Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulalala :(

ALe zaluje ze nie jestem z nia.

Polecane posty

Gość ulalala :(

W gimnazjum jeszcze sie jako tako dziewczynami nie interesowalem ,tzn bylem wstydliwy. Teraz wiem , ze z jedna dziewczyna moglem byc spookjnie. Tak zaluje ze do dzisiaj do niej cos czuje . z tym ze ona juz kogos ma dosc dlugo. Kurde , czy to minie? :p juz ok 4 lata tak mam :(. Bylem Glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalala :(
czuje ze , gdybym jej to powiedzial to by minelo. ale glupio tak nagle powiedziec to co czuje , gdy ma chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ona rowniez cos dalej czuje tylko ulozyla sobie zycie z kim innym myslac, ze nie ma u ciebie szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalala :(
bo teraz z biegem czasu wiem , ze no takie dzieciece zaloty byly ;p no wiadomo 1-2 gim , ale teraz to dopiero czuje.. ale imo glupio jej to powiedziec / napisac , dawno sie z nia widzialem. ale mysle ze bylo by mi latwiej jakbym powiedzial jej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jej
i tak sie z nia nie widujesz chyba to co ci szkodi ,a jak ma ci to pomoc to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalala :(
może i faktycznie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .;.;.;
Eh te pierwsze milosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiuf
Moze minie moze nie. W najgorszym wypadku gdy juz bedziesz mial zone dzieci wlasne zycie ona bedzie zawsze w twojej pamieci. Nie wyprzesz sie tego bo bedzie to takie niespelnione . Nie dokonczone. Jakbys zadal sobie to pytanie 4 lata temu. Dzis by wgl nie bylo tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×