Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukamsukienki

Sukienka na ślub cywilny

Polecane posty

Gość Szukamsukienki

Witam, w czerwcu biorę ślub cywilny. Będę wtedy w 5 miesiącu ciąży. Czy możecie mi podpowiedzieć jaką sukienkę założyć? Bo ja kompletnie nie mam żadnego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amfilia
mysle ze najlepiej z dekoldem w kasztalcie litery V i odcinana pod biustem i nie za dluga zeby nie pogrubiala bioder;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak powiem
moze jakas odcinana pod biustem a chcesz krótka czy dluga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka22
Ja radzę zaczekać i kupić coś krótko przed ślubem, bo np ja w 5 miesiącu nawet nie wyglądałam na osobę w ciąży, a niektóre kobiety mają już solidny brzuch :) nie wiesz jak będzie w Twoim przypadku, dlatego radzę zaczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukamsukienki
Chciałabym krótką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka22
Myślałam że autorka miała na myśli inną suknię niż zwykła ślubna :o widzę z okna USC i zazwyczaj kobiety do ślubów chodzą w odświętnych kieckach, ale nie takich białych ślubnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukamsukienki
gosieńka22 masz rację nie chodzi mi o taka typowo ślubną sukienkę. Raczej jakąś klasyczną elegancka w jasnym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukamsukienki
Może ma ktoś jeszcze jakieś propozycje? Zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilllka
Biała suknia do ślubu to rzecz normalna (nieważne jaki ślub) ;). Ale oczywiście każdy idzie w czym chce. Do Szukamsukienki znalazłam jeszcze coś takiego http://www.sukienkiletnie.pl/ciazowe-sukienki/ szara na dole http://suknie.wieczorowe.pl/2011/04/15/suknia-ciazowa-slubna-i-nie-tylko-rozowa-l-40-2/ http://www.ciazowisko.pl/zdjecie/1-wieczorowe-sukienki-ciazowe/2730 chociaż widzę, że szału nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Odświeżę trochę wątek bo jak się okazało biorę cywilny niebawem:) Możecie polecić jakiś salon/markę salonów (nie wiem jak to ująć) z sukniami ślubnymi, gdzie się panie sprzedawczynie znają na rzeczy? Bardzo mi zależy na odpowiednim doradzeniu, bo ja na prawdę bardzo rzadko mam do czynienia z sukniami. A ślubnymi już w ogóle 🙂 Słyszałam, że warto odwiedzić "atelier Violi Piekut" w Warszawie? Podobno bardzo chwalą za doradztwo, jakość tych ...en i że są warte swojej ceny. Niestety nie mieszkam w Warszawie a tak w ciemno jechać to nie bardzo mam jak. Może ktoś z Was/koleżanek/kuzynek brał ślub w sukni od Violi Piekut? Wiadomo, że cywilny to mi będzie potrzebna troszkę mniej strojna, ale te projekty (widziałam na stronie p.Violi) wydają się bardzo uniwersalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowka

Ja szyłam ...enke u Violi Piekut, ona ma normalne podejscie do kobiet i ich figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 26.03.2019 o 15:36, Gość borowka napisał:

Ja szyłam ...enke u Violi Piekut, ona ma normalne podejscie do kobiet i ich figury.

A wymyśliła już cokolwiek własnego, czy dalej zrzyna chamsko cudze projekty?

plotek.pl/plotek/56,79592,23867200,piekut-ubiera-polskie-gwiazdy-ale-jej-...enki-to-kopie-dowodow...enki-to-kopie-dowodow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×