Jest taki preperat przeciwkrwotoczny na "C" nie pamiętam dokładnie, bez recepty w aptece. Brałam to kiedyś na obfite miesiączki ale wielkiej różnicy nie zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;) anuska
Jest, mojej mamie przepisywała lekarka jak okres trwał dłużej niż półtora tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwuwuowa
madzia to ty nie wiesz kiedy okresu dostaniesz? Trzeba było wcześniej cos zadziałać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjghjghk
A dlaczego nie przesunęłaś sobie okresu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mialam :(
ja tez dostalam przed slubem chyba ze stresu, bo nie powinien pojawic sie temtego dnia. Na szczescie nie mam bolesnych miesiaczek i mnie nie skrecalo z bolu, jedynym problemem bylo to, ze balam sie, ze suknie pobrudze. Przecieku nie tak bardzo sie balam co samym zmian w toalecie podpaski, musialam sie cala rozbierac z sukni i dopiero zmieniac. Bylo to troche uciazliwe, ale balam sie, ze gdzies cos sie zawinie i wyladuje na sukni. No i kolejny problem na poniedzialek wykupione wczay tygodniowe. Ani zadnej nocy poslubnej, ani kapieli w morzu/basenie. Takze nie bylo tak jak sobie wymarzylismy. Okres pojawil sie 2 tygodnie przed czasem. Zreszta czasem tak mi sie zdarzala, a tu pewnie i stre zadzialal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polalala25
ja też miałam okres w dniu ślubu i wesele. powiem tak jakoś przeżyłam spodziewałam sie ze tak bedzie. pół roku wczesniej skonmczylam brac po kilku latach tabletki antykoncepcyjne i w zadnym wypadku nie chcialam do nich wracac wiec przesuniecie nie wchodzilo niestety w gre. Powiem tak dla mnie to nie byla tragedia mimo iz mam obfite i dosyc bolesne miesiaczki. uzylam tamponu i do tego podpaska by w razie co nic nie przeciekło. akrobacje w toalecie były ale dałam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tampon i po sprawie, będziesz
zmieniała dużo rzadziej niż podpaskę, mnie nigdy nie przecikło nawet z samym tamponem, bez dodatkowej podpaski. Tylko nie wybieraj mini ;> A do toalety weź zaufaną osobę, mamę, siostrę, czy świadkową, pomoże Ci, w końcu też jest kobietą, miewa okres i nic to dla niej szokującego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tampon i po sprawie, będziesz
PS. wszystkiego najlepszego na nowej drodze:) Pogoda dopisze więc mimo miesiączki będzie to najpiękniejszy dzień dla Ciebie, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berbec
cyklonamina ale to jest na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia moja siostra na zatrzymanie krwawienia brała Orgametril. Ale ona miała ekstremalną sytuację, bo po skończeniu okresu za dwa dni dostała znów. Na drugi dzień jej się zatrzymało. Ten lek jest na receptę. Ale nie wiem, czy się sprawdza i czy jest odpowiedni przy "planowanej" miesiączce :( Ja osobiście przy takiej sytuacji też poleciłabym Ci tampony, wygodniej chociaż. Znajoma dostała też dzień przed i mówiła mi, ze w sumie to nawet nie zwracała na to uwagi na ślubie/weselu, bo nie miała na to czasu :) Wszystkiego naj na nowej drodze życia :* no i mimo wszystko baaardzo udanej uroczystości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny... oczywiście, że wiem, kiedy mam mieć okres... miał być 2 tyg. temu! ale z tego wszystkiego się wszystko rozregulowało.. no nic... zaraz idę do ginekologa może coś poradzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany niefajnie... :( Ja jak będę wychodziła za mąż to też na pewno mi się trafi! Jestem pewna na 100% zawsze mam pecha z tym okresem... Idź do lekarza, na pewno Ci coś pomoże. Ale myślę, że jutrzejsza sytuacja nie pozwoli Twojemu organizmowi na to, żeby Cię coś bolało, zupełnie o tym zapomnisz :) Wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiumiuhjhkjk
tampon super+ i podpaska nie wiem jak obfite miewasz miesiączki, jeli nie bardzo, to zestaw starczy na długo a jakby przeciekł tampon, to masz jeszcze zab. awaryjne, w ten sposób robię jak mi się przydarzy a mam wyjcie z ograniczonym dostępem do toalety w toalecie przy sukni potrzebna pomoc właśnie dlatego ja będę miała krótką suknię:) bo do toalety chcę chodzic sama ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castara1111
dobre tampony i po bolu. bralam slub zima na malej wyspie w tropikach i w dniu slubu dostalam okresu, ani nastroju ai uroczystosci a pozniej zabawy zupelnie mi to nie zepsulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już po ptakach :) Na silne krwawienia największy tampon + na wszelki wypadek podpaska oraz tabletki przeciwbólowe. Pod wpływem stresu itd okres czasami płata figle i może się przesunąć.Szkoda ze nie brałaś tego pod uwagę bo wtedy można by było pokombinować z pigułkami anty. Ja miałam planowo dostać okres dzień,dwa przed ślubem.Nie zrobiłam przerwy i nie dostałam.Ale to nie zawsze działa :D Kiedyś miałam wesele i nie zrobiłam przerwy a i tak dostałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie martw. Będzie ok. Pamiętaj tylko, by w miarę często zmieniać tampon/podpaskę - dzięki temu twoje myśli nie będą krążyły wokół ewentualnego przecieku. Baw się jutro dobrze :) życzę szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe :)
też miałam :( Nie mogłaś sie kąpać w morzu? Nie mogłaś mieć nocy poślubnej? Z tamponem spokojnie można się kąpać Nie wydaje mi się żeby mój przyszły mąż odpuścił mi noc poślubną z powodu okresu :P w końcu to nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykła witamina C
w duzych ilosciach tez zmniejsza krwawienie. Ja zawsze biorę jak mam obfity okres i jakieś plany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry koń to i po błocie pójdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No powiem szczerze, że trzeba było się wczesniej do dobrego lekrza wybrać. Ja mam takiego fajnego w Limanowej, nazywa się Beata Chołys Duszyńska i ona fajnie wszystko tłumaczy mi jako pacjentce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×