Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość typ

co oznacza takie stwierdzenie kobiety

Polecane posty

Gość typ

Musisz sie dużo nauczyć i postarać zebym wiedziała że jesteś wart mojego zainteresowania. stwierdzenie takie padło w luźnej rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmadrzejszy na swiecie
ktorego slowa nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dosc doslowne stwierdzenie - jakikolwiek byl temat chodzilo jej o to, ze jeszcze sie nie popisales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz sie dużo nauczyć i postarać zebym wiedziała że jesteś wart mojego zainteresowania " = Nie wiem czy będziesz moim chłopakiem bo mam na oku jeszcze jednego,jak mi z tamtym nie wypali to może zacznę sie spotykać z tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......ppp...
podobasz sie jej ale spieprzyles juz kilka spraw i sie waha czy warto z toba cokolwiek zaczynac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś tłukiem, nie imponujesz mi niczym. znajdz sobie jakas dziedzine w ktorej bedziesz dobry i zaimponuj mi tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typ
Czyli jest to raczej zachęta czy żeby dać sobie na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba_Kobra
olej ja :D ruchaj laski ile ci fabryka daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ typ 11:51 - "co oznacza takie stwierdzenie kobiety" " Musisz sie dużo nauczyć i postarać zebym wiedziała że jesteś wart mojego zainteresowania." (imho) -> aby niepotrzebnie nie "nad-interpretowywać" i nie snuć różnych hipotetycznych teorii/domysłów na temat tego "co Ona przez To chciała powiedzieć", ważne jest, aby wcześniej ustalić: - na jaki temat była rozmowa? - w jakiej atmosferze przebiegała? byliście w dobrych nastrojach?/sympatycznych? względem siebie? czy też przeciwnie? - czy to stwierdzenie padło bezpośrednio w odpowiedzi na Twoje (jakieś) pytanie? czy też nie i np: - to stwierdzenie "tak sobie" popłynęło (że tak powiem) jako kolejne zdanie w całej Jej wypowiedzi - jaka była pogoda/inne czynniki zewnętrze? :) np: padało?/etc :) - ? (nie śmiej się, albo śmiej się z tego "ostatniego myślnika" -> to już jak chcesz :) Czasami dla niektórych kobiet -> to może być "niezmiernie wazne" (taką mam obserwację). Chodzi o pewien typy kobiet np: o Te z "kokardkami na butach") Wracam, do rzeczy. -> To wprowadzenie/opis sytuacji bardzo by się przydało aby "coś" Ci odpowiedzieć. /Na marginesie -> samo, w ten sposób "przytoczone" zdanie z Jej wypowiedzi bez ww info jest -> twarde/surowe/pretensjonalne nawet nieco (imo). Cięzko powiedzieć coś więcej powiedzieć o jego zabarwieniu w kierunku: zachęta/spadaj. Ale jeśli bym musiała coś "tu i teraz" rzec, to postawiłabym na --> zachętę + bardzo głęboko ukryte "pokaż mi, że jestem dla Ciebie ważna") (Ale to bardzo "karciane" podejście :) Wróżyć, to każdy umie :) / pozdrawiam. _____________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizmo160
olej. po co sie starać-jesli tylko będziesz miał kasę 90% lasek jest Twoja mimo iż beda pieprzyc inne rzeczy-w momencie jak trzeba przejść na swoje a jak wiadomo większosc kobiet to nieudaczniki zyciowe co klepią za parę gr - facet z duzym kontem ma to CO i KOGO chce. smutne ale takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typ
Moim zdaniem pogoda nie ma tu znaczenia-ale dziekuje szczypiorek i kefirek. Rozmowa była luźna-dużo żartów. Nie zadałem pytania wprost, a wypowiedz owej dziewczyny była wyrwana z kontekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowawa
Na twoim miejscu bym uważała.różnie to bywa bo ludzie są różni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ typ 17:30 piszesz: " Moim zdaniem pogoda nie ma tu znaczenia " - rozumiem. w sumie... to chyba dobrze? :) prawda? (ale to moje zdanie) " ale dziekuje szczypiorek i kefirek." - nie ma za co. luzik. "Rozmowa była luźna-dużo żartów." - rozumiem. To może żartowała ? ważne (imho) pytania: - dopytałeś Ją o to, "co" miała na myśli? (to konieczne) - dlaczego użyła "musisz"? (To ważne. Bo informacj w Jej odpowiedzi powinny być wskazówką "co" jest dla Niej chyba -> ważne) Dlaczego Ty -> "musisz" ? dopytałeś.... dopytałeś? ) "Nie zadałem pytania wprost" - rozumiem. ok. "a wypowiedz owej dziewczyny była wyrwana z kontekstu. " - ej! no to nie najlepiej, że tak ją tutaj swobodnie cytujesz i poddajesz pod "analizę" :) Taką gołą/wyrwaną "z kontekstu".... (ale to: imho) ______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×