Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zmartwiona88

Plamienie między miesiączkowe - pomóżcie

Polecane posty

Witam, w poniedziałek wróciłam z trzydniowej wycieczki w góry, we wtorek zauważyłam na majtkach krwawe plamki (krwawienie zauważyłam po stosunku z moim chłopakiem). Krwawienie to mam do teraz, tzn. trzy dni. Okres miałam dostać gdzieś koło 14 maja. Nie wiem co się dzieje, czy to łagodny okres (nic mnie nie boli, a zawsze boli mnie brzuch i piersi)? Czy może to coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie ma jasnowidzów
ani wrózek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie ma jasnowidzów
tu nie ma co radzic kazdy organizm jest inny zostaje ci czekac do mnie @ a poza tym podaje sie czy to byly dni plodne czy nie plodne:O bo na ladne oczy nikt ci nie powie a jak masz watpliwosci to do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy jest to możliwe, że jest to okres tylko bardziej skąpy i łagodny z powodu wystąpienia prawie dwa tygodnie wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka21
ja mialam cos takiego co ty opisujesz w tamtym miesiacu,,myslalam ,że to krwawienie implantacyjne (zagniezdzenie zarodka), nie wierzylam ,że to okres wystapił 2 tyg wczesniej .Byłam przerazona tym ze to ciąza.Poszłam do ginekologa zrobilam usg i wyjasnil mi ,ze to zaburzenia hormonalne nie ciaza w moim przypadku, zrobilam bete z krwi po tygodniu dla pewnosci i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×