Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Delicate

Mój chłopak chce miesięcznej przerwy

Polecane posty

Gość pijaca winko :)
hej delicate :) wrocilam z pracy :) lece do wanny sie pomoczyc , ale wpadlam tu bo szkoda mi cie , dobrze ludzie ci pisza , jeszcze wczoraj myslalam ze jakos wam sie uda , ale czy ty chcesz byc z kims takim ? najlepsze ze ten koles klamie a nie jest dobtym klamca . bo ma to wam pomoc , uswiadomic co macie i to docenic ale jak on postanowi zerwac to da ci znac wczesniej ????????/// powalilo mnie to ogarnij sie plis idzie lato , beda imprezy , mloda jestes poznasz fajnych kolesi .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy Samiec
Chcialas wypowiedzi rasowego samca. Nic tak nie zadziala na niego, jak wlasnie zaprzestanie ubiegania o niego. Wiem z doswiadczenia. Samiec musi ubiegac, walczyc o samice, jak ta sama na sile sie do niego pcha, to juz nie to. Twoj problem tylko jak w tym wytrwac, ale uwierz mi, warto - jesli tylko kochal, a wnioskuje, ze tak, odezwie sie i bedzie staral sie Cie wyczuc. Nie dawaj poznac radosci, ze sie odezwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delicate jak tam??? naprawde dziewczyno ogranij się -uwierz mi jak potem poznasz kogoś innego będziesz sobie pluła w brodę że dałaś tak sobą pomiatać i się nie szanować....byłam 3 lata z chłopakiem-jak sie rozstalismy myslalam ze to koniec świata. Za miesiąc poznałam męża-jak dotąd moje jedyne szczęscie:). Po 2 miesiącach już zapomniałam. Po 4 mi się oświadczyła a po 10 wzielismy slub. Teraz jest 8 miesiecy po slubie i dopiero wiem jak to jest jak facet kocha. No ale mój maż ma 26 a chłopak miała 23-róznica była widoczna naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaca winko :)
dobrze rasowy samiec pisze :) ja tylko rasowy samcu czasami sama sie gubie i nie wiem jak dlugo grac taka nie dostepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicate
Ja juz w sumie nie mam sily i nie wiem co robić. Chciałabym uratować ten związek. Nie będę się go prosila zeby do mnie się odezwal Jak zatęskni to się odezwie,jezeli mnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska kraska
Tak naprawde zrywajac z nim mozesz uratowac ten zwiazek i swoja twarz. On do ciebie nie wroci, to tylko przeyrzymanie. jak moze ci powiedziec ze masz sie nie odzywac do niego nie kobtaktowac sie.. on nie chce z toba byc nie szanije cie i nie zateskni. Zrywajac dopiero by sie zdziwil ze jednak cie traci i by mu zaswitalo. Mysle ze on kogos ma pewnie ta byla i ja sciembia teraz ze zerwaliscie. Przykro mi al nie masz na co liczyc a zeby zachpwac twarz pozostaje ci zerwanie. Tylko wtedy moze sie opamietac !! jak postanowi zerwac to odezwie sie wxzesniej... laskawca.. nie odezwie sie bedzie cie trzymal do konca w niepewnosci jak by z tamta nie wyszlo. a nie chce zebys sie odzywala zeby tamta sie nie dowiedziala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicate
Powiedzial,ze jezeli zrezygnujemy z przerwy,to nasz związek zakonczy się w przeciągu kilku dni , bo za duzo się klocimy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije i pracuje 28
delicate no ale jaki to jest zwiazek ? przemysl to sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nadwodna
Ręce, nogi, ba, nawet cycki mi opadły... ;) Dziewczyno-pamiętaj o szacunku do siebie! Nie można chcieć za dwoje... A poza tym, całe życie przed Tobą, nie pozwól się stłamsić już na samym starcie... Spójrz na swój związek obiektywnie, spójrz na stosunek Twojego faceta... Tak nie robi mężczyzna, tylko jakaś popierduła... Bądź kowalem swojego losu i wybierz dla siebie to co najlepsze... Tyle z mojej strony :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
Może powinnam mu pokazac,ze bez niego tez sobie poradzę ? ,ze stac mie na kogos innego ? Moze wtedy zobaczy co traci ? wreszcie zaczynasz madrze mowic....niech to ON zobaczy co traci,i ciekawe jak by on sie czul w odwrotnej sytuacji jak to ty bys sie spotykala i gadala z bylym a on jeszcze ma pretensje ze sie czepiasz,....totalny zapatrzony w siebie egoista,nie dbajacy o cudze uczucia,nie wart jest ciebie i twojej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno czy ty słyszysz
sama siebie ? po co ci taki facet ? nie zasługujesz na normalna miłosc ze błagasz o uwage i uczucie goscia który nie chce cie widywac chocby przez miesiac? żałosne jest takie zachowanie masz miesiąc czasu wiesz na co? na znalezienie prawdziwej miłosci a nie fikcji która masz w głowie nie badz naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska kraska
A jesli zaakceptujesz przerwe to twoj zwiazek skonczyl sie juz... Nie rozumiem dlaczego tak slepi wierzysz w kazde jego slowo, czepiasz sie kazdego slowa nie dopuszczajac mysli ze wasz zwiazek, godzac sie na przerwe jyz sie skonczyl. Godzac sie na kazde jego pomysly stawiasz siebie w zlym swietle, nie szanujesz sie i on ciebie tez. Zrozum w zwiazkach nie ma przerw !!! Albo ludzie sa razem albo zrywaja. Przeczytaj jeszcze raz to co dama napisalas. Powiedzial ze zrywa i kazal ci przyjechac po rzeczy. Tak chcial, tak zdecydowal. To ze zmuenil zdanie i chce przerwy nic nie zmienia w twojej sytuacji tylko w jego bo ma latwa droge powrotu. Przyjdzie i powie ze wraca i ty bedziesz w skowronkach. Sorki ale gdzie tu branie odpowiedzialnosci za swoje czyny ? Ja bym zerwala i jesli naprawde kocha to by walczyl zebys wrocila. Wtedy masz szacunek do siebie i on do ciebie. Mozesz oczekiwac zerwania kontaktu z ex bo on tez cos musi zrobic zeby z toba byc i bardziej to doceni. Jesli nie bedzie chcial wrocic to jasne co chcial zrobic po tej dziecinnej przerwie !! Zrozum w zwiazkach nie ma PRZERW !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam temat do ulubionych. Dziewczyno masz dopiero 21 lat. Pomyśl czy chciałabyś takiego frajera co robi sobie przerwy na męża potem na ojca?? Chciałabyś?? Jeśli teraz robi takie rzeczy to będzie się nieodpowiedzialnie zachowywał zawsze. Pomyśl troche i szacunku do siebie nabierz...bo tobie chyba sie wydaje że to koniec świata-nie prawda świat się nie kończy na chłopaku.... Mi pomogło konto na sympatia.pl po zerwaniu z tamtym co pisałam o i na sympatia.pl poznałam męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indygo455
Delicate- tutaj wszyscy dobrze Ci radzą, jesli kilka osób mówi że jesteś chora to może czas położyć się do łóżka i z tym jest tak samo.. Twój facet to dupek zrozum to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssssssssssssssssss
wg mnie to on chce w tym czasie spróbować z inną, może własnie z tą byłą? nie odzywaj sie do niego! absolutnie nie! skoro nawet Ci tego zabronił. A jak wkońcu sie kiedyś odezwie to mu odpisz po kilku godzinach i tak np od niechcenia. A własciwie jak kogoś spotkasz super na swojej drodze, to nie przejmuj się tylko sie umów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczi222
chlopak cie nie kocha. to wszystko. I po co tak latasz za nim na sile, miej swoja godnosc dziewczyno. Zreszta macie po 21 lat. Co to w ogole za wiek na milosc????? BOZIA SIE GNIEWA, ANIOLEK PLACZE GDY O MILOSCI MYSLA SMARKACZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeLiveWeLoveWeDie
Ja jestem z moim facetem juz prawie dwa lata, i ostatnimi czasy tez sie klocilismy dosc czesto, mielismy siebie na prawde dosc. I byl tez pomysl o przerwie tylko u nas ta przerwa trwala az 5 dni, nie moglismy bez siebie wytrzymac. Spotkalismy sie, porozmawialismy jak dorosli ludzie i teraz zaczyna nam sie ukladac. I tak widujemy sie rzadko, bo praca itp ale oboje chcemy ze soba byc i oboje chcemy by nasz zwiazek kwitl a nie miesieczna przerwa bez odzywania sie itd. My nie odzywalismy sie tylko jeden dzien by ochlonac a pozniej telefony, sms w koncu spotkanie. Twoj chlopak nie chce z toba byc tylko latwiej mu powiedziec ze to przerwa. Zostaw go bo z tego zwiazku i tak nic nie bedzie, skoro on nawet zabronil sie odzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek 21 dla dziewczyny to ok dla związku nawet ALE 21 facet-to gówniarz. Ja sama mam 22 a mąż 26 i widać kolosalną różnicę mężczyzna 21/26 . Niestety 21 letni facet myśli o zabawach chlaniu próbowaniu z różnymi laskami.... Oczywiście 26 letni też może tzn starszy być nieodpowiedzialny ale częściej tacy młodsi są tacy....21 lat toż to on 2 lata temu mature pisał. Co on w życiu widział, pewnie studiuje i to dziennie. Ani pracy taki nie pozna ni życia. I wiadomo co na dziennych studiach sie wyprawia... Dlatego i ja i mąż on skończył a ja koncze zaoczne. Dobra rada. Lepiej jakbyś takiego z 5 lat starszego poznała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nadwodna
Proszę Delicante, powiedz że wzięłaś się za swojego chłopaka, tzn. pokazałaś mu co myślisz o tych jego przerwach i pognałaś dziada gdzie pieprz rośnie...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska kraska
Poza tym jak mozna komus zabronic sie kobtaktowac ? nie chce gadac to moze ignorowac telefony albo nie odpisywac na smsy ale co to za tekst zebys sie nie kontaktowala bo inaczej on ci to uniemozliwi ? Co, zabierze ci telefon ? Zrozum on chce sie z kims spotykac i nie chce miec nic wspolbego z toba nawet smsow bo moze tamta inna tez sprawdzi mu telefon... nie wiem jak ci to prosciej wyjasnic. on gra na zwloke i i tak z toba nie chce byc. Ptzepraszam za brutalnosc ale musisz to zrozumiec. Jestes w biego zapatrzona i nie myslisz racjonalnie. Ten jego placz mowienie ze kocha itp, to jest granie zeby mial gdzie wrocic jak z inna nie wyjdzie. Pozatym pomysl sama, zabrania ci kontaktu, a z byla widuje sie 3 eazy w tyg.. ? Nic ci tu nie "smierdzi" ? Otrzasnij sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie, nawet jesli chce tej przerwy to czemu niby nie mozecie ze soba pisac albo cos. Przeciez samym pisaniem tez sie nie nacieszy i moze dotrze, ze chce cie zobaczyc i wgl. A tak jak nawet nie bedziecie rozmawiac to on co najwyzej moze sie odzwyczaic od ciebie i stwierdzi ze mu tak pasuje. Daruj sobie tego kolesia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chlopak chce teraz przerwy tzn ze jest wielce prawdopodobne ze chce cos pokombinowac z byla. Ona mu slodzi, wyznaje milosc a temu sie to podoba i jest mu malo. Ale w razie jakby mu sie nie podobalo to ma wyjscie awaryjne. Wroci po miesiacu do ciebie. Niewykluczone ze ciebie kocha itd ale jednak to jest wielkie ryzyko rozstawac sie teraz z efektem ze juz do siebie nie wrocicie. Ty masz duzy powod by byc zazdrosna jednak mimo wszsytko radzilambym trzymac zazdrosc na wodzy bo chlopaki nie lubia przesadnej zazdrosci bo wtedy czuja sie osaczeni. W obecnej sytuacji zrobilabym tak: zgodzilabym sie na rozstanie ale uswiadamiajac chlopaka ze to nie na miesiac tylko na zawsze. Powiedzialbym mu ze mu nie ufam w kwestii bylej dziewczyny (na 100% beda sie spotykac itp- bo przeciez nie jestescie razem wiec moze robic co chce) i dlatego nie chce zyc w niepewnosci wiec niech wybiera. Albo rozstanie i niech sobie z nia bedzie albo postaramy sie oboje ulozyc nasz zwiazek bez zbytniej zazdrosci i bez bylej. Potem jest ciezko odbudowac zwiazek jesli ktores mialo jakies ""przygody". Zazdrosc nasila sie ze zdwojona sila. Odnosnie tematu wiem co mowie. Mialam taki sam przypadek, tyle ze to ja chcialam sobie zrobic przerwe, jednak tego niezrobilam czego nie zaluje bo wiem ze gdybysmy sie wtedy rozstali teraz albo by nie bylo nas albo bysmy sie caly czas zreli a w koncu rozstali. A tak to jest teraz ok i kilka tygodni sie pobieramy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicate
Byłam dzisiaj u niego po żakiet. Chciał zeby weszła,powiedzialam,ze nie będę mu przeszkadzac, on z wscieklością oddal mi co chcialam. Powiedzialam zasady to zasady. Boli mnie to bardzo,ale nie będę się narzucać,niech robi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicate
Powiedzial,ze zero kontaktu,mam się tylko wtedy odezwac jak wrocę od lekarza.Tylko wtedy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weggergre
wiec jak wrocisz od lekarza to nie dzwon do niego. proste. bedzie sie zastanawial czemu nie dzwonisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska kraska
Nie znioslabym gdyby mnie tak moj chlopak traktowal. Poniewiera toba a ty na to pozwalasz. zero kontaktu.. masz sie odezwac wtedy kiedy on ustalil... czy ty zdajesz sobie sprawe jakie bedzie twoje zycie jesli nawet bedziwcie razem ? Bedzie ci rozkazywal i bedziesz robic co on zechce... zreszta juz robisz zgadzajac sie na takie zachowanie i spotkania z byla tak czesto. Mysle ze on niezle robi cie w konia a ty sie dajesz. Napisz mu ze zrywasz i zakoncz to nim bardziej cie oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym mu napisała że skoro on chce przerwy to ty tego nie uznajesz i poprostu skończ to. Może jakbys go zbywała z miesiąc to by zrozumiał. Chodzi tu o to że to ty masz być górą a nie on. I koniecznie nie dzwoń do niego z niczym. A juz absolutnie jak on tego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi tu o to że to ty masz być górą a nie on. Ale głupota :-o Tworząc z kimś związek, nie ma osób "nad" czy "pod" Są równorzędni partnerzy. Osoba, która pisze takie głupoty, powinna wrócić do przedszkola i bawić się lalkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicate
Nie będę się odzywała,jesli bedzie mu zalezalo to coś z tego wyjdzie,jezeli odezwie się szybciej i to zakonczy,to znaczy,ze mnie nie kochal. Wtedy go znienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×