Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

przewoz roweru z polski do uk

Polecane posty

mam w polsce rower i chcialabym skorzystac z uslug kuriera czy ktos kiedykolwiek przewozil rower firma kurierska? czy trzeba go rozkrecic? miec oryginalny karton? pytam bo moj rower przekracza te 300cm umownych plsu nie mam kartonu prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widze
nie musisz mieć specjalnego kartonu firmy R ,WYSTARCZY np z tv LCD ZDJĄĆ koła i zapakowac ,jezeli jest za mały skleić dwa takie same wyciąć odpowiednio włozyć rower ,osobno koła wszystko zabezpieczyć gombką i folią powietrzną albo falistą czy zwykłą tekturą i mocno owinąć taśmą są takie z zaciskami tanie a dodatkowo klejącą ,polecam firmę DPD albo droższą DHL ok 400 zl do 30kg ,wn 2008 r wysłałem rower synowi do IRA Dablin zapłaciłem DPD - 120 ZŁ ----------5DNI Igo miał ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowany olowek1000
sluchaj skoro przewiezli mi lozeczko dla dziecka to podejrzewam, ze nie beda mieli problemu z rowerem. Zamiast pytac na forum podzwon i popytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw wole zaczerpnac troche informacji od ludzi ktorzy JUZ skorzystali z kuriera :) jedni moze sa zadowoleni, inni moze juz nie skorzystaja. rower planuje przewiezc na dniach, chcialam sie zapisac na silownie ale lepszy sam rower. nic nie place kiedys codziennie robilam po 25km, dzisiaj kondycja zerowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przewozilam
Ja kiedys przewozilam rower( wlasciwie dwa, bo drugi dzieciecy) takim busem przewozowym co paczki wozi. Zaplacilam 50 i nie bylo problemu, niczego nie rozkrecalam, w calosci wlozyli razem z innymi paczkami. Popytaj ludzi, poszukaj jakis zaufanych przewoznikow u siebie i podzwon, napewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. ktoś ko0rzystał w taki sposób z kuriera, poczty czegokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nkorzystałam z firmy przewozowej www.a-2logistic.pl może warto skorzystać, bo przynajmniej masz pewnosć, że nie będzie uszkodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedź w polsce wieśniaro, nie chcemy ciebie w uk ! Emigrant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, że taniej załatwisz to za pomocą firmy przeprowadzkowej. ja korzystałam kiedyś z usług www.przeprowadzka.wroc.pl . Skontaktuj sie z nimi, żeby się zorientować jaka byłaby cena tej usługI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol kolejna wielka biznesmenka co wyjechała do uk a nie stac ją aby na miejscu kupic rower, gnijcie w uk na kasie w sklepie nieudacznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej jak wybieram się na oddaloną wycieczkę rowerową to korzystam z transportu, którego ofertę znajdziesz na stronie pod adresem www.mojerowery.pl/x.php/1,123/Dojazdy-busem.html Z tego co wiem, to można w ten sposób dotrzeć do Austrii i Rumunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie prościej kupić rower na miejscu? Są tanie, widziałem. W sierpniu będzie dodatkowa obniżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×