Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troszke smutny

Czy wysportowany, zadbany 24 latek z własną, dobrze prosperującą firmą

Polecane posty

Gość troszke smutny

niezależny (wynajmuje komfortowe mieszkanie, samochód za 30k), wykształcony, wciąż wciąż uczący się, chcący się ciągle rozwijać, ambitny, zaradny, twardy (czyt. męski), czuły, opiekuńczy, inteligentny to dobry materiał na męża/ partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelixaaaa
jasne ze tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bo nikt nie lubi
zarozumialych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkahrhr
Poprosze kontakt z takim mężczyzną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke smutny
Ale ten 24-latek ma też wady, jak każdy. I wcale nie jest zarozumiały, po prostu napisał o swoich mocnych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke smutny
marcin.skopowski@onet.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke smutny
spadaj podszywie z e-mailem proszę tam nie pisać czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelixaaaa
a ze tak zapytam i co pewnie taki facet nie ma kobitki? jakos to nie mozliwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd jesteś
smutny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke smutny
Wiesz ile osób w jego wieku stać żeby kupić samochód za 30 tysięcy? Bardzo niewielu, zwłaszcza jeśli biorąc pod uwagę fakt, że sam to zarobił. No jest bardzo pracowity, tak na pograniczu pracoholizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke smutny
Wszystkie wątpliwości rozwieję w korespondencji prywatnej- proszę pisać na email podany wyżej i nie podszywać się pode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke smutny
Właśnie tacy mają największy problem ze znalezieniem kobiety. Bardzo często ich sukces jest okupiony olbrzymim wysiłkiem, który uniemożliwiał kontakty z ludźmi, do tego część motywacji do ciężkiej pracy, pochodziła z lekko zaniżonego poczucia własnej wartości (które oczywiście już się naprawiło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci, że poznałam kiedyś faceta, niby był super, ale przeraził mnie jego pracoholizm, kobieta chce być anjważniejsza w życiu faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke smutny
Ten e-mail to podszyw oczywiście. Kto w nazwie e-mailu na forum publicznym podałby swoje imię i nazwisko? Nie dajcie się zwieść jakiemuś prowokatorowi który chce was prawdopodobnie naciągnąć na coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke smutny
Bez ciężkiej pracy nie można osiągnąć sukcesu. A kobieta z pewnością byłaby centralną postacią w jego życiu. Właściwie to otrzymałem odpowiedź na swoje pytanie. To byłoby na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke smutny
Jak można być za młodym? Przynajmniej na stare lata ruchałbym Cię swoją fujarą a nie vibrą z Mango. Niepoważni jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelixaaaa
to teraz jesli wszystko juz prawie masz szukasz kobiety ... zycze powodzenia abys trafil na normalna dziewczyne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke smutny
Kto pisał o normalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No normalnie, 24 to jest gowniarz dla mnie:) Poza tym nie wierze w to wszystko co napisales:) jesliby to byla prawda, to nie szukalbys szczescia na babskich forach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auffffu
wynajmowanie mieszkania to niezależność? samochód za 30 k - za tyle raczej nic porządnego i nowego nie kupisz, poza tym idę o zakład, że jeszcze spłacasz raty :D wykształcony - dzisiaj każdy ma magistra, nie podniecaj się. dobrze prosperująca firma - naprawdę super, że tatko pozwolił ci u siebie pracować. żałosna pseudo-auto-reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelixaaaa
wiekszosc dziewczyn patrzy na grubosc portferla ... temu mowie o normalniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke smutny
Dobra, spadam stąd zawistne szmaciska. Z krzyża Wam błogosławię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jest zlego w patrzeniu na grubosc portfela i dlaczego dziewczyna ktora tego nie robi jest "normalna"? Na czym polega ta jej normalnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke smutny
Rozmawialiście z podszywem. Żaden "tatko" nie pozwolił mi pracować, bo od 18 roku życia musiałem już wejść w dorosłe życie. I tak uważam, że mieszkanie a apartamencie w moim wieku, to niezależność. I my nie mówimy o byle magistrze a o dwóch mgr. i przygotowaniu na podjęcia studiów doktoranckich. Oba mgr. z dziedzin technicznych. Nie ma tu żadnej reklamy czy poszukiwań a pytanie, które pojawiło się w pierwszym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke smutny
Samochód kupiłem za gotówkę a na dzień dzisiejszy mam blisko 200k oszczędności, więc proszę się z tą zazdrością pohamować. Na swój sukces musiałem ciężko pracować i zrezygnować z młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×