Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rodzice swoich pociech

Co rodzice by zrobili jakby się dowiedziało że ich dziecko nie chce miec dzieci

Polecane posty

Gość rodzice swoich pociech

Co rodzice by zrobili jakby się dowiedziało że ich dziecko nie chce miec dzieci? Że córka w wieku 18 lat wysterlizowała się Że syn w wieku 18 lat dokonał wazektomii Potem dziecko ma 33 lata, jest szczęśliwe że nie ma dzieci a rodzice domagają się wnuków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
nic bym nie powiedziała, to zycie mojego dziecka i jesli jest szczesliwe bez dzieci to dla mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice swoich pociech
Nie przeszkadzaloby ci gdyby 30letnia corka nie zrobila cie babcia? A twojemu mezowi nie przeszkadzaloby ze przez syna jego nazwisko zgasnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuoo9
Nic z tym nie można zrobić. Ich decyzja. Wiadomo, że to trudne, prawie każdy chciałby wnuki. Ale jeśli dzieci nie chcą... a potem przez zabieg już nie mogą. Czy Twoje dzieci tak zrobiły ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ten temat ??? ty jakaś ankietę prowadzisz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o98o98o98p09-p09[-0=0=
Wg mnie, jako że ten zabieg jest nieodwracalny, to nie powinno sę go robić w wieku 18 lat, bo w tym czasie nie do końca się jeszcze wie, czego się chce i za pare lat może się wszystko odmienić, ale już będzie za późno. W wieku 25 -30 lat, ok, ale nie w wieku 18. Nie wiem zresztą, czy mając 18 lat można taki zabieg wykonać "ot tak"... Poza tym, zawsze jeszcze można adoptować dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to by była wola mojego dziecka. ja bym do niczego nie zmuszała. mogłabym im tylko powiedzieć, że dziecko to sama radość, że potem na starośc miałby ich kto odwiedzać i się nimi opiekowac itd a tak to nie... ale uszanowałabym ich decyzję, jeżeli by powiedzieli, że jednak nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×